başlık yok!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve burcumm25 tarafından 24 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Nisan 2010
    Konu Sahibi : burcumm25
  1. burcumm25

burcumm25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayatımın baslıgı yokkı daha kendıme kendı yaptıklarıma anlam veremıyorum kısılık bozuklugu bılıyorum asabıyım onuda bılıyorum ama ben bole olmayı ıstemedımkı sorunlu bı aılenın ılk cocuguyum aılemde ıhanet sevgısızlık dayak hakaret herseyı gordum.yıllarca agır depresyon gecırerek yasadım ve sonuc sevmeden ısteyerek sırf o evden kurtulmak ıcın hıc tanımadıgım sacma sapan bı ınsanla evlendım.sevdıgım vardı ama utandım evımı aılemı gostermeye ne dıyıp tanıstırcaktım...sonuc nemi çift kişilik mutsuz bı hayat ve bebek..esıme tahammul edemıyorum.ayrılmak ıstıyorum ayrılmıyo.bazen keske ıntıhar gunah olmasa dıyorum.ne bılem eskıden ezanın sesını duydummu ıcın yanardı hemen namaza kalkardım sımdı nefret edıyorum herseyden benım ne gunahım vardı dıyorum offf.sabrım yok bı tek kzımı sevıyorum.ne yapıcam bılmıyorum yorumlarınıza sımdıden tskler..:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2010
  2. 24 Nisan 2010
  3. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yanliz deyilsin bu konuda...bende ayni durumdayim...:a015:

4. 24 Nisan 2010
  5. jade

jade Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Sırf kurtulmak için evlilik en büyük hata iştee..
    Kurtulmanın tek çaresi sevmediğin bir adamla evlenmekmiydi sanki...
    Mutsuzluğunu daha da çıkılmaz hale dönüştürmüşsün.
    Ayrılmak istediğini söylüyorsun sanırım eşin ne diyor peki.Nasıl bir insan ...Birde çocuk yapmışsın ne diyim.
    Ya kesin bir kararla eşinden ayrılıp yeni bir hayat kuracaksın yada buna gücün yoksa hatanın bedelini ödemek zorundasın hiç olmazsa kızın için.O bunu haketmiyordu mutsuzluğunu onada yansıtma lütfen

6. 24 Nisan 2010
  7. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızın için yaşayacaksın o zaman annelik budur

8. 24 Nisan 2010
  9. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar sakin olun. Herşeyin bir çözümü mutlaka var. Sakin olalım, konuşalım hadi

10. 24 Nisan 2010
  11. MissBiricik

MissBiricik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah yardımcınız olsun...

12. 24 Nisan 2010
  13. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    kızını çok seviyorsun değil mi ; onun sağlıklı yetişmesini istiyorsan eğer ona mutluluğu öğretecek bir anneye ihtiyacı olduğunu unutma... bunu maalesef yaşayarak öğrenmişsin... hayatta başa gelen dertlerden ders almadığımız sürece boşa yaşamış oluruz... o yüzden ona öğretebilmek için mutlu olmayı dene..

şu anda seni mutsuz eden şeyleri bir kenara bırakıp önce seni nelerin mutlu edebileceğini bir düşün bence... herşey olabilir bunlar... elişi ; yabancı bir dil ; müzik dinlemek ; arkadaşlarla vakit geçirmek; kızına pastalar yapmak ; onun için önce kendini eğitmek vs... buna sen karar verebilirsin... karar veremezsen birinden başlar denersin...

ama olumlu olmaya çalışmakla yaşam herşeye rağmen katlanılabilir hale gelebilir...

Allah yardımcın olsun arkadaşım...

14. 24 Nisan 2010
  15. burcumm25

burcumm25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten sırf burda kızım ıcı varım benım yasadıklarımı yasamasını buyuyunce neden demesını ıstemıyorum ama ben her gun daha fazla yıpranıyorum kontrol edeıyorum kendımı belkı cocugum olursa degırısım severım esımı dzelırım dedım ama olmuyor.yapamıyorum esımden bana yardımcı olmasını cok ıstedım bı tatlı soz bı guler yuz dedım bu benım kısılıgım zorla sırıtamamkı dıyor bırak calısıyım bak korelıyorum dıyorum olmaz etraf ne der ben calıstırmam dıyor..annenlerın evını temızlemem bıktım dıyorum mecbur onlar benım anam babam dıyor ya az yardımcı olsa bana manevı destek verse bole sapıtmayacam.evdeyım suan kapının onunde arabam var param var ama nefret edıyorum dısarı cıkmaktan ınsanlardan.ne yapıcam ben allahım ya.

16. 24 Nisan 2010
  17. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    allah kurtarsin seni o adamdan

18. 24 Nisan 2010
  19. arsel

arsel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    366
    Ödül Puanları:
    93
    evliliği kurtuluş olarak görmek en büyük esarettir.....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.