başıma neler geldi bir bilseniz

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve paylaxsxxixm tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

10 Mart 2009
    Konu Sahibi : paylaxsxxixm
  1. paylaxsxxixm

paylaxsxxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar ben 4martta saatgece bır gıbı yattım ve ve nişan geldı o anda doktorumu aradım ve dogumun yavas yaas basladııgnı söledı benım düşüncem özel hastanede epidural normal dogum yapmaktı hastaney gıttım ve muayene yapıldı 3cm acıklık varr dendı ama orada kötü bır haber alım maalesef aneztezı uzmanı o gece sehır dısına cıkımstı ve dogumumun oması ımkansızdı epidural.ebe benı eve yolladı bıraz daha beklededı buyuk ıhtımal bu gece olur dedı bende eve geldım bıraz bekledıkten sonra artık sancılarım bayagı marttı hastaneye ıttık burda yapamıcaz sen ı devlete yolluyoruz dedıler bende gıttım devlet hastanesıne orda ebe muayene ettı ve hiç acıklık yok dedı ve suratı asıldı ben bı tuhaflık oldugnu anladım ama bısey sölemedı bı kac hamıleye baktıktan sonra bana baktı tekrar muaayene ettı artık benden sular gelmeye basladı ve sular yesılgelıyodu bunun anlamı bebegın ıçımde dıskısını yaptıgydı buda tehlıkelı bır seydı bebek yutrsa zehırlenırdı doktoru aaı ve sabah sezeryana alıcaz dedı ve ben tam 7 saat sancı cektım artık sular sakır sakır akıyodu ve ıyıce yesıl yeslkmaya baslladı ben artık sancıdan esımın ellerını yumruklamaya basladım.ve sabah ezeryana alındım doktor amelıyattan cıkınca doktor esıme bebegın dıskısını yaptıgını ve ayrıca kordon doandıgını söledı ve normalolarark doguramıcagımı sölemıs ve ben sans eserı kurtuldum.suan dunyalar güzeli bır kızım var ve ben de kızımda ıyıyz.adını inci koyduk.hepinize tesekkur edıyorum hez zaman yanımda oldugunuz ıcın.allahıma bınlerce hamdolsun ıyıyım

2. 10 Mart 2009
  3. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim baya sıkıntı çekmişsin. geçmiş olsun. ama sonucunda tatlı bir melek gelmiş kucağına.o nu kucağına aldığın ançektiğin sıkıntılar hepsini unutturmuştur sana..tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli,analı babalı,hayırlı bir ömür,hayırlı bir gelecek nasip etsin..adıyla hayırlı yaşasın ıncimiz...amiiinn..

4. 10 Mart 2009
  5. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım baya sıkıntılı olmuş doğumun çok geçmiş olsun sana.bebeğini Allah analı babalı büyütsün canım

6. 10 Mart 2009
  7. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    bebeğinde sende iyiysen bundan daha iisi olamaz rabbim hayırlı ewlat etsin sağlıcakla bi ömür geçirin

8. 10 Mart 2009
  9. zeynepSav

zeynepSav Dünyamsın Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    113
    geçmiş olsun arkadaşım neyseki sen ve bebeğin sağlıklıymışsınız. sağlıklı bir ömür geçirmeniz dileğiyle...

10. 10 Mart 2009
  11. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım allah analı babalı büyütsün allaha hayırlı kul sizede hayırlı evlat olsun inş.

12. 10 Mart 2009
  13. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ah canım benım kıyamam sana neler cekmıssın neysekı bebısınde sende gayet ıyısınız gözun aydın tatlım tebrık ederım:nazar:

14. 10 Mart 2009
  15. Ev -Hanxixmxix

Ev -Hanxixmxix sevgiler Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah
    Allah tüm isteyenlerede nasip etsin

16. 10 Mart 2009
  17. sevgili

sevgili 20.06.2010 / Yeni HaYaT Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya nefes nefese okudum, ne öküz insanlar ya. sen zaten canının derdiyle uğraşıyorsun, bide milletin suratını çekiyosun sanki suçluymuşsun gibi. neyse şükürler olsun ki sonunda ikinizde sağ salim atlatmışsınız. bundan sonrası inş. güzel geçer. hayırlı olsun canım.

18. 10 Mart 2009
  19. ulkucaglayan

ulkucaglayan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok geçmiş olsun.neler yaşamışsın.ama ikinizinde iyi olmasına çok sevindim.allah analı babalı büyütsün inşallah.