Başımın belası çikolata kistim oldu

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve myctikdarc tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

17 Aralık 2008
    Konu Sahibi : myctikdarc
  1. myctikdarc

myctikdarc Guest

slm arkadaşlar benim 9 yaşında bir kızım var ve ben 2005te çikolata kisti ameliyatı oldum 6 ay gebe kalamazsan çok çok 1 sene artık tüp bebek seninki dediler ve 2 kez aşılama 1 kez tüp bebek yaptırdım olmadı normal gebe kalma ilaçları denedim hiç olmadı ve derken psikolojim çok bozuldu rahim filmi dediler onuda çektirdim sol tüpünde hafif tıkanma var oda filmden sonra açılmıştır 2 ay yada 3 ay içinde gebe kalan çok dediler bekledim o da olmadı çok kötüyüm arkadaşlar benneyaptımki:1no2: eşimde çokkk çocuk istiyor onunlada artık problem yaşıyoruz ben ne yapacağımı bilemiyorum lütfen benimle aynı problemi olanlar paylaşsın çokkk kötü ve çokk çaresizim şimdiden teşekkürler:1no2:

2. 17 Aralık 2008
  3. Krizantem_

Krizantem_ ஐ♥ bí яτ α и &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canim ayni dertten muzdaribim bende
    benimde Allah´a sükürler olsunki bir kizim var 2000 dogumlu
    10 sene önce bendede endomezriozis oldugunu söylemisti doktorum
    kizim ilac tedavisiyle oldu, 6 sene sonra tekrar cocuk istedigimizde ayni
    ilaclari kullandigimizda cocugumuz olacak saniyoduk ama malesef umdugumuz gibi olmadi 3 tüp bebek 1 de dondurulmus embriyo transferinden sonra sonuc halen negatif canim, önümüzdeki ay tekrar laparoskopi yapilacak bakalim sonuc ne olacak
    herseyin hayirlisi olsun canim Rabbim isteyen herkese hayirli evlatlar nasip etsin

4. 17 Aralık 2008
  5. serzan

serzan saracan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    MYCTİDARC malasef stres herşeyde önümüze çıkıyor. bu konuda gazetede okuduğuma göre olumsuz düşüncede gebe kalmayı engeliyormuş.ayrıca bende de dermoit kist var. bu konuda beni tedirğin ediyor.

6. 18 Aralık 2008
  7. esmali

esmali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende çikolata kistine sahibim maalesef 15 aylık evliyim ve 2.kez laparoskopi oldum.bilemiyorum hamile kalabilecekmiyim bir çok tedavi uyguladım ama olmadı benimde moralim çok bozuluyo hayırlısını istemekten başka çaremiz yok allahtan.hepimize acil şifalar inş.

8. 19 Aralık 2008
  9. ALXIXN

ALXIXN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Maalesef aynı dertten ben de muzdaribim. 2005 senesinde daha bekarken laparoskopi olmuştum. Ama yine tekrarladı. Önümüzdeki ocak ayında yeniden ameliyat olacağım. Bu defa açık ameliyat olacağım. Çünkü doktorum laparoskopinin bu hastalıkta başarılı olmadığını düşünüyor.