Başak ve Aslan

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve mor_salkim tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mor_salkim
  1. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa kıslar ben başak burcuyum nişanlım aslan burcu bizim ilişkimiz nasıl olur yalnız hani şu bazı sitelerde olan yorumu yazmayın onu okudum farklı yorumlar bekliyorum sizin tecrübeniz vardırr bilginiz vardır

2. 25 Şubat 2010
  3. arzum86

arzum86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben başak eşimde aslan burcu manş. haziranda 5.sene olucak evleneli hiç bi sorun yaşamadık hep şunu derlerdi bana aslanla başak anlaşamaz diye anlaşıyoruz işte

4. 13 Eylül 2010
  5. melda_84

melda_84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    zor bi ilişki başak burcunun çok fazla fedakarlık etmesi gerekiyor...

6. 15 Eylül 2010
  7. sdcan

sdcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben aslanım sevgilimse başak

kadınla erkekte karakterler ne kadar değişir bilemem ama bi aslan olarak ben başağın inatçılığına ve daha bi çok şeyine karşı daha fazla fedakarlık gösteriyorum ama gayet mutluyum...

sen aslanını popohla gururunu okşa tadından yenmez onun :1rolleyes: ( bi aslan olarak tavsiyemdir yani )

burç uyumu filan önemlidir ama birbirini idare etmeyi bildikten sonra pek bi önemi kalmıyo bence

8. 25 Ocak 2011
  9. gamzemrah

gamzemrah Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben başağım nişanlım aslan..harika anlaşıyoruz..çok mutluyum..bide benim nişanlımın yükselenide aslan=)kimsenin sözüne aldırış etme sen..aslan merhametlidir..sabırlıdır..mutlu olman dileğiyle cnm..Allah tamamına erdirsin.:nazar::KK69:

10. 30 Nisan 2011
  11. burcuuz

burcuuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    başak sakın ve sabırlıdır herseyı alttan alır ama hıcbırseyıde unutmaz aslana gore zıt karakterdır ama bosver sen hayatınıza bakın sevdıkten sonra samanlık seyran olurmus :))

12. 2 Ağustos 2011
  13. aciyok1rocky1aciyok

aciyok1rocky1aciyok Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Aşkı yakalayabilirlerse güzel olur olmasına da , uyum zor diye düşünüyorum..

14. 9 Ekim 2011
  15. cimcimeem

cimcimeem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    3 yıllık evli 6 yıllıkta tanışıklıımız var...şunu diyebilirimki biraz cilve biraz pohpohlama biraz tartışmalarda gamsız olan taraf olup kaale almadınmı olay tamam..ben başak burcuyum yenilmeyi kabullenemem her söze bir karşılıgım vardır ama ona olmamalı bunu geç anladım ama anladım :KK1:şimdi tadımızdan yenmiyo..aslanlar biraz dişiliği ön planda olan, başkalarının yanında göğsünü gere gere tanıtacağı eş istiyorlar hep bakımlı hep bilgili görgülü ve eşine düşkün bir eş olarak kalmalısın buda onu sana bağlar...bizde böyle en azından..biri bana iltifat ettimi (akrabalarından felan) onun koltukları kabarıyor fark ediyorum..buda bana yarıyor:21:belki işinize yarar diye paylaştım :KK3:bunu fedakarlık olarak değilde....yaklaşımlarımızı ve bakış acımızı buna göre değiştirmek diyelim:KK31:ve böyle çooook mutluyum:KK16:

16. 13 Ekim 2011
  17. azbuz

azbuz Amalar var ! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    41
    başaklar mı aslana katlanıyormuş vah vah!Siz aslana sorun en azından bizim ne olduğumuz belli,değişken başaklar dışardan ne kadar dengesiz göründüğünüzün farkında mısınız?
    Neye napıcağınız belli değil çok olmadı yakınlarda iki başak kadını öldürecektim kendimi çok zor kontrol ettim en sinir olduğum burçların başında geliyor aslan kadınının işi olmaz başakla..Dır dır bu kadar çok konuşup sürekli eleştirir mi insan ya dışarıdan bakıldığında ne kadar sakin görünüyorlarsa tanışınca cır cır böceği gibi kafalarına tavayla vurasım geliyor.Kendilerinide bi halt sanıyorlar orijinal olamayan insan grubu.Tutucu dar kafalı kendi eleştirildiğinde yarılan ama başkalarına ağzına geleni söyleyen huzursuz diken üstünde oturan soğuk nevaleler..Sürekli mantıkla hareket ederler ruhsuz görünürler oh içim rahatladı..Başak erkeğinde çekiciliğin kırıntısı var mı bakınız örnekler :Rafet el roman ,ufuk(izel-çelik-ercan üçlüsünden),uğur dündar,müşfik kenter,cüneyt arkın,burak kut...kesinlikle hayyyıııırrrrrrrrr!Fiziksel görüntü demedim cazibe demek istedim..

Bir de aslan erkeklerine bakalım:Robert de niro,Robert redford,erol büyükburç,dustin hofman,bill clinton,orhan gencebay...nası çekiciler di mi?

ozzee bunu beğendi.
  18. 22 Ekim 2011
  19. cimcimeem

cimcimeem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    katılmıyorum..çekilmezfelan değilizdir aksine anlaştığımız insanlara ilaç gibiyizdir..aslan kadınıyla başak kadını dost olamazlar..çıkarları bile farklıdır ama aslan erkeği ile başak kadını uyumlu olur..bir boğa burcuna sorun bizi vazgeçilmez der bir oğlak burcuna sorun rahatlatıcı der yengeç balık bizi bunlar anlar anca aklı bir karış havada olan burçlar anlamaz..bir burçla dost olunamazken erkeğiyle fevkalade aşk yaşanabiliyor bunuda söylemeden geçemem...