Basenliler nasıl pantolon giyiyor ve nereden alıyor?

Konusu 'Moda Haberleri' forumundadır ve ROCKFTS tarafından 22 Aralık 2009 başlatılmıştır.

22 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ROCKFTS
  1. ROCKFTS

ROCKFTS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLARR KOTT ALMAK İSTİYORUM AMAA HİÇ HOŞ DURMUO Bİ YARDM ETSENİZ HANGİ MARKA WEYA KESİMM:a015:

2. 22 Aralık 2009
  3. lugesya61

lugesya61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    basenler fazla oluncaa dar paça güzel olmuyorr canımm yaa .basenlerii eritmektenn başkaa çaree yok vallaa bendedee basen sorunuu varrr dar paça giymek isityorumm rejim yapıyorumm inşalah giyicemm az kaldıı:)))

4. 23 Aralık 2009
  5. ROCKFTS

ROCKFTS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 40 beden giyiyorum canım yaa fazla yok ama ne bilim kot yakıştıramıyorum kendime ama siyah yeşil k.rengi dar paça giyorum ölee çıkmıyoda (= kot olarak napıosun peki senn

6. 24 Aralık 2009
  7. chemist89

chemist89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende basenliyim 40 beden giyiyorum.aynı sorun bendede var dar paça giyim istioyrum ama ne bilim bi garip duruo.yakıştıramıporum.birde belim ince olduğu için çoğu pantolonum belden bol oluo.şöle tam üstüme olcak bişe bulamadım.

8. 24 Aralık 2009
  9. lotika

lotika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hiç de öyle düşünmeyin bencee... ben 42 bedenim ama bilmiyorum artık boyum uzun oldugundan mı skinny harici kot giyemiyorum baseninize göre beliniz orantılı derecede inceyse (yani çok ince de olmayacak) ve göbek mide yanlar gibi çıkıntınız yoksa inanılmaz şık durabilir dar paçalı kot bence. ki bunu söyleyen de sadece ben değilim :KK66: ha sen de naparsın tabi ki buz mavisi, çok açık mavi ya da beyaz kot oldugu gibi fazla çıkarır kesinlikle iyi durmaz ama taşlanmış lacivert, ya da taşlanmış füme, taşlanmış mavi düşünebilirsin.

10. 24 Aralık 2009
  11. ROCKFTS

ROCKFTS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lotika Canım haklısın saol tawsiyelerin için bnmde yanlarım yok karnım midem düz bi alttım 40beden işte.....
    kot biraz ince istiyorum ama bulamıyorum hangi markaalar iyi durur ki

12. 3 Haziran 2010
  13. platoniq_

platoniq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence basenlilere dar paça çok yakışıyor tüm hatlarını belli ediyor asıl zayıflara yakışmıyoz bence her neyse :KK70: bende kendime yakıştıramıyorum dar paçayı xS basenliler için önerebileceğiniz bir renk var mı kot pantolon üzerinden ben daha çok koyu renkleri tercih ediyorumda :KK70: :KK70:

14. 3 Haziran 2010
  15. ROCKFTS

ROCKFTS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım benim koyu yeşil mor siyah k.rengi siyah lacivert var ve çok hoş duruyor =)

16. 6 Haziran 2010
  17. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bol paça kot giyiyorum mecburen... çnkü basenlerime rağmen belim çok ince... o yüzden böylesi çok daha güzel duruyor... pantolonlarımı lcw den alırım... bi oraya bakabilirsiniz...

18. 6 Haziran 2010
  19. fatmasu

fatmasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    108
    ben de 40 beden bırısıyım kotda da 32 falan da vala ben de de basen asırı olmadıkça varr hep sıyah ve koyu renkler gyerdım kapatsın dıee dun gtdım kendıme acık renk kot ve beyaz pant aldımm vala çok yakıştıı aynı hıc bı fark olmadıı....ne koyu renk çöp gıbı ınce göstercek deıll ne de acık renkk çok kılolu göstercek deıll modelle alakalı galıba sadece cok dusuk bel alma derım orta bel olsn ve bol paça sevmıyorum ayakkabının modelı falan dar paçada ortaya cıkıoo