başlıga karar veremedım ...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve cans tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : cans
  1. cans

cans Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    : gunaydın arkadaşlar ..
    ...........Bu hayılı gunde allahım once şifa bekleyen hastalara . zor durumda kalmış umut bekleyen ınsanlara ve anne olmak ısteyen tum arkadaşlara yardım elını uzatsın .. hayırlara vesıle etsın ...
    .................... arkadaşlar ..ne yazacagımı nereden başlıyacagımı inanın bılmıyorum .. tek bıldıgım heyacandan tuşları bırbırıne karştırmak ..ve delı gıbı carpan yuregımın sesı ..
    .... benı buradan tanıyan arkadaşlarım az cok oykumu bılıyorlar .. bes yıldır verılen mucadele ... sayısız tedavı .. elden kayıp gıden mutluluklar ...
    ..... dun gece yatmadan once buradan ıkı arkadaşım ve bızım için dua ederek yattım . 2.. tup bebek tedavısıne allah kısmet ederse pazartesı gunu başlamayı dusunuyordum . evet evet bu pazartesı ...adetımı beklıyorum .. genelde 27 veya 28 gunde bır adet olurum .. bugun tam 27 . gun .. her ay sonu ıdrar testı yapmak ben de adet oldu yerimseniben
    ........ bugun erkenden kalktım .. saat 6 gıbı .. kadınlar kulubunun sıtesıne gırdım ... bıraz tatlı bır seyler atıştırdım ve yıne uyudum ... guzel bır ruya gorurum ( ruya gormek de ben de adet oldu !!!) hiç akılmda yokken ıdrar testı yapmak fıkrı geldı ... ve ucuz ( 3 lıra ) testlerden bır tanesıyle yaptım ... ama ınanın hiç bır testı bu kadar vurdumduymazlıkta yapmamıştım .. yuzumu falan yıkadım .. bır baktım 2. cızgı hafıfte olsa var .. gıt gıde koyulasıyor .. 5 dk sonra barız 2. cızgı cıktı ...:eek:
    ... şimdi elım ayagıma dolasmış bır vazıyette evın içinde turluyorum .. banyoya gıdıp gıdıp bakıyorum ... işin ilginç yanı ben de hiç bır belırtı yok .. yanı hamılelık belırtılerı sıfır .. ustelık buradan bır cok arkadaşımdan duydum ..idrar testlerı yanıltıcı olabılıyormuş .. daha da ustelık ... ben bu ay yıne costum bahar temızlıklerı yaptım .. zıplayan fılelerde falan zıpladım .. aıleden amelıyat olanlar oldu onlara akşama kadar yemek ler yaptım .. hemen sevınmek ıstemıyorum ama kalbıme de soz gecıremıyorum ..
    ... ne olur arkadaşlar benım için dua edın .. kan testı yaptırmaya korkuyorum .. cunku hiç bır belırtım yok .. ama gıdecegım mecburen .. eşimı aradım ..izin alıp gelecek beraber gıdecegız .. artık negatıf sozcugunu duymaktan bıktım ..
    lutfen dualarınıza htıyacım var ..( son bır kez banyoya yıne gıttım .. orda duruyor ıkı cızgı fisfisfis onlar bana bakıyor ben onlara .. )
    ......

2. 3 Temmuz 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ayyyyyyyyy ınşşşşşşşşşşşş canım inşşşşşşşşşşşşşşşş rabbım cuma gununun hurmetıne sevındırsın.....................ınşşşşşşşşşşşşşşşş

4. 3 Temmuz 2009
  5. umudumsun_0707

umudumsun_0707 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yaa çok sewindim tüylerim diken diken yemin edrim hadi inş.... allahım bu hayırlı günün hatrına güldür arkadaşımızın yüzünüü

6. 3 Temmuz 2009
  7. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    nEDEN OLMASIN CNM TÜP BEBEK TEDAVISI GORDUKTEN SONRA NORMAL OLLARLA HAMILE KALAN COK ARKADASIMIZ VAR INSALLAH SENDE ONLARDA BIRISI OLURSUN MUTLU HABERI BİZLERE VER OLURMU SENDEN GÜZEL HABER BEKLIYORUM CNMMMMM ALLAHIM INSALLAH YUZUNU GÜLDÜRSÜN CNM YETERKI ALLAHIM OL DESIN BIYERDE OKUMUSTUM BEBEGININOLDUGUNU BİLMIYORSAN ALLAH ONU KORURMUS AMA BİLİYORSAN DIKKAT ETMELISIN BİLMEDIGIN İİN ALLAHIM KORUMUSTUR TEMIZLIK ZIPLAMA HEPSI NAFILE CNMMMM

a.s.a.s.a.s.a.s.

8. 3 Temmuz 2009
  9. susamuru78

susamuru78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hadi güzelim gönlündeki olsun
    bizede umut olsun

10. 3 Temmuz 2009
  11. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim insllah o güzel haberi alirsin....sana bisey diyimiii...benimde belirtim yoktu...zemuszemus ama hamileydim...sende insallah hamilesindir merak etme...benim testde ikinci cizgi cokkk silik cikti...
    RABBIM INSALLAH BU GÜZEL GÜNDE........sana en mutlu haberi verir...

12. 3 Temmuz 2009
  13. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tamam işte, tüylerim diken diken oldu inan... Rabbim ne büyük..

14. 3 Temmuz 2009
  15. hayattttttt

hayattttttt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allahım bu hayırlı gÜnde kalbıne gÖre versın ınŞŞŞŞŞŞŞŞ.

16. 3 Temmuz 2009
  17. Herada

Herada Balparmağın Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ıkinci çizginin çıktığı ancak hamileliğin kan testiyle doğrulanmadığını hiç duymadım. Hayırlısı olsun, ne güzel bence hamilesin. Belirtilerin olmamasının da hiçbir önemi yok. Haydi yaptır bir an önce kan testini de hep beraber kutlayalım

18. 3 Temmuz 2009
  19. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ay cans inşallah arkadaşımmmmmmmm ya inşallah güzel sonuçlarını alır gelirsin buraya............