başkasıyla nişanlanıyor

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve asucuk29 tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : asucuk29
  1. asucuk29

asucuk29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    beni beğenenleri görüşme aşamasında olduğum birisi var diye kabul etmedim ama o aynı anda ikimizlede idare etti.ben evlilik düşünemem şuanda diye beni bıraktı.gözlerimin önünde hiç utanmadan onunla görüştü.az önce öğrendim nişan yapmaya karar vermişler.yorum yapmanızı beklemiyorum sadece içimi dökmek istedim kalbimde tarifi olmaz ve daha önce hiç hissetmediğim duygu var.. nefret! tiksiniyorum herkesten insanlık bu olmamalı derdimi dökeceğim kimsem yok ölene kadar ağlamak istiyorum utanıyorum....yerin dibine girmek bu olsa gerek.Moralinizi bozduysam özür dilerim

2. 8 Ekim 2010
  3. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Şu an yeni oldugu için acısı büyük geliyordur. Sıkmayın canınızı Biran önce geçer inşAllah .

4. 8 Ekim 2010
  5. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Teselli edemez kimse seni senden başka . Erkenden görmüşsün arkadaşının gerçek yüzünü .
    Hiç olmazsa bunun için şükret haline ...bilmiyorumkismile

6. 8 Ekim 2010
  7. sevgili12

sevgili12 hergün,yenibir gün! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yazık.... senin göz yaşlarına yazık değermi hiç o gözyaşlarına o adam olsa insan olsa zaten seni üzmezdi sende ağlıyorsun yerin dibine geçiyorsun ...ne için kim için? ...senin gözünün önünde başkasıyla başkasıyla kırıştıran bi adam içinmi?.. boş ver başka biyerde daha söyledim burda sanada söylüyorum.. zaman herşeyin ilacı ve sen ağlasanda tepinsende yırtınsanda herşey olacağına varıyor..ağlama demem ağlayacaksın üzüleceksin elinde olmadan gözyaşların akacak ama şunu unutma hayat ondan, onlardan ibaret değil daha çok üzülecek çok sevecek belki çok defa daha yanılacaksın... o yüzden sadece kendini daha çok heder etme derim... inan SEN İSTESENDE İSTEMESENDE SU AKAR YATAĞINI BULUYOR...

8. 9 Ekim 2010
  9. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    üzüldüm cnm umarim kisa zamanda atlatirsin :teselli:

10. 9 Ekim 2010
  11. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    agla bagır cagır haykır bu zamanda en iyi bu gelir insana kendini sıkarak cıkamazsın isin icinden duygularını dısarıya vur icinde yasama zor bir durum umarım cok cabuk toparlanırsın

12. 9 Ekim 2010
  13. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Gercekten cok alcakca birsey bu yazık! haketmemissin.Rabbime havale et.Ne kadar kendini üzme desem de bos.Ben olsam bende cok üzülürdüm.:çok üzgünüm:

Avatarındaki sensin sanırım cok güzelsin.Allah karsına hayırlı insanlar cıkarsın.Onuda bildigi gibi yapsın.:nazar:

14. 9 Ekim 2010
  15. Grimsi_

Grimsi_ ••&#9679; &#905;uzu&#1103; ••&#9679; Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Ağlamaktan utanma hiçbir zaman.. Özgürce ağla, başkalarını umursamadan .. Kime ne ..

Ayrıca ''yerin dibine girmek bu olsa gerek'' demişsin, senin açından yerin dibine girilcek bir şey yok, o yaptığı hareketle kendi girdi yerin dibine ..

Rabbim karşına inşAllah iyi kişiler çıkarsın.

16. 9 Ekim 2010
  17. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    uzme canım kendını lutfen

18. 9 Ekim 2010
  19. cilveli_fistik

cilveli_fistik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım üzülmeni anlıyorum.üzülmemek kızmamk mümkün mü?Allah kimsenin yaptığını yanına koymuyor.senin için hayırlısı olan olmuş.evli olduğunda falan öğrenseydin.dualarımız seninle.gör bak.evlensede mutlu olamayacak.bu kadar doyumsuz ve bencil bir adam mutlu olması zor zaten.seninde taliplerin varmış.hayırlıysa evlenir mutlu olursun.bu böyle olacak.öylede utanıyorum falan deme kendin hakkında neyden utanıyorsun.sevmişsin.o hırbo anlamamış bu yaşına kadar insanlıktan.kurtulmuşsun.
    kafanı meşgul etmeye bak.oyala kendini.