Batil Mi,gerçek Mi Sizce

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve DeliMaviMy tarafından 7 Kasım 2007 başlatılmıştır.

7 Kasım 2007
    Konu Sahibi : DeliMaviMy
  1. DeliMaviMy

DeliMaviMy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Hatırlarsınız belki beni temmuz ayından beri bebiş istiyorum daha yok,henüz hamile değilim bu ay da olmazsa tabi.merak ettiğim ben çok belgesel izlerim.bilmiyorum duydunuzmu sizlerde,hamile bayan bazı hayvanlara bakarsa çocuk ona benzer,tavşana bakarsa dudağı yarık olur falan derler,yılana bakarsa vs.şimdi ben hamile kalırsam bu tür şeylere bakmamam mı gerekiyo,inanıyomusunuz bu tür söylentilere.yorumlarınızı bekliyorum.hepinize sevgiler

2. 7 Kasım 2007
  3. aytii

aytii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence batıl ınanc boyle bısey olabılırmı canım
    o zaman hamıle ınsanlar hıc bır hayvana bakmaması lazım ona benzemesın dıye
    bırde sole dusun dogru olsaydı butun ınsanlar bısuru hayvana benzerdı hıc kımse hamıleyken hayvanlara bakmıyomu:uhm:
    dusunsene koy yerınde bısuru kadınlar hayvancılıkla ugrasıyo calısmak zorundalar ee ozaman onlar hamıle dıye bakmıycaklarmı hayvanlara kı bakıyolar :1rolleyes: :1rolleyes:bunlara ınanma canım a.s batıl ınanc

4. 7 Kasım 2007
  5. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bencede batıl inanç.

6. 7 Kasım 2007
  7. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bencede batıl ınanc banada demıslerdı hamıleyken kesınlıkle cırkın bı hayvana dıkkatlıce bakıp iğreç deme diye:=D
    amazn ben bole seylere hıc ınanmıyorum

8. 7 Kasım 2007
  9. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    batil inanc canim her duyduguna gordugune inanirsan cok kafan agrir

10. 7 Kasım 2007
  11. BenBoncuq

BenBoncuq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla bencede batıl inanç,daha bunun gibi neler var,bana kayınvalidem hamileyken böcek öldürdüm diye kızmıştı,töbe töbe nolacaksa sanki.hamile hayvana bakmaz,hamile hayvan öldürmez:Roflol:

12. 7 Kasım 2007
  13. SeLiNN_

SeLiNN_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Batıl inanç evet haklısınız , ama ben inanmıştım yaa ödüm kopardı benim tv de falan belgesel izleyemezdim . Birde şey derler ya hamileyken ciğer pişireceksiniz mesela onu temizlerken elinizle vucudunuzun herhangi biryerinize dokundugunuzda orda leke olurmuş . bundan da çok korkmuştum eve sokmadım 9 ay valla a.s Bu tür şeylere inanmamak lazım ama elimde degil bu konuda aşırı paranoyağım ben .

14. 7 Kasım 2007
  15. DeliMaviMy

DeliMaviMy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili sims belgesel böyle söylemedi,büyükler söylüyo bu tür lafları,bende belgesel izleyince çocuğum gördüğüm hayvana mı benzicek yani diye sizlere sormak istedim.zaten sadece belgesellerde değil hayvanlar her kanalda yada sokakta karşımızda

16. 7 Kasım 2007
  17. DeliMaviMy

DeliMaviMy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    SELİNN ciğim bu tür paranoyaklık bende de var, hemen inanır hemen panik olurum.ciğer konusundada haklısın onu da duydum,bir de gül var hamile gül ü eline alır,ve vücudunun herhangi biyerine sürerse çocuğun orasında gül yani kırmızı leke olurmuş.bunu da duydum.hep korkutucu seyler söylüyorlar valla

18. 7 Kasım 2007
  19. SeLiNN_

SeLiNN_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :) Daha neler neler var benim bildigim ,saymaya devam edelim diyecem de şimdi hamile olup da bunları okuyanları düşünmek lazım . En güzeli takmamak aslında da ama olmuyo , hiç bilmemek daha iyi aslında .