Başak Kadını İle Boğa Erkeği Arasındaki Uyum

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve didemce tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

  18 Kasım 2008
  Konu Sahibi : didemce
 1. didemce

  didemce Guest

  Başak Kadını ile Boğa Erkeği arasındaki uyum:

  Astrologlar bunun ideal bir kombinasyon olabileceğini söylerler. Ama onun, hayallerinizin erkeği olduğunu anlamanız uzun sürebilir. Çünkü siz çok dikkatli ve gerçekçisiniz ve o da hemen ayaklarınıza kapanacak cinsten bir adam değil.


  Boğa ve Başak, toprak grubunda yer alır. Bu, ikisinin de mantıklı ve dikkatli olduklarını gösterir.


  Boğa erkeği ağırbaşlı ve güvenilirdir, gerçek bir dost, iyi bir koca ve babadır. Sizin gibi o da boş zamanını kendi dört duvarı arasında geçirmekten hoşlanır. İkinizin de tutucu bir yapısı vardır. İkinizi "kendi evlerinde kahraman" olarak alaya alabilirler. Ama aly edenler belki de kendileri güvenli bir evde kurallı ve barış dolu bir hayata özlem duyuyorlardır.


  Boğa erkeği gerçek bie erkektir ve seksüel enerjinizi tüketecektir. Ama çok fazla birarada kalmayın. Çünkü dış dünyayla ilişkisi olmazsa Boğanız çekilmez ve inatçı olabilir.  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Başak Erkeği ile Boğa Kadını arasındaki uyum:
  Bir Boğa kadınıyla çıkmak, sizin için çok zor olmayacaktır. İkiniz de toprak grubundansınız ve bu ilişkinize sağlam bir temel sağlar.


  Hayattaki en önemli şeyler, ikiniz için de güvenli bir varoluş, rahat bir ev ve sorunsuz bir ailr yaşamıdır. Boğa kadınınız için uzun zaman çabalamış ve kazanmışsanız, size rüyalarınızı gerçekleştirmede yardımcı olacaktır. Ama sakın şaşırmayın: O sizin tam tersinize, evinden dışarı çıkmayan bir külkedisi değildir. Gezileri ve macerayı sever, özgürlük ve bağımsızlığa değer verir, ama güvenli bir yere dönebilme güvenine ihtiyaç vardır.


  Boğa kadınınızın bu enterasan karakteri, ilişkinizin sıradan olmasını engeller. Akşamları isteyecek bir şeyiniz kalmayacaktır. Boğa burcundan bir kadından başka kim sizi cinsel engellerinizden kurtarabilir...


  Bazen çılgına döner ve tabaklar etrafta uçuşur. Buna da ilişkinizin devamı için katlanmalısınız.  alıntı..:teytey:a.s.:nazar: