Başlik Bile Bulamadim

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kavga hakeret gözyaşı dayak son 1 yıldır hayat sözlüğümden çıkmayan kelimeler..
    eşimle artık hiç anlaşamıyoruz hergün kavgaların ardı arkası kesilmiyor
    ne tuhaftır ki boşanamıyorum bile.
    ben kaçarak evlendim ailem çok üzüldü o yüzden şimdi ne zaman boşanmak istesen ne zaman anneme sorunlarımı anlatsam hep aynı sözleri duyuyorum.
    'sen kendin evlendin kendin istedin başına geleni çekeceksin benim evime gelerek huzurumu kaçırma katlanacaksın herşeyine'
    işte bu yüzden ne gidebiliyorum nede kalabiliyorum. bu kahpe dünya çok oyun oynadı bana. ne istesen vermedi istediğim sevdiğim adamla iki satır mutluluktu o bile olmadı. içimde allah korkusu olmasa intihar edeceğim ama onu bile yapamıyorum. sadece çekip gitmek istiyorum buralardan.23 yıllık hayatımda
    bende her insan gibi hatalar yaptım ama hiçbirinden pişmanlık duymadım evliliğim hariç.şimdi hergün her kavgada eşimi tanıdığım günü lanet ediyorum ve allahıma dua ediyorum artık son bulsun bu acılar

2. 10 Temmuz 2007
  3. Asud

Asud Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    23 yasinda misin? kac yillik evlisin?
    Evliliginizin ilk senesindeysen bu tip kavgalar olabilir. Asmaya calismalisiniz bu durumda. Su an senin icin en dogrusu yani ilk yapman gereken sey sorunlarinin cozumunu bulmaya calismak. Sayet bunun icin ugrastin ve olmadiysa annenle daha ciddi bir konusma yapmalisin. Eminim senin uzuldugunu gorunce kucagini acacaktir. Ama hemen pes etmemelisin. Sevgi bu kadar cabuk bitmez. Pek cok evlilikte en basta ozellikle ilk 2 sene bu sorunlar yasanabiliyor. Fedakarlik yapmayi ogrenmemiz gerekiyor. Ama sunu unutma, karsindaki insani cok guzel kontrol edebilirsin, yeterki dogru hareket et. Hemen kavgaya girisme. Onu en iyi sen taniyorsun. Tatli dil yilani deliginden cikarirmis...7 yillik evliyim ve ilk senelerimi dusunmek bile istemiyorum. En genc en cahil zamanimmis..Karsilikli hatalar yaptik ama astik. Umarim sizinde sorunlariniz hallolur. Gercekten hallolmayacak bir durumdaysan da ailenle daha fazla daha acik sekilde konusmalisin.

4. 11 Temmuz 2007
  5. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    işin içine şiddet girmiş nasıl affetsin kız Allah aşkına söyleyin..affetse bişey olmamış gibi davransa adam şiddetten vazgeçecek mi..ben sana boşan diyemiyorum zor durumdasın ama şiddet bambaşka bi konu ya

6. 11 Temmuz 2007
  7. d_ozvar

d_ozvar Guest

bende allegria ya katılıorum işin içine şiddet girdiyse geç olmadan bi çaresini bul yoksa bu böyle gelmiş böyle devam eder sonuçta sana el kaldırmaya cesaret edebilmiş insan herşeyi yapar!!sakın bunun karşısında ezdirme kendini kimsenin kimseyi ezmeye, dövmeye hakkı yok biz hayvan mıyız ki bizi rahatça dövebiliorlar yaa hayvana bile kıyılmaz valla!! bak sinirlendirdiler beni hee:eek:klava:

8. 11 Temmuz 2007
  9. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ya duygunun tüm mesajlarını arattırdım..hiç güzl şeyler yaşatmamış bu adam ona kıyamadım canım sana ya..bu genç yaşta nelerle uğraşmışsın..keşke boşanabilsen ayaklarının üzerinde durabiliyosan kendine güveniyosan mutlu olacağına inanıyosan bu boşanma işini bi düşün derim kimsenin seni bukadar üzmeye hakkı yok

10. 11 Temmuz 2007
  11. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Sen üc günlük dünyada kimsenin kahrini cekmek zorunda degilsin, heleki sana siddet göstermis bir adami hic cekmek zorunda degilsin.. canim yanlis anlama sakin ama $ahsen annenin sana takindigi tavri da cok yadirgadim.. Sen onun evladisin,ona siginmayacaksinda kime siginacaksin? Herkes hata yapar,gerek büyük gerek kücük.. Yaptimigiz yanlislardan ders cikarmadan nasil olgunla$abilirizki? Yerinde olsam ekonomik özgürlügüm elimdeyse hic düsünmez bo$anirdim.. Ya$in cok genc,hayatta bir kez sevilir diye bir sey yok... Er-gec mutluluk seni de bulur,yeterki sen mantigini kullan,yasamak zorunda kaldigin $eylere sabir göster...

12. 11 Temmuz 2007
  13. EU1

EU1 Guest

teşekkür ederim kızlar yapmam gereken şey boşanmak endoğrusu bu bundan sonra herşeye sil baştan başlamak istiyorum.

14. 11 Temmuz 2007
  15. Asud

Asud Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Benim soylemek istedigim affetmek ya da affetmemek degil. Siddet tabiki baska birsey. Ama bosanmak icin de teraziyi dogru tartmak lazim. Dogru zamani bulmak lazim. Su an madem en mantiklisi bosanmak gorunuyor, once ailenle akillica bir gorusme yapman gerekiyor. Yanlis anlama lutfen, tam olarak ekonomik ozgurlugun yoksa bu durumda kapiyi carpip cikmadan once yerini hazirlamalisin.
    Tepkisizligin karsisinda da bir siddet gorme durumun yoksa, bunu kendine sure kazanmak icin kullan derim.
    Kendim icin konusuyorum, asla esimden siddet veya benzeri bir tavir gormedim. Cok kavgamiz oldu. Ama bir gercek daha var, kucuk bir tartismayi benim de buyuk kavgaya donusturdugum gunler olmustu. Siddet karsisinda da affetmezdim cunku ekonomik ozgurlugum var ve bana her zaman kucak acacak buyuk bir ailem var.
    Insallah hersey gonlune gore olur. Ailenle arandaki bu buz insallah cozulur ve annende yaptigi hatayi anlar. Sen zaten hatani anlamissin. Ailene bir daha onlari yok saymayacagina inandirabilirsin diye dusunuyorum.

16. 11 Temmuz 2007
  17. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Katiliyorum karabibere.. farkindaysan hep yirmili yaslardakiler bosan daha olgun iki ablamiz mucadele et demis, ben ilk okusaydim bu derdini kimsenin yorumunu okumadan galiba hemen BOSAN DØVMUS CUNKU SENI derdim, ama Asud ve reyhan44`un yorumlarini okuyunca mantikli geldi, bide cocugun varmis onuda dusunmelisin. Insallah cok mutlu olursun :teselli:

18. 11 Temmuz 2007
  19. d_ozvar

d_ozvar Guest