Bayan Kuaförler

Konusu 'Mesleklerimiz ve Biz' forumundadır ve nane63 tarafından 29 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : nane63
  1. nane63

nane63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar bizim neden bir forumu,muz olmasin hadi tanisalim? ben 10 sene bu meslegi yaptim evlennince birakmak zorunda kaldim ist findikzade yetismeyima.sa.s.a.s.a.s.

2. 29 Mayıs 2007
  3. gll

gll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraba ben sekizsene yaptım okulluyum izmirden şunda uşaktım yapmıyorum ama izmire dönünce yapıcam

4. 29 Mayıs 2007
  5. nane63

nane63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :1hug:hosgeldin canim nekedar sanslisin calisma imkanin varmis bende cok ozledim calismayi bende ciraklik okuluna 1 sene gitmistim biraktim cekirdekten yetismeyim kendi yerinmi calisiyomusun?a.s

6. 30 Mayıs 2007
  7. gulbahar

gulbahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar bende bu meslekte yeniyim ciraklik belgemi aldim ustalik belgesi icin salon ariyorum insallah bulurum

8. 30 Mayıs 2007
  9. nane63

nane63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hosgeldin gulbahara.s. ustalik belgesi icin niye salon ariyosun anlamadim ustalik belgesi sinava girip alinmiyomua ? :uhm:

10. 31 Mayıs 2007
  11. EU1

EU1 Guest

slm ardaşlar bende kuaförlük mesleğini yapmak istiyorum ilerde kendi iş yerimi acmak istiyorum.asıl mesleğim bu değildi yeni sayılırım ama bunun kursuna GİDİYORUM.bana fikir ve bilgilerinizle yardımcı olurmusANIZ cok sevinirim.

12. 31 Mayıs 2007
  13. nane63

nane63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim senin icin hayirlisi olsun guzel meslektir ama zorda bi meslektir meslek okuluna giderkende kuafor salanunda,da calisiyormusun?a.s.

14. 1 Haziran 2007
  15. EU1

EU1 Guest

hayır nane çalışmıyorum ama kursa başlıcam meslek okulu değilde sadece kursunu görüyorum sınava giricem evet zor olduğunu biliyorum ama ilerde kendi iş yerini acma imkanı var. en azından severek yapacağımı düşünüyorum zorluklarına katlanırım umarım.

16. 1 Haziran 2007
  17. xxAyxsxeGxuxlxx

xxAyxsxeGxuxlxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bi şey sorcam o zaman .hazır kuaförleri bulmuşken değerlendireyim:)şimdi burda balyaj attırıyorum saçıma hep bi tutam bile olsa kızılımsı bi renk kqalıyo bende bu durum dan nefret ediyorum.tv de bakıyorum tonlar hep gri ve beyaz.kesinlikle turuncu yok bizim kuaförler neden beceremiyo ne yapmak lazım gri tonu elde etmek için.yardımcı olursanız sevinirim tşk .

18. 1 Haziran 2007
  19. nane63

nane63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sweet kiz canim is yeri acabilmek icin kursa gitdip diploma alman lazimda kursa ince dedaylari ogretirler ama ayriyetten baska bi yerdede calisirsan sanatini daha cok gelistirirsin kendine daha cok seyler katarsin bence dost tavsiyesi kuaforluk kaliplasmis meslek deyil kursda kalipini ogretirler sadece bununla bitmiyo is yeri acmak lutfen yanlis anlama yazdiklarimi yardim etmek sana amacim allah gonlune gore versin