Batil inanclar

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve 62sinem tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : 62sinem
  1. 62sinem

62sinem 02.01.2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    Burda ki konuyla alakasiz olucak ama buraya yazim dedim kus yuvasi bozmak bir evliligin bitmesine mi sebep olur yoksa sadece batil bir inanc mi sizce benim esim bir kac kez evin balkonuna yuva yapan kuslarin yuvasini bozdu bunun icin endiselendim sizlerden bilgi almak isterim.

Tesekkürler...:kedi:

2. 30 Mayıs 2010
  3. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    %100 öyle olacak die bişey yok ama bunu söyleyen büyüklerimiz bir canlının zahmetle yaptığı yuvayı bozan kişinin yaptığı karşılıksız kalmaz onun da yuvası bozulur mantığıyla söylüyorlar. Ama bilemiyorum sırf böyle birşeyden de yuva yıkılırmı. zaten günümüz evlilikleri de çok sağlam değil ki her yıkılan yuva kuş yuvası ya da karınca yuvası bozmaktan yıkılmıyor ya. ıleride böyle bişe olsa bile ille de buna bağlamamak lazım. Ama eşiniz yine de kuşların yuvasını bozmasa iyi olurdu tabi, ne de olsa onlar da emek veriyorlar yavrularını güvenli bir yerde besleyip büyütebilmek için...

4. 30 Mayıs 2010
  5. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende öyle biliyorum..ama kalbini bozmayasakkelime
    bidaha yapmasın,bırakın kuşlarla komşu olun:asigim::kahve:

6. 30 Mayıs 2010
  7. 62sinem

62sinem 02.01.2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    yanitlariniz icin cok tsk. ederim ve ona yormamak gerekiyor haklisiniz

8. 30 Mayıs 2010
  9. callidora

callidora Μια φορά μ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Evet eveet kuşların ahı tutar ondan...Yok canım adı üstünde batıl inanç bu, bence sen kafanı takma bunlara. Ne düşünürsen o olur. Yani sen eğer kuş yuvası bozuldu vah benim de evliliğim bozulacak dersen, kendini şartlarsan hem sana yazık olur hem de eşine. Öyle kötü şeylere yorma yani...:eek:lmaz:

10. 31 Mayıs 2010
  11. johnnybravo

johnnybravo fevkaladenin fevkindeyim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    saçmalıktan başka bişe değil
    benim evimin 1balkonu vardı orayada yuva kurdular içindede 2 yumurta ilk önce öle dediler yuva bozma günah falan yumurtalar doğdu lohusa ziyaretlerini sorma ciddiyim balkon demirim sırayla güvercin doluydu
    yavrulr büyünce atıcam dedim bi baktım 2 yumurta daha akannehirakannehir
    balkonumdaki b.ku anlatamam
    çamaşır suyu,cif,tuzruhu terliğimin altına tel alıp kaynar sularla tam 2saate temizlemiştim
    yuva yaptıkları sebzeliği attıktan sora
    kocamla öle mutluyumki şimdi karşı daireye geçtim kuşlar tekrar gelmeye başlamış kimse kirayalamıyo evi bütün balkonlarda raylı cam var bi onda yok ev sahibi ilgilendirmiyo beni kovun demişti alt katımdaki dangalak kapıma gelip ya kuşlar balkon camıma mıçıyo die :mymeka::mymeka:
    günah falan değil kısacası senin sinirini bozuyosa dağıtmadan git sokağa bırak

12. 31 Mayıs 2010
  13. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.