Başarılı bir tedavi

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve çakıltaşı_m tarafından 29 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  29 Ocak 2009
  Konu Sahibi : çakıltaşı_m
 1. Osman Denizhan Özgün Bey'e aramızda bulunduğu için öncelikle çok teşekkür ediyorum..
  Aslında ben sorudan ziyade tedaviye yeni başlayan arkadaşlarıma moral olsun istediğim için yazdım buraya .
  Kendim pcos luyum ve eşimde de sperm sayısı ve hareketliliği çok düşüktü...
  8 yıl bekledikten ve bu süreçte bir fakülte hastanesinde de başarısız bir mikroenjeksiyon denemesinden sonra Maya ile tanıştım ... İyi ki tanımışım kendilerini şimdi 4,5 aylık dünya tatlısı bir kızım var ...
  Maya 'da mükemmel bir kadro ve inanılmaz bir ilgi var , bi kere bu durum sizi psikolojik olarak çok rahatlatıyor. Dahası konularında gerçekten çok profesyoneller ve herşey en ince detayına kadar düşünülüyor , tüm aşamalar büyük bir titizlikle takip ediliyor . İşin en güzel tarafı da bu kadar titiz çalışma yapılırken sizi hiç bir şekilde strese sokmuyorlar .... Daha önce başka bir yerde deneme yapmış biri olarak arada o kadar bariz farklar var ki inanın insan dehşete düşüyor, çünkü ilk denememde ben daha güvenilir olur diye düşünerek tercihimi fakülte hastanesinden yana kullanmıştım. Neyse ki yanlış yapmakta ısrarcı olmadım ve Maya'ya bir şans verdim :)
  Forumu konu dışında meşgul ettiğim için affınıza sığınıyorum ve Sevgili Osman Denizhan Özgün Beyefendiye teşekkür ediyor , çalışmalarında ki başarının devamını temenni ediyorum.
   
 2. 30 Ocak 2009
  Konu Sahibi : çakıltaşı_m
 3. mayatupbebek

  mayatupbebek Guest

  Merhaba çakıltaşı_m,

  Buraya yazmanız ve neler yazdığınız bizim için gerçekten çok önemli. Yaptığımız işin karşılığını burada görmek bizim için gerçekten çok anlamlı, gurur duyuyorum. Bizim yerimiz daima hastanın yanıdır, yazdığınıza bakılırsa buraya gelmişsiniz, ne demek istediğimi siz daha iyi anlarsınız.

  Size çok teşekkür ediyor, her zaman doğru tedaviler ve başarılı sonuçlar almanızı diliyorum.

  Sağlıcakla kalın
  .
  Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
  Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.