başlama yine, çekemicem seni

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Fides_ tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Fides_
  1. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar sizlerin sevgilileri de zaman zaman yada sinirlendiklerinde nadir de olsa, 'başlama yine, çekemicem seni, uzatıyosun ama' dedikleri oluyor mu?
    Peki siz böyle zamanlarda nasıl davranıyorsunuz?
    Bu kelimeler sizi de üzüyor mu?

Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  2. 19 Ekim 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bazen eşim diyor o zaman daha cok konusasım geliyor :kahve:

4. 19 Ekim 2010
  5. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizde konuşurken biraz saçmaladık aslında. bende tamam keyfin bilir gibisinden ters konuştum. o da başlama yine dedi, biraz soğuk bi şekilde. bende başlama? dedim söylediğini vurgulayarak...

öyle yani... sinir oluyorum böyle denilince. iyice cinleniyorum :kızgın:

6. 19 Ekim 2010
  7. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Beğenildi:
    2.556
    Ödül Puanları:
    163
    erkeklerin en çok yaptığı hata bu. bir kadınla inatlaşmak :)
    halbu ki alttan alsalar nasıl da indiririz yelkenleri.

8. 19 Ekim 2010
  9. Vuvuzela

Vuvuzela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Valla tatlım erkeklerin en nefret ettikleri şey dırdırdır
    Emin ol dinlemiyorlar bile.
    Bizlerin dırdır tarzı kendini gösteren sızlanmaları onlar için emin ol dayanılmaz bişey
    Ve biz sızlandıkça, dırdır ettikçe onlar kendilerini daha değerli bizi ise daha cepte görüyorlar
    demekki bu kadar dert etmiş beni çok takıyo bırakamaz beni diyorlar
    burada en etkili yöntem içerleme yöntemidir
    canını mı sıktı soğuk konuş,bak mesela erkeklerin çoğu genelde bunu yaparlar biz de sazan gibi atlar üstlerine düşeriz
    ne oldu,söyle problem ne, neden bana böyle soguksun vs vs
    tavsiyem aynı şeyi sende yap bırak üstüne düşsün sorun ne,neden böyle bi garipsin, bi problem mi var diye
    sen de boşver de iyice uyuz et iyice sıkıştırmaya mı başlıyor seni söyle söyle diye
    işte o zaman içindeki problemi dök çünkü söylemeni kendi istiyor olacak haspa:jeyyar:
    demem o ki söylenmek nafile genellikle gerçekten dinlemiyorlar, öyle boş gözlerle ne zaman bitecek bu çile tarzı suratınıza bakıorlar
    ama kendi isterse sorunu dinlemeyi o zaman hem dinleyecek hem de problem çözülecek
    ve tarz gurur kırıcı söylemlere de maruz kalmayacaksınsengözlerimebaksanab

10. 19 Ekim 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ama ne zaman dogruları işine gelmeyen seyleri sölesem cekemem sus oluyor

12. 19 Ekim 2010
  13. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    asla üstüne düşmem aslında yada son 1 aydır hiç üstüne düşmüyorum. zaten askerde ararsa konuşuyoruz.
    dırdır yapmak... :1closedeyes: hımm haklısın aslında ama öyle pek dırdır yapmam ben. yani her konuda yapmam ama aramızda olmasını istediğim bir konu var bunun için 'sen yapmak istemiyorsun keyfin bilir' tarzında konuştum. onun üstüne de bu cevabı aldım. doğru dırdırı hiç sevmiyorlar.

napalım istediğimizi de söylemeyelim mi şakkıdı

14. 19 Ekim 2010
  15. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sanırım erkeklerin bi çoğu böyle. öyle bağırıp çağırıp suçlamak yerine karşımıza alıp güzel güzel kırıldığımızı belli ettiğimizde, şöyle böyle yapmasan iyi olur gibilerinden konuştuğumda işe yarıyor sanırım.
    sen şunu bunu yapıyosun da bilmem ne de diyerek başlayınca nasıl savunmaya geçiyolar

ama başlama yine demesi bile incitiyo beni. son 1 yılda 2-3 kez duydum sanırımalsanaalsanasmile

16. 19 Ekim 2010
  17. Vuvuzela

Vuvuzela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    bu erkek kafaları biraz farklı işliyor sanırım
    o an başka bişey düşünüken ne sorun olursa olsun dinlemiorlar yada dinlemek işlerine gelmiyor
    dediğim gibi ortada problem oldugunu hissettir bırak problem ne diye o eşelensin dursun
    kendi merak edince sorununuza karşı da daha ilgili olacaktir bence =)

18. 19 Ekim 2010
  19. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    doğru diyosun.
    ya aslında konumuz görüşmemizle ilgili. bende şu tarihler arasında olmaz çünkü vize haftam dedim. söyleyim ki o tarihlere denk getirmesin iznini diye düşündüm konuyu ben açtım.

o da işte bakalım hımm bilmem ne derken. aaa bayramda olur dedim. o da sağolsun bi güzel saçmaladı işte senin ailen misafirdi bilmem neydi karma karışık konuştu ben anlamadım bişey. zaten üni için başka bi şehirde okuyorum annem babam yanımda ama burda tanıdığımız kimse yok.

3 bayram geçirdik burda ne gelen var ne giden garip bir şehir komşuluğu sevmiyolar. haliyle yatılı veya başka türlü misafirliğe gideceğimiz bi yer yok. şehir dışına da çıkmicaz. bunu da tahmin ediyor ama garip garip konuştu bende iyi keyfin bilir dedim napim.

sonradan anlatıyor ki bayramda izin kullansa ailesi neden buraya gelmiyosun oraya gidiyosun diyebilirmiş. bunu baştan söylese hiç bişey yok. benim tarafımdan anlatıyo olayı sonra sorun benim aslında diyo. garip ya bu çocuk :mymeka: