Basuru olan var mı benim gibi ?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve yaxgxmur sxixla tarafından 9 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Haziran 2008
    Konu Sahibi : yaxgxmur sxixla
  1. yaxgxmur sxixla

yaxgxmur sxixla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kıslar 5,5 aylık hamişim hamilelikte basur çıktı ilk önce şikayetim yoktu ama 2gün önce kabıs oldum ve çok acıdı kanadı sizlerde çıktımı 6 kilo aldım çokta değil ama basurdan dolayı normal doğumdan korkuyorum...

2. 9 Haziran 2008
  3. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim doğumdan sonra çıkmıştı canımm..kabız olmamaya çalış kaşıntı ve yanmayı önleyici kremler var doktoruna danış kullan..bide güne 15 -20 dakka sıcak suya oturmak iyi geliyoo..özellikle kaşıntı ve yanma krizlerinde..:eek:

4. 9 Haziran 2008
  5. yaxgxmur sxixla

yaxgxmur sxixla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada yanma ve kaşıntı yok ama kabıs oluşumu engelleyemiyom zeytin yağı içmeme rağmen kabıslaığım geçmiyo ilaç kullanmıyom...

6. 9 Haziran 2008
  7. gasye

gasye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canm bendede aynı sorun var:KK43:( çaresi yok çekiceez:KK43: ben kantoron yağıyla pansuman yapıyorum onun çok faydasoını görüyorm:)) sanada tavsiye ederim e hamiş olunca krem ilaç falanda kullanamıyoruz :))bol bol kuru kayısı ve kiraz ye ..çok geçmiş olsun canım

8. 9 Haziran 2008
  9. EU1

EU1 Guest

valla canım o illet bendede var.benim ilk gebeliğim son haftasında çıkmıştı ve hala çekiyorum.tabi kabuz olmamak gerekli.

10. 10 Haziran 2008
  11. XIXBXIXARU

XIXBXIXARU benim tatlımı tatlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Ben Doktora Gitmedim Ama Belirtiler Ve Internetten Baktiğim Kadariyla Bendede Var Galiba.4 çeşit Falan Oluyomuş Herkeste Farkli.ben 5 Aylik Hamileyim Yeni çikti Kanama Falan Yok Sadece Bazen çok Hafif Ağri Ve Kaşinti Oluyor Bana Pek Bir Zarari Yok şimdilik Ama Ilerlemesinden Korkuyorum,doktora Gitmeyede Utaniyorum Doğal Yöntemlerle Falan Tedavi Olan Varmi Lütfen Yardim Edin Kafam çok Karişti :KK43:(

12. 10 Haziran 2008
  13. EU1

EU1 Guest

canım en iyisi lifli gıdalar tüket.dr gitsen ilaç içemessin.doğumdan sonra çaresine bakarsın artık.bide bol bol kuru kaysı ve taze kaysı yee.iyi gelecektir canım.

14. 11 Haziran 2008
  15. fatmamuallm

fatmamuallm Guest

kızlar bende 5.5 aylık hamileyim yaklaşık 1 aydır bende de var.Ben çareyi bol bol su içip kabız olmamakta buldum bunun başka çaresi yok çekeceğiz.

16. 13 Haziran 2008
  17. g_sezen

g_sezen hayatımın anlamı... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bendede vardı şimdi hala var ama kabız olmadığım için canım yanmıyor...şöle kurtuldum kabızlıktan....
    ilk önce activia yedim 2 hafta boyunca...sonra bol su içmeye alıştırdım kendimi...görseniz inek gibi su içiyom boyna :)) sabahları aç karnına kuru kayısı ve keten tohumu (çekilmiş) salatalarda falan kullandım...
    Allaha şükür geçti...bide canım o bölgeyi temiiz tutucaksın... ılık suyla sabunla falan yıkadıktan sonra kurula ve vazelin sür...
    haaa aklıma gelmişken ben bide VİKS varya ondan kullandım bildiğimiz viks hani nezle falan olunca burnumza sürüyoz ondan...bi yakınım tavsiye etmişti...o acıyı çekmektense denedim...bi kutu bitene kadar işe yaradı...
    İnşallah geçer seninkide .... Geçmiş olsun ...

18. 16 Haziran 2008
  19. fatmamuallm

fatmamuallm Guest

gercekten vıks gecirdimi sadece yumusatıp acısını ve kasıntıyı aldımı eger gectıyse günde kac defa sürdün bende cok madurum:sm_confused:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.