basel üniversitesi

Konusu 'Yurtdışı Paylaşım İsviçre' forumundadır ve zeynep_tuana tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : zeynep_tuana
  1. zeynep_tuana

zeynep_tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar ben lörrachta kaliyorum baselde üniversiteye gidiyorum.. tanidiklarim az..
    ayni üniversitede olup tanismak isteyen varsa bekliyorum

öptümm

2. 13 Mayıs 2010
  3. Poseidon83

Poseidon83 sudagidan.blogspot.ae Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba Zeynep, ben Basele tasinali 2 hafta oldu, Viyana Universitesinde Yüksek lisans tezi yaziyorum, Litaratur icin mecburen basel universitesinin kütüphanesini kullanicam

senin ailen lörachta mi yasiyor? Hangi bölüm okuyorsun? arastirdim burda ögrenci olmayanlara Hörer/In olarak ders dinlemek ders basina 50 frankmis Kütüphane kullanimi icin neler gerekli bilmiyorum bu konuda sana soracaklarim olur aslinda

4. 9 Eylül 2010
  5. zeynep_tuana

zeynep_tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canimm sana özelden msjda yazdim.. yeni tasindin demek.. eger halen sorun veya yardima ihtiyacin varsa bana yazabilirsin elimden geleni yaparim tatlim :KK70:

6. 1 Mart 2011
  7. Poseidon83

Poseidon83 sudagidan.blogspot.ae Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canim, kutuphaneye kayit olup litatratur arastirdim dise dokunur bi kac bisey buldum ama oglum daha 1 yasina yeni girdi. gun icinde onunla savasmaktan konsantre olamiyorumki :KK43: neyse oglum kres yasina gelene kadar tez yazma isini dondurdum.

senin okul nasil gidiyor? bu hemserim memeleket nire basligi altindaki konular cok tenha aylar sonra cevap yaziyoruz birbirimize :) :KK43:

8. 20 Haziran 2011
  9. basakkk

basakkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar

Ben basak..FHNW de molecular life science okuyorum ...yeni geldim sayilir basele, cok yanlizlik cekiyorum ,neyin nerde oldugunuda daha ogrenemedim ...sizlerle gorusmeyi cok isterim...

kendinize iyi bakin...