Basenlerini Yok Etmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve lost tarafından 4 Nisan 2007 başlatılmıştır.

4 Nisan 2007
    Konu Sahibi : lost
  1. lost

lost Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaslar bana basenlerimi nasıl yok edecegımı soyleyecek varmı üstum ince altım cok kalın deil ama basenler igrenc duruyo yardım lütfen
  2. 5 Nisan 2007
  3. angelsem

angelsem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    CANIM BENCE SPOR VAP BASENLER BAŞKA TÜRLÜ GEÇMEZ ALETLERLEVAPILAN LARDAN VAPMALISIN.:çok üzgünüm:
  4. 5 Nisan 2007
  5. Canımcım basen kısmına parafin sürüp streç folyo sararak yürüyüş ve egzersiz yapan bir arkadaşım iyi sonuç aldı. Özelliklede basen egzersizleri yapıyormuş ayrıca akşamları titreşimli masaj bandını basen bölgesine sarıp 10- 15 dakika boyunca basendeki yağlı kısımda kan dolaşımının hızlanmasını sağlıyormuş. Bir ay boyunca aksatmadan azimle yaptı ve bikaç cm lik incelme sağladı. Ha bu arada bolca su ve yeşil çay içtiğini de eklemeliyim.
  6. 5 Nisan 2007
  7. lost

lost Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hadi ya ben spor yapmaktan nefret ediyorum arkadaslar ya parafini nerde bulabilirim peki onu deneyim bari offf offff
  8. 5 Nisan 2007
  9. Güzelim parafin aktarlarda satılıyor, muma benzer bişi. Onu benmari usulü eriticekmişsin ve ılıkken basenlerine sürüp strech folyo ile sarıcakmışsın, en az 2 saat kalıcakmış. Bu esnada en azından yürüyüş vs yapmak daha etkili olmasına neden olurmuş.
    (Benmari usulünü bilmiyor yada unutmuşsan diye hatırlatayım; bir tenecereye yarıya kadar su doldur ve kaynat içine daha küçük bir başka tencere kap yerleştir, parafini küçük tencerenin içine koy ve erimesini bekle)
    Arkadaşımdan öğrendiklerim bunlar, kolay gelsin.
  10. 6 Nisan 2007
  11. lost

lost Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çok saolasın yarın hemen parafin alıcam deniycem ve sana sonucu bildiricem
  12. 8 Nisan 2007
  13. bubu09

bubu09 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    parafinin içine yosun yağı da konulsa etkisi artarmı acaba ne dersiniz?
  14. 9 Nisan 2007
  15. bubu yosun yağı ne işe yarıyor? Daha önce kullandın mı?
  16. 10 Nisan 2007
  17. bubu09

bubu09 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben de bu site de gördüm yosun yağını selülite iyi geliyormuş.gittim ben de hemen aldım.daha iki kere kullanabildim yosun yağını masaj yaparak vücuduma sürüp sonra spor yaptım. daha anlayamadım faydasını yosunun içinde iyot olduğu için kan dolaşımını hızlandırır.parafinle nasıl olur diye merak ettim. peki parafini kullanan arkadaş kaç cm kadar inceldi?
  18. 24 Nisan 2007
  19. gxuxlçiçek

gxuxlçiçek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar ben ilk çocuğuma doğumumdan sonra basen bölgemde bir bölgede birikti yağlar ve ne yaptımsa geçmek bilmedi herşeyi denedim ama olmadı ve yüzümdede zayıflayınca siyah tüyler çıktı belirgin birşekilde ne yapmam gerek bilmmiyorum bilen varsa yol gösterirse sevinirim şimdiden teşekkür ederim