Bay doğru mu Bay yanlış mı?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve teardrop tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

8 Haziran 2010
    Konu Sahibi : teardrop
  1. teardrop

teardrop Patron Benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bu siteyi o kadar uzun zamandır takip ediyorum ki... Şimdiye kadar açılan konular ilişkime ışık tuttu ve sizlerden çok şey öğrendim diyebilirim neticede herkesin tecrübesinden çıkarılacak bir ders vardır. ama artık durumum öyle bi hal aldı ki kendi konumu açmam gerekti eyvahedigeldismile
    Kızlar benim 4 yıllık bi ilişkim var ve uzaktan bu ilişkiyi yürütmeye çalışıyoruz. Tek bağlantımız tel, int, arkadaşlarından aldığım haberler vs. Biribirmizin her halini biliriz, anlayış gösteririz ya da gösterirdik. kaydirigubbakcemile2 ama son bir yılda tek bağlantımız dediğim tel int görüşmelerimiz azaldı. çünkü o hata yaptığımda anında siler ve görüşmek istemez alsanaalsanasmile sonra aylar geçer bi tesadüf olur vs nasıl olur da kopamıyoruz biz der ve tekrar ekler. kaydirigubbakcemile hakikaten bunca yıldır bunca mesafeye rağmen hayatlarımızda birbirimizden başkası olmadı, bunu çok açık ve net söyleyebilirim kızlar. ve belki artık yalama olmuş diceksiniz ama o sırtını döndüğünde bende hiç oralı olmadım ve her seferinde geri geldi. :dilcikar: yani benim bi zorlamam falan yok hatta hayatıma kaldığım yerden devam ettim her seferinde. Bu kadar tesadüf olup her şeye rağmen birbirimizn yanında olduğumuz için kaderlerimizin oretak olduğuna inandırdık birbirimizi. Bide başlarda ben döner giderdim arkamı şimdi tartışınca o aynısını yapıyor. mafoldumben Biliyorum bunun sonu yok diceksiniz ama daha beter tartışmalar yaşayan birbrini yiyen çiftler ne örnek ilişkiler yaşıyor zamanla... Geçenlerde yine tartıştık, aşabileceğimizi düşündük ama haftalarca görüşmedik yıpranmamak için ve yine silmiş beni :umursamaz: zaten şu anda ayrı şehirlerde çalıştığımız için tek bağlantımız buher seferinde aynı şeyi yapıyor yine dönecek mi bilmem bu sorunları nasıl aşarız onuda bilmiyorum :eek:lmaz:
    Kızlar uzun oldu ama yorumlarınıza ihtiyacım var gerçekten kafam çok karışık. eyvahedigeldismile Burda böle konuları gördüğümde hep ne var bunda düşünecek derdim ama biz aynı anda aynı şeyleri düşünürdük hep. Belki sizlerde öyleydiniz bilemiyorum o doğru mu yanlış mı anlayamıyorum. lütfen yorumlarınızı esirgemeyin mafoldumben

2. 8 Haziran 2010
  3. secretlove

secretlove Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    çok gelgitli olduğunuz belli ama niye siliyor anlamadım tamam konuşmak istemiyo olabilir ama niye siliyor yani bide 4 senelik demişsiniz her seferinde mi böyleydi pek anlamadım ben:uhm:

4. 8 Haziran 2010
  5. teardrop

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Evet canım başlarda ben yok sayardım ben hatalıydım ama sonra her defasında o aynı şeyi yapmaya başladı. Tek bağlantımız şu anda bu, son aylarda kaç kere sildi ekledi ben hiç durdurmadım :dilcikar: hep geri döndü ama gelincede git diyemiyorum maalesef :çok üzgünüm:

6. 8 Haziran 2010
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    gercekten asik misin ona?

her daim yaninda olucak telefndan baska yuzyuze gorusme imkaninin olacagi onu her yonuyle taniyibilecegin ilk hatanda seni yuzustu birakip gitmeyecek biri ile iliski yasamak istemez msin?
    hayata kac kere geliyo insan daha iyi bi iliski yasamak senin de hakkin..

