Başak ve Yükselenleri

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve NinjaTosbaa tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : NinjaTosbaa
  1. NinjaTosbaa

NinjaTosbaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Başak-Yükselen Koç

Soğukkanlı ve dayanıklı olurlar. Tartışmalardan hoşlanırlar. Aktif zekaları sayesinde eğitim ve iş hayatlarında başarılı olabilirler. Kırıcı sözler söylemekten çekinmezler. Hareketli ve sportmendirler. Kolay kolay üzülmezler. Duygusal değildirler.

Başak-Yükselen Boğa

Gerçekçi ve maddi olurlar. Çalışmaktan büyük zevk alırlar. Birden fazla işte çalışabilirler. Duygusal olmamakla beraber sık sevgili değiştirirler. Evlendikleri zaman sadık olurlar. İyi bir gazeteci veya yazar olabilirler.

Başak-Yükselen İkizler

Zeki ve neşeli olurlar. Becerikli ve kurnaz olmaları sayesinde iş hayatında başarı gösterirler. Fazla detaycı olma ihtimalleri vardır. Çapkın yaradılışlı olmalarına karşın çok fazla sevgili değiştirmezler. Çok sık seyahat ederler. Geveze denecek kadar çok konuşurlar.

Başak-Yükselen Yengeç
    Çocuksu olurlar. Her yaşta gençlerle arkadaşlık ederler. Çevrelerinde çok insan olur. Hayal güçleri zengindir. Bu yüzden iyi yazar olabilirler. Birden fazla çocukları olabilir. Onlarla iyi anlaşırlar. Eğitim hayatları çocukluk ve ilk gençlik dönemlerinde başarılıdır.

Başak-Yükselen Aslan

Gösterişli ve çekici olurlar. Çok zeki olmalarına karşın bunu gizlerler. Aşk hayatları maceralar ile doludur. İş hayatlarında başarılı olurlar. Eğitim hayatları başarılı olur. Kendileri de çok iyi eğitmen olabilirler. Maddi yaşamları düzenlidir.

Başak-Yükselen Başak

Fazla zeki olurlar. Fakat zekalarını pratik hayatta kullanmakta zorluk çekerler. Herşeyi mantıkları ile halletmeye çalışırlar ama mantıksız davranışlarda da bulunabilirler. Kendilerini yazılı olarak daha iyi ifade ederler. Çalışkan ve azimlidirler.

Başak-Yükselen Terazi

Hoş ve alımlı olurlar. İyi giyinirler. Duygusaldırlar ve bunu gizlemezler. İnsanların iyiliği için çabalarlar. Bazen istemeden karşılarındaki kişileri kırabilirler. Biraz tembel olmalarına karşın çalıştıkları zaman iyi bir performans çıkartırlar.

:lepi: Başak-Yükselen Akrep :lepi:

Bu konumda doğanlar son derece meraklı olurlar. Bu yüzden birden fazla konuda eğitim görebilirler. Akademik kariyer yapabilirler. Bıkıp usanmadan çalışabilirler. Özel ilişkilerinde zorluk çekerler. Çünkü karşılarındaki kişilerin neredeyse akıllarından geçenleri okurlar.

Başak-Yükselen Yay

Çabuk sıkılırlar. Hiçbirşeye uzun süre konsantre olamazlar. Oldukları zaman ise mucizeler yaratabilirler. Patavatsızlıkları yüzünden çok derin dostluklar kuramazlar. Buna karşın çok arkadaşları olur. Yabancı dilleri çok iyi konuşurlar. Bol seyahat ederler.

Başak-Yükselen Oğlak

Çekingen ve mesafeli olurlar. Yaşamın gerçekleri dışında pek birşey onları ilgilendirmez. Zorluklar karşısında kolay kolay yıkılmazlar. Duygusal yaşamlarında arkadaşlığı ön planda tutarlar. Sadık ama biraz soğuk olma ihtimalleri vardır.

