başım çok ağrıyorrr

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kardelencicegi tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kardelencicegi
  1. kardelencicegi

kardelencicegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkaşlar 5 aylık hamileyim ve baş ağrılarım var başladını bütün gün geçmiyor kafam uyuşuyor resmen başımın içinde damarların attığı hissediyorum tansiyonumu ölçtüğümde genelde hep düşük çıkar ondanmı kaynaklanıyor baş ağrısı yoksa tansiyonummu yükseliyor kafamın içinde sürekli güm güm zonklamalar var

2. 9 Nisan 2009
  3. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    başağrısı genelde tansiyon yükselince olunca bence dikkat et ve doktoruna mutlaka sor gebelikte yüksek tansiyon çok tehlikeli ben oyüzden erken doğum yaptım

4. 9 Nisan 2009
  5. seyrantepe

seyrantepe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    migren de olabilir cnm atlama bu konuyu. hamileliğin büyük bi kısmında migren ağrıları çekiliyo. bunu bende o aylarda çok yaşadım ama 7,aydan sonra düzeldim çok şükür. bence dr a görünmende fayda var.

6. 9 Nisan 2009
  7. kardelencicegi

kardelencicegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktora gidiyorum her ay tansiyonum genelde normal çıkıyor ama korkuyorum tabi yükselirde farketmezsem diye sık sık evdede ölçüyorum bilekten ölçme tansiyon aletleriyle ölçüyorum ama onlarda ne kadar doğru bilmiyorum

8. 9 Nisan 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım onlar pek doğru sonuç vermiyor dijital manuel karıışımı koldan ölçenleri var hem kolay hem doğru hatta benim doktorumda onu kullanıyor onlardan al istersen çünkü benim abladmda yeni doğum yaptı onunda tansiyonu yükseliyordu doktor son haftalarıydı doktor erken aldı.