Başarısızlıktan sonra

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve moneta tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

18 Mart 2009
    Konu Sahibi : moneta
  1. moneta

moneta sincerity&honesty Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    başarısızlıkla sonuçlanan tüp bebek tedavisinden sonra,,,,,yelkenleri suya indirip,hayata küsmeyeceğiz herhalde,,,,,,,şahsen ben yapmayacağım,,,,,
    gelin hep beraber fikir alışverişi yapalım !....neden ? niçin ? nasıl ?ların peşine düşelim,,bir sonraki tedavilerimiz için neler yapabiliriz?bildiklerimizi ve duyduklarımızı paylaşalım,,,,,birbirimize DERMAN olalım:1hug:

2. 18 Mart 2009
  3. moneta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim 2 mikroenjeksiyon denememdede 3 tane iyi kalitede embriyolar transfer edildi ,hormon seviyesi iyi,,herşey gayet yolunda gidiyor,doktorlar benden daha çok umutlu,,,,,,,ama SONUÇ negatif ,,kocaman hiçbiryere sığmayan 0 :sm_confused:

4. 18 Mart 2009
  5. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım selammmm

bende 5 kere denedım 4 unde hıç hamıle kalamadım yumurta kalıtem süper yanı dr oyle soyluyor kesın hamılesın dedıler ama olmadı 5. denememde hamıle kaldım ama bebeğimi 6 haftalıkken kaybettim şu anda yıne bır umutla yollardayım 6. deneme tedavıme başladım pazartesı transferım olucak bende hiçbirzaman pes etmeyeceğim allahım bırgun banada nasıp edecek zamanını beklıyorum yola devam kızlar pes etmek yok......................................

6. 18 Mart 2009
  7. ARZUM78

ARZUM78 düşlerim var,rüzgara ters Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sedacın bana öyle güzel bir örneksin takdir ettim seni Ben dördüncü transferimin bekleme sürecindeyim saha öncede söyledim bence NEGATıF ama bakıyorumda sen de 5. denemende hamile kalmışsın neden benimde olmasın ınşallah 6. denemende kucağın dolar canım Allah hepimizin yardımcısı olsun

8. 18 Mart 2009
  9. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Evet Arzum neden olmasın
    önemlı olan ıstemek arkadaşım ben 4 undede tutmıcak dıye kendımı şartlandırmıstımmm bebeklerınızle konuşun varlarmış gibi hareket edın ınanın olucak gerçekten ısteyın gerısı allaha kalmışşş tabi yoruluyorsun ama bebeğine kavuşmak için umursamıyorsun ben bu sefer çok daha hırla istıyorum yoruldum artık ama olmazsada yola devam durmak yokkkk

NEGATıF duymak ıstemıyorum arzummmmm

Son düzenleme: 18 Mart 2009
  10. 18 Mart 2009
  11. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Canımmm,bu mücadelen sonuçsuz kalmayacak bunu ikimiz de bal gibi biliyoruz,Sen arastırmalarına devam,ben dualarıma:Saruboceq:Seni çooook seviyorum,anne olacağın günler cok yakın,bu demek değil ki moneta sakin duracakdelikafadulden.Araştıracak,hatim edecek...Anne olduktan sonra bile kader arkadaslarımız için araştırmalarına devam edeceksin,bunu adım gibi biliyorum:1hug:

12. 18 Mart 2009
  13. birgulT

birgulT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizi tebrik ediyorum ve kesinlikle katılıyorum..Arkadaşlar 2 üp bekek denemsi geçirdim.1 cisinde 3 tane kaliteli ebrio 2.cisinde dondurulmuş 4 tane embriyo bakalım 3.cüsünde neler olacak.Allah en hayırlı evladı yada evlatları versi bize..

14. 18 Mart 2009
  15. moneta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    seni sabrından ve bitmeyen umudundan dolayı kutluyorum,,,,allah inş bu sefer emeklerinin karşılığını verir,,,,,peki seda cım bu kadar denemeden sonra,, bu kez gerekli araştırmalar yapıldımı?neler yapıldı?nerelerde yaptırdın? canım ben istiyorumki başarısızlıkların ardından neler yapılıyor?burada onları paylaşalım,birbirimize umut olalım,,,,,,sevgilerimle,,,anlat bize

16. 18 Mart 2009
  17. moneta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok teşekkür ederim,,,umarım bu işe yeni giren arkadaşlar senin gibi şanslı olur ve ilkinde tutar ve seninki gibi cici bir evlada sahip olur,,,,,tabiki yola devam sen benim ne kadar araştırma yaptığımı biliyorsun(negatif sonucumun daha taze olmasına rağmen),,,,,ama vah tuh la geçen zamana ben acırım,bir sonraki deneme için neler yapabilirim acaba neyi atladık diye düşünmeye başladım ve durmayacağımÇok üzgünüm çoook,,,,,,bende seni seviyorum dilerim senin kadar güzel cici bir anne olurum

18. 18 Mart 2009
  19. moneta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arzu,,,,umarım 4 ve son güzel final olsun kucağın dolsun:Saruboceq:
    dileğine bende katılıyorum allah hepimizin yardımcısı olsun