8. 8 Haziran 2010
  9. teardrop

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

canım ne güzel söylemişsin :kedi: yüzüstü bırakıp sonra tıpış tıpış döndüğü için inadına yenildiği için şans veryorum işte alsanaalsanasmile tabi olgun olsak ikimizde en güzeli
    ama sanki büyü gibi bişe bu yeter artık dediğimde bile aklımdan çıkmıyorki eyvahedigeldismile Bunu ona hiç yansıtmasamda seviyorum aşabiliriz gibi geliyor. Başkasını düşünemiyorum çekilecek çilem varmış oda buymuş gibi akannehir

10. 8 Haziran 2010
  11. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    şimdi uzakta olduğunuz için çok basit problemler bile büyüyo, kendimden biliyorum; hiç olmicak şeyleri bile insan kafasına takıyo, ama tepkileri dozunda bırakmak önemli, her sinirlediğinde seni silecekse; bu ilişki ciddi boyutlara taşındığında yani sözmüş, nişanmış, düğünmüş vs. her tartışmada yüzüğü mü atacaksınız; bunu barıştığınız bi dönemde konuşmalısınız; çünkü 4 sene az deil, buna rağmen şu anda kavga ettiğinizde seni hemen silebiliyosa çok sağlıklı bi ilişki olmaz, sevgisinden eminmisin veya kendi sevginden eminmisin, mesela beni silseydi eğer ben kesinlikle arkamı dönüp geri dönmesini beklemezdim, bi şekilde ya barışırdım; ya ayrılırdım, çocuk oyuncağı deilki; belki her döndüğünde seni bulabileceğini bildiği için bu kadar kolay silebiliyodur:umursamaz:

12. 8 Haziran 2010
  13. teardrop

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

Haklısın canım işte benim kafamda da bu sorular var iş ciddiye binerse :umursamaz:
    Ben hiçbir seferde dönmesini beklemedim acı çektim, ağladım, kahroldum ama hiç belli etmedim :dilcikar:
    Oda bu dönüşlerde ikna etmek için uğraştı her seferinde yine çantada keklik görüyodur belki haklısın ama her defasında net konuştum ona ve biliyormusunuz erkekler gerçekten kafanızda bitirmek üzereyken dönüyor size bunu nasıl hissediyorlar bilemiyorum :bbo:
    Bu kezde aynı şey olurda döner mi bilmiyorum demişsin ya ben olsam ya ayrılır ya barışırdım diye şimdi bişe söyleysen dön demek olur bnde bunu gururuma yediremem söylemeyerek ayrılmış oluyorum zaten ama her seferinde öyle yapıyorum ona rağmen geliyor ve galiba kızlar ben onu kaybetmek istemiyorum :çok üzgünüm:

14. 8 Haziran 2010
  15. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla mesele aşk olunca bende gurur sıfır, bu iyi bişey deil biliyorum ama seviyosam geri dön derim, ama oyuncak deiliz ki biz, ben en baştan söyledim trip atan, tavır yapan erkekten nefret ederim bana bağır, çağır, kız ama sakın tavır yapma diye; her kaybettiğinde değerini daha çok anlıyo olabilir ama şöyle de bişey var; seni kaybetmediğini biliyo, biraz kafa dinliyo zaman geçiriyo böyle; senin de onu özlemeni sağlıyo ve canı istediğinde tekrar dönüyo, aynı şeyi sen hiç yaptın mı ona peki; ne bilim kızdığında sildin mi hiç?

16. 8 Haziran 2010
  17. teardrop

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

Evet canım sıkıldım dedim, istemyorum dedim bende gönderdim vaktiyle ama ilişkinin başıydı :umursamaz:
    O beni o kadar sıcak karşılamıştıki tekrar biraraya geldiğimizde :2:
    ama o bunu son bir yılda kaç kere yaptı
    bide canı istediğinde dönme demeyelim tesadüf oluyo denk geliyoda bir araya geliyoruz ki bu tesadüfleri genelde o yaratıyo yani belkide bu sefer sondur bilemiyorum ama bu kadar çok tesadüf olunca bu bana kader gibi geliyor mafoldumben sevgisinden şüphem yok sağlam kaynaklardan istibaratım var başkasına yan gözle bile bakmıyor ama bu hali :2: sonumuzu göremiyorum :çok üzgünüm:

18. 8 Haziran 2010
  19. teardrop

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mafoldumben :1no2: mafoldumben