BATI BAHAT HOSPİTAL da doğum yapanlar???

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve tubaay tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : tubaay
  1. tubaay

tubaay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    batıbahat hastanesinde kadın doğum uzmanı Ahmet Yavaşa muayene oluyorum ama içime sinmyen durumlar var içim rahat değil o yüzden fellik fellik başka bir hastane arıyorum. hastanesine, doktoruna, anestezi uzmanına, yoğun bakımına güvenebileceğim bir hastane. batı bahat hastanesinde doğum yapan arkadaşlar beni bilgilendirebilirlermi, yada başka bir hastane önerebilecek arkadaşlar var mı?
    tşkler...

2. 22 Ağustos 2010
  3. tubaay

tubaay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu hastane hakkında bilgi sahibi olan yokmu?

4. 23 Ağustos 2010
  5. GizemAkyuz

GizemAkyuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Benim bir arkadaşım geçtiğimiz ay batı bahat'ta doğum yaptı ama detaylı bilgim yok canım. Anlattıkları kadarıyla oranın doktorları benim de pek içime sinmemişti gerçi... Ben Avcılar Medicana'da Dr.Özgür Tetikcan'a gidiyorum ve sonuna kadar herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim! Hastane de, hemşireler de, doktorlar da on numara bence.... Dr.Onur Başeğmez var bir de aynı hastanenin diğer kadın doğumcusu. Onu da gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. İkisi de harika doktorlar...

6. 29 Ağustos 2010
  7. tubaay

tubaay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Tşkederim gizem hanım. bende bahçelievler medicanaya gitmeye karar verdim Dr. Düzgün bey varmış bize daha yakın. evet batı bahat hakkında iyi şeyler duymadım bende :KK43:(( doktorlar iyi olabilir ama hastane koşulları biraz zayıf, konforsuz ve hijyeni,ik değil. verdiğin bilgiler için tşkederim.