başarısız tüp bebek sonrası düzensiz adet

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sinos tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sinos
  1. sinos

sinos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba,siteyi sık sık takip etmekteydim fakat yeni üye oldum,paylaşımlarınıza şimdiden teşekkür ederim.
    29 yaşındayım 2009 aralık ayında negatif sonuç aldığım bir tüp bebek denemem oldu.şimdi ise adet düzensizliği sorunu yaşıyorum 33 gün oldu hala adet göremedim ki normalde 28 günde bir olurum.geçen ay da 32.günde geldi adetim...
    sanırım tedavide kullanılan hormon ilaçlarından kaynaklanıyor fakat çok rahatsız hissediyorum kendimi.tüp bebek tedavisini nisan ayında yeniden denemek istiyorum ve korkuyorum hormonlarımın bozulmasından.çünkü benim sorunum yalnızca tüplerimin tıkanıklığı..
    bu durumu yaşayan arkadaş var mı benim gibi?

2. 17 Şubat 2010
  3. gel

gel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb canım bendede aynı durum oldu geçen ay negatif aldım bu ay çok geç adet oldum ilaçlar yapabiliyormuş seninde epey uzamış tahlil yaptınmı canım benimde sorunum tek tüpüm tıkalı ve eşimde sperm düşüklüğü var burdaki arkadaşlarımızın çoğu yaşamış tedaviden sonra bu düzensizliği ama yinede tahlil yap derim ben

4. 17 Şubat 2010
  5. sinos

sinos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tahlil yaptırdım canım ama çıkmadı maalesef hamile de değilim..
    bakalım belki bir iki gün daha bekler doktora giderim.

6. 17 Şubat 2010
  7. witch26

witch26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende çok uzun süre olamamıştım gittim tüm hormon tahlillerim yapıldı prolaktin yükselmişti kullandıgımız ilaçlardan dolayı hormon degerleri oynayabiliyor....bir ay ilaç kullandım sonra düzene girmişti bence diğer hormon tahlillerinide yaptır....

8. 17 Şubat 2010
  9. pearlheart

pearlheart az kaldi melegim:))) Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar benim negatiften sonraki ilk reglim 2 gün gecikti..bu ay da dün olacaktım daha hiçbir belirtim yok..karınım da ağrımıyor göğüslerim de şiş ve hassas değil..siz nasıl yaşadınız bunları gecikme sırasında??
    SıNOS cnm geçmiş olsun..inş kötü bir şey yoktur..ben de diğer denemeyi nisan'da düşünüyorum..inş rabbim herkesi sevindirir

10. 17 Şubat 2010
  11. gel

gel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim transferimin 9.günü adetimede 8 gün varken adet olmuştum transferin 4.gününden beride adet sancısı çekmştim ama hiç konduramıyordum neyse o ay ilk kez o kadar erken adet oldum sonraki ay yani bu ay 10 gün geciktim ama adet gününden 2 gün önce sancılar başladı ve tam 12 gün sürdü 2 gün önce adet oldum ve dün yine sancım vardı kendimi bildim bileli son 2 ayda olduğu gibi adet olmamıştım sancım başlar ve ertesi gün yada başladığı gün adetim gelirdi yani anlayacağın bütün düzenimiz şaşmış durumda bir tüp bebek denedim ortada bebek yok ama bütün sıkıntılarını yaşatıyor

12. 17 Şubat 2010
  13. sinos

sinos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar inşaallah Raabim hakkımızda en hayırlısıyla hükmetsin,kucaklarımızı boş bırakmasın.
    hormon testlerini adet görünce yaptırmalıyım değil mi?daha önce adetin 3.günü yaptırmıştım,daha önce olmaz sanırım.adet gördükten sonra hemen yaptırayım bari..sağolasın witch26..
    ve pearlheart aynen benim de senin dediğin gibi göğüslerimde hiç acı,sızı yok..eskiden olurdu adet öncesi.
    hepimize geçmiş olsun..

14. 17 Şubat 2010
  15. sinos

sinos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gel arkadaşım bende böyle sancı falan yok ama çok çok haklısın..bir deneme yaptık altüst oldu bünyemiz,vücudumuz,hormonlarımız...
    Allah sabır versin hepimize.

16. 17 Şubat 2010
  17. pearlheart

pearlheart az kaldi melegim:))) Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    123
    aynen öyle arkadaşlar bütün düzenimiz altüst durumda..rabbim büyük sıkıntılar vermesin..hayırlısı ne diyelim..allah hepimizin yardımcısı olsun inş

18. 17 Şubat 2010
  19. gel

gel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım gerçekten sabır ve dua ile üstesinden gelebileceğimiz bir sorun tabi eğer kısmetimizde varsa allah hepimizin yardımcısı olsun