Başak-Yükselen Kova

Akıllı ve ilginç bir yapıları vardır. Bilime, teknolojiye ilgileri çoktur. Yaratıcılık gerektiren işlerde çalışmayı severler. Özgürlüklerine düşkün olurlar. Sevdikleri konularda başarılı, sevmediklerinde ise tam bir başarısızlık örneği olurlar.

Başak-Yükselen Balık

İç dünyalarında huzursuz olmalarına karşın dışarıya yansıttıkları yüzleri son derece sakindir. Fazlası ile kuruntulu ve ürkek olurlar. Gündelik yaşantılarına güçlükle adapte olurlar. Yardımsever ve fedakardırlar.

Son düzenleme: 22 Temmuz 2008
  2. 4 Ağustos 2008
  3. esmerimcim

esmerimcim Guest

Başak-Yükselen Terazi

Hoş ve alımlı olurlar. İyi giyinirler. Duygusaldırlar ve bunu gizlemezler. İnsanların iyiliği için çabalarlar. Bazen istemeden karşılarındaki kişileri kırabilirler. Biraz tembel olmalarına karşın çalıştıkları zaman iyi bir performans çıkartırlar.

aynen yazıldığı gibiyim şakkıdı

4. 11 Eylül 2008
  5. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Başak-Yükselen Akrep

Bu konumda doğanlar son derece meraklı olurlar. Bu yüzden birden fazla konuda eğitim görebilirler. Akademik kariyer yapabilirler. Bıkıp usanmadan çalışabilirler. Özel ilişkilerinde zorluk çekerler. Çünkü karşılarındaki kişilerin neredeyse akıllarından geçenleri okurlar.

valla bana bu kadar uyar a.s

ama valla merak öyle rahatsız edici şekilde değil naniknanik yeniliklere çok meraklıyımdır :smiley-cool:

6. 10 Ekim 2008
  7. kkbb

kkbb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir yerde okumuştum yükseleni yay olursa şans dişleri denen dişler öne doğru ve büyükçeymiş. boy uzun-orta ince vücut koyu ten koyu renk saç burun biçimli alın çok hafif geniş ve açık olumuş

8. 10 Ekim 2008
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    Başak-Yükselen Aslan

Gösterişli ve çekici olurlar. Çok zeki olmalarına karşın bunu gizlerler. Aşk hayatları maceralar ile doludur. İş hayatlarında başarılı olurlar. Eğitim hayatları başarılı olur. Kendileri de çok iyi eğitmen olabilirler. Maddi yaşamları düzenlidir.
    bana gerçekten uydu

10. 10 Ekim 2008
  11. Sibel80

Sibel80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    149
    Ödül Puanları:
    163
    ben başak yükselenim yay.beyaz tenliyim.alnım açık

12. 6 Ocak 2009
  13. sureyya_53

sureyya_53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    başak yükselenim ikizler....bana uyuyo özellikle geveze bölümü en son çenem düştüğü için çene cerrahına gitmek zorunda kaldım :) genelde müşteri hizmetlerinde çalışanların çenesi düşüyomuş çok konuştukları için :KK70::KK70:....fakat tek fark ben samimi olduğum insanların yanında çok konuşurum yoksa çekingen takılıyorum

14. 6 Ocak 2009
  15. antrenxoxr

antrenxoxr Profesyonel Sporcu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Başak-Yükselen Akrep

a.sa.s.

16. 8 Ocak 2009
  17. muhammedimingamzesiyim

muhammedimingamzesiyim bittim gözün aydın Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    yaa ben yükselenim nee bilmiyoommm 13 eylül 1989 doğum tarihimm ne oluyoo benimkiii

18. 8 Ocak 2009
  19. muhammedimingamzesiyim

muhammedimingamzesiyim bittim gözün aydın Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146

bana uyar gibi gözükenler bunlarr walla biri söylesin yükselenim nee