baskasina yaptigin/dedigin ve sonra pisman oldugun en kötu sey nedir?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve acromion tarafından 27 Nisan 2008 başlatılmıştır.

27 Nisan 2008
    Konu Sahibi : acromion
  1. acromion

acromion Guest

merhaba tum KK'lar,
    Hayatinizda simdiye kadar baska bir insana yaptiginiz yada söylediginiz ve sonra pisman oldugunuz en kötu sey nedir?

2. 27 Nisan 2008
  3. NXIXL_78

NXIXL_78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşime çok kızgın olduğum bir gün işe giderken arkasındar geber emi dedim ve bi kaç saat sonra işden eve yanmış vaziyette geldi söylediğim söz için çok pişman olmuştum:1no2:

4. 27 Nisan 2008
  5. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Kardeşime ve ablama vurmuştum.Aklıma geldiğinde içim yanar.Özür dilerim sık sık, onlarda beni teselli ederler.Aklıma geldikçe çok üzülürüm, nasıl böyle bir şey yaptım diye.Bir de anneme bağırıp telefonu yüzüne kapatmıştım yine çok üzüldüğüm bir şeydir.Keşke sonsuz hoşgörü ve sabır sahibi olsaydım. :KK43: Zamanı geriye alabilseydim keşke. :KK43:

6. 27 Nisan 2008
  7. acromion

acromion Guest

Hic bir insan hatasiz degildir. Anneler gibide anlayisli varliklar yoktur. O anlamistir ve seni o ayni anda affetmistir sanirim. sen bilmeden bile. umarim birgun bu konuda huzur duyarsin.a.s.

8. 27 Nisan 2008
  9. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ben yıllar önce söylediğim bir yalandan ötürü çok pişmanım.....
    bu yalanın yalan olduğunu herkes bilir .... ve ben yinede söylediğim için hala pişmanlık duyarım ... bu yalanın yalan olduğunuda ben ayrıca itiraf edip herkese ben söledim....hala pişmanlığım geçmedi....

10. 27 Nisan 2008
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    sonradan pişman olacağım hiçbir hareketi yapmamaya,sözü söylememeye özen gösteririm çünkü en ufak birşeyi bile kafaya taktığım için sonradan çok huzursuz olurum...bazen nazımın geçtiği tek kişiye yani eşime söylediğim bir söz beni huzursuz ettiyse anında hiç düşünmeden özürümü diler öperim işte o an rahatladığım andır..

12. 27 Nisan 2008
  13. suyun xuxstxuxndede koxsxarxixz

suyun xuxstxuxndede koxsxarxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o kadar çok pişman oldumkiii hangi birini yazimmm :) pişmanlık insanın içini yakan bi ateşşş,güzel yanı isee farkındalık katmasıı :) pişmanlıklarım ve bi sürü tövbem var artık içim rahattt,önüme bakmak zorundayımm bakmaya çalışyorum ve pişman olucağım hiçbirşeyi artık yapmamaya çalışıyorum,,

14. 28 Nisan 2008
  15. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    insanları kırmamaya özen gösteririm.
    bazen istemeden de olsa bir sözümle kırabiliyorum. fark edince kırdığım kişinin hemen gönlünü alırım. kötü niyetle yapmadığımı bildiklerinden beni uğraştırmazlar sağolsunlar.
    8-9 yaşındayken kardeşim(5-6yaşlarında) birgün beni çok kızdırmıştı, tokat atmıştım ona.hızlı vurmuşum. 'çok acıdı ama ' deyip ağlamaya başlamıştı. o zaman içim gitmişti. ben de ağlamaya başlamıştım. yine gözlerim doldu. :çok üzgünüm:

16. 28 Nisan 2008
  17. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben lisedeykenn bir kız arkadaşımııı dövmüştümm sonrada ittiğimde wc dekii çöp bidonunaa oturmuştuu sonrda en iyi arkadaş olmuştukk halaa yüzünee baktıkçaa çekinirimmm ama arsızlık bu yaa dayağımıı yemesenn akıllanmıycaktınnn senledee arkadaş olamazdık derimm amaa içimm halaa sızlarr

18. 28 Nisan 2008
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    babacığımı bir kere gerçekten çok kırdım..en büyük uhdelerden biri budur içimde kalan..senağlama
    başka şu an aklıma gelmiyor..