Baskasının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmaz derler ama...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Baskasının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmaz derler ama cok ta guzel mutlu oluyorlar. Baskasini yari yolda birakanlar, kalbine hancer saplayıp sırtını donup gidenler, ihanet edenler, harcayanlar bakiyorsun kendilerine guzel hayatlar kurmus mutlu mesut , geride biraktiklarini coktan unutmus, rahatca yasiyorlar...Soruyorum neden? Neden adil degil bu hayat

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Ocak 2010
  2. 18 Ocak 2010
  3. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    belki de yaptıkları hatalardan ve kötülüklerden yeterince pişman oldukları ve tekrarlamadıkları içindir

belki de gerçekten hayatın adaletsiz yanının göstergesidirler

gerçi ikili ilişkilerde ayrılık,terk vs. olası şeyler sadece bir tarafın sevgisiyle yürümeyecek kadar zor ikili ilişkiler

selin deniz ve tatlibikiz bunu beğendi.
  4. 18 Ocak 2010
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Bu tipler asla gerçek mutluluğu yakalayamazlar.ılahi adalet denen bir şey var.Hiç merak etmeyin,insanların mutluluğundan (hazımsız olup sağda solda dedikodu yapanlar) ya da mutsuzluğundan beslenen tipler ömür boyu başkalarının hayatına imrenerek yaşarlar.Kimi belli eder niyetini açık açık,kimi de ''bay ya da bayan mutluyu''oynar.Bu tür durumlarda canınızı üzmeyin hiç,doğru yukarı havale edin.Er ya da geç cezalarını alırlar,merak etmeyin.aklinialirimsmile
    ınsanların bırakın mutsuzluğundan mutlu olanları , mutlu insanları hazmedemeyenler bile mevcut.Bu da ayrı bir konu.kaydirigubbakcemile3

6. 18 Ocak 2010
  7. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende bu soruyu cok sordum kendime, işin içinden çıkılmıyor, bazıları daha şanslı doguyor sanırım, hayat adil degil en azından bu dünyada degil...

8. 18 Ocak 2010
  9. Olabilir ama ben asıl
    en az mutsuz ettikleri kadar mutsuz olmayı hakedenlerden bahsediyorum
    bakıyorum onlar en mutlusu
    bu bana agir geliyor

10. 18 Ocak 2010
  11. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Çekirge bir şıçrar,iki sıçrar ,üçüncü de... aklinialirimsmile
    Onlar rol yapıyor.Ya da ruhları hasta... Yol açtıkları durumları ya da yaptıklarını idrak edebilme yetisinden uzaklar hasta oldukları için.Bu iki nedenden başka bir şey gelmiyor aklıma.
    Dediğim gibi yapılan kötülükler karşılıksız kalmaz.Çıkar acısı bir şekilde.zemuszemus

12. 18 Ocak 2010
  13. sessizyel

sessizyel Guest

insanın yaptıklarının cezası hemencecik çıkmıyor ki karşısına. bazen yıllar geçiyor. en mutlu oldukları, yaptıkları kötülükleri hepten unuttukları anda vuruveriyor.
    ya da arkadaşların dediği gibi belki de pişman olup sonrasında iyi insanlara dönüşüyorlar.
    bizim zaman mekan kavramımız bir değil ki Allah katındaki ile. bize yıllar gelen şey orada bir an. herkes layıkını buluyor ve bulacak da.

14. 18 Ocak 2010
  15. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    bence mutsuz edenler hep daha mutludur. bi tek kendilerini düşünürler dolayısıyla mutlu olurlar. ilahi adalet bizim gibilere var sadece.

selin deniz bunu beğendi.
  16. 18 Ocak 2010
  17. seyrekyagmur

seyrekyagmur Güncel : 68,8 YILBAŞI Hedef: 63 Üye

Beğenildi:
    2.435
    Ödül Puanları:
    123
    elinde sonunda buluyor bende böyle derdim taakii herşeyini kaybettiğini görene kadar :1closedeyes:

18. 18 Ocak 2010
  19. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    sanmam mutlu yaşadıklarını,gece yastığa başlarını rahat koyup uyuduklarını...dışardan öyle görünebilir ama bir insana kötülük yapan,canını yakan biri rahat uyuyamaz...insanlık varsa tabi içinde oda ayrı ...hemen olmasada acısı bigün çıkar mutlaka !