Basenlerime çare...

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve meerrvee tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : meerrvee
  1. meerrvee

meerrvee S&M :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar, ben bu bölümde ilk kez yazıyorumda:)
    benim basenlerim çok geniş. napcağımı bilemiyorum, yürüyüş yapsam bacağıma yarıyor, spor yapsam zaten göbeğimyok iyice zayıflıyorum. ben 52kiloyum, boyum 1.70sanırım:) göbeğim tahta gibi ama basenlerim müthiş büyük çıldırcammmmmmmmm. pantolon alırken bile deli oluyorum; basenimden geçen pantolon belime büyük oluyo, belime göre olan pantolon bacaklarımdan yukarı çıkmıyo inatla:sinifsinif:
    yardım edin lütfennn nasıl bi spor yapcam ben:KK43: kaydirigubbakcemile2spor yapınca başta annem olmak üzere bütün arkadaşlarım çok kızıyor dahada zayıflıycaksın diye, ama bu basene bi çare bulan yok:KK43:

2. 4 Eylül 2009
  3. DESPO

DESPO HATALIYSAM editöre bildir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    walla cnm ya gıcık bi durum armut gibi...alt geniş üst incecik.çok göze batıyor orantısızlık.abur cubur ve tatlıdan vazgeç derim ben bide hamur işi.tempolu merdiven inip çıkmak çok etkili.baseninin genişliği kaç cm.boya ve kiloya göre değerlendireceğim.istersen özele at.

4. 5 Eylül 2009
  5. Zeynep_Nihal

Zeynep_Nihal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    şimcik beni iyi dinle ben bunu yapıyorum ayakta dimdik dur hafiften çömel dizlerini çok hafif kır popunu sık arkaya at öne çek bunu 10 kere yap yaptıktan sonra hızlı hızlı 10 kere ileri geri çek şöye diyim 10 kere geri çekip ileri ittin ya 10 diyince dur sonra hemen 1 den 10 kadar say acayip yanma hissi olucak sakın pes etme bu kadar inş. anlatabilmişimdir :))

6. 5 Eylül 2009
  7. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla bende aynı dertten muzdaribim.seda sayanın programında doktor demiştikii basenler için marangoza gitmeniz gerekicek kaydirigubbakcemile3 o gun bugundur marangoz arıyorum bende gamyoncuiremsu

8. 5 Eylül 2009
  9. cardigan85

cardigan85 kahveci güzeli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    basen çok kötü bişey yaaa..ben önceden 48 kiloydum düşünün sopa gibi kaydirigubbakcemile3 ama yine de basen vardı.biraz da vücut yapısı ile alakalı sanırım yalnızca zayıflıkla diil.şimdi 62 olunca tabi daha da belirginleşti.şu yandaki yağlar ve basenler olmasa çookk güzel görüncek.yoksa ben çok zayıf olmak da istemiyorum a.s

10. 5 Eylül 2009
  11. meerrvee

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle cevap yazan herkese tektek teşekkürü bir borç bilirim:) :) :)
    ben de çok zayıf olmak istemiyorum ama erimesi lazım bu basenin, böyle sanki aşağı doğru sarkıyo gibi hissediyorum:KK43: kilo verince direk göbeğim ve yüzüm eriyo, şuan yanaklarım yok gibi mesela:)
    buarada o doktora kaldıysak yandık yani kaydirigubbakcemile3

12. 5 Eylül 2009
  13. meerrvee

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi anladım sanırım ama bu sıkma sırasında dizlerimin pozisyonu nasıl olcak:) dizlerim birleşince bi tuhaf oluyo, dizlerimi açıncada sıkamıyorum:)

14. 6 Eylül 2009
  15. Zeynep_Nihal

Zeynep_Nihal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    dizlerini 1,5 karış gibi aç diyim ve hafiften otururmuş gibi durcaksın ve tabikide yanacak acıyacak zaten yanman acıman olmazsa işe yaramıyor demektir.

16. 6 Eylül 2009
  17. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım aynen öylee sengözlerimebaksanab

18. 6 Eylül 2009
  19. meerrvee