Başak ve Yengeç Sizce Uyumlu mu ?

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve Simgeee tarafından 22 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : Simgeee
  1. Simgeee

Simgeee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kendiniz basak esiniz veya erkek arkadasiniz yengec burcu olan varmi? Benim erkek arkadasim yengec burcu cok kiskanc biri, ve duygusal hareket ediyor, ben daha cok mantigimi ön planda tutarak hareket ederim, dolayisiyla tartismalar kacinilmaz oluyor...

2. 22 Temmuz 2007
  3. ashkmelexgxi

ashkmelexgxi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende başak sefgilim yengeç burcu sefgiliim mantıklı bense cılgın ama başak ve yengec ilişkisi süper yengeç duygusal , düşünceli ,ağırbaşlı , romantik basaksa dediğim dedik , herseyin mukemmel olmasını isteyen , sevdiğine fazlasıyla değer veren kişilik ben çook çılgındımm askım benii sakinleştirdiiiii bitanemiii çookk sefiyoomm inş. böle devam ederr!!:asigim::asigim::asigim:​

4. 26 Temmuz 2007
  5. lonely girl

lonely girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben yengeç o başak burcuydu aşık oldum süründüm resmen bir yerde okudum eğer bir başak burcuna aşıksanız ağlamak için yeterli sebebiniz vardır yazıyordu gerçektende öyleymiş biraz melankoliksiniz bence ama süper bir ilişki oluyor bence birbirini tamamlama var çünkü inişler çıkışlar sıcak tutuyor ilişkiyi bence yengeçler kıskanç evet kabul ediyorum seven kıskanır değil mi ama Şeniz sırnaşık şey a.s.

6. 26 Temmuz 2007
  7. EU1

EU1 Guest

ben bu burç uyumlarına inanmıyorum
    o mu karar vericek uyup uymadığımızı canım :)

dünyada 70 milyon insan varsa 70 milyonda kişilik vardır burçlara takılmayın derim :)

8. 26 Temmuz 2007
  9. YaprakDxoxkxuxmxux

YaprakDxoxkxuxmxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende başak burcuyum:) bu arada kızlar biz başaklar biraz süründürmeyi seviyormuyuz acaba:) ama bazen kendi huylarımdan nefret attiğim zamanlar oluyor. çok ince ayrıntıları düşünüyorum. başak burcuysanız boğa erkeği tam sizlik. 7 senedir hergün 1000 kat daha seviyorum aşkımı ve allah nasip ederse 15 gün sonra geliolar istemeye:))

10. 26 Temmuz 2007
  11. SSDS

SSDS Guest

SANA SONUNA KADAR KATILIYORUM. BEN BAŞAK BURCUYUM EŞİM OĞLAK. TÜM KAYNAKLARDA ÇOK UYUMLU BİR ÇİFT OLDUĞUMUZ HATTA BİRBİRİMİZ İÇİN YARATILDIĞIMIZ SÖYLENİR :1no2: AMA BİZ SİYAHLA BEYAZ -- YER İLE GÖK KADAR ZIT KİŞİLİKLERİZ senağlama.

12. 7 Ağustos 2007
  13. EU1

EU1 Guest

yapma yaa senağlama ben de yengeç burcuyum erkek arkadasım başak. 20 gün oldu başlayalı, şu an çok iyiyiz inşallah böyle devam eder:1rolleyes:

14. 12 Ağustos 2007
  15. berrak su

berrak su Guest

yengeç başak ii bi uyum dioLAr;kendim yengecim erk arkadaşım başak ve umarım herşey iyi gider yanLız başak burcu erkeği kendini kaptırmaktan korkuyormuş gibi bir izLenim verior bana buna katıLAnLAr var mı yoksa benimkinn mi huyu böLe:KK70:

16. 12 Ağustos 2007
  17. berrak su

berrak su Guest

bu arada yengeç burcu erkeği çok iidir çok duygusaL oLur ama birazda tembeL oLur bende yengeç bayanıyım ama yengeç erkeğinin bu kadar aşırı duygusaLLığına katLanamadım bide tembeLLiğinee::S benden söLemesş ama kişiden kişiye göre değişir tabi onu biLemeem:)

18. 5 Kasım 2007
  19. SERRA

SERRA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    284
    Ödül Puanları:
    113
    amannnnnnnn boşverin kızlar zamanla yaşayın ve görün derim ben:)