Bayanlar acil cvp ltfnn 260 takıldı çok mutsuzum 375 nasıl olur

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve seker_pamuk tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : seker_pamuk
  1. seker_pamuk

seker_pamuk Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Bayanlar acil cvp ltfnn 260 takıldı çok mutsuzum 375 nasıl olur

2. 30 Mayıs 2010
  3. ameno

ameno Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pardon sorunuzu anlayamadım ne demek istedinizki

4. 30 Mayıs 2010
  5. Erry

Erry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    41
    ikinci bi ameliyatla olur

6. 30 Mayıs 2010
  7. yesh

yesh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2. bir ameliyati goze alabiliyorsan ne ala. Ben 300 taktirdim, daha 1 hafta oldu, ağrıdan ve acıdan mahvoldumö ıkıncı amelıyatı hıc dusunemıyorum, şimdiki aklım olsaydı buna bile kalkişmazdım diyorum...

8. 1 Haziran 2010
  9. angelique1

angelique1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    neden cok mutsuzsn beklentınden cok mu ufak oldu.. uzuldum .. bana 280 cc takıldı ama tam olması gerektigi gibi.. ben de zaman zaman daha buyuk olabılırmıs dıyorum ama vucut yapıma en ıdealı bu..

10. 2 Haziran 2010
  11. ocean908

ocean908 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Valla benimki 170 cc bende cok mutluyum. Küçük mü geldi ? Boşverin önemli olan doğal durması...

12. 4 Haziran 2010
  13. Erry

Erry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    41
    Gazi de mi oldun sen de
    bnm de 260cc seni çok iyi anlıyorm bn de memnun değilim

14. 5 Haziran 2010
  15. armine85

armine85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    375 cc protezım 1 ay oldu superler cok memnunum ne bıraz daha kucuk olsaydı nede buyuk olsaydı dıyorum muhtesemler:)))) bence yaptırdıgına degmelı gogus estetıgı o nedenle ben olurken buyuk ıstedıgımı ozellıkle soylemıstım ama ıkıncı bı ameliyat fıkrı pek hos gelmıyor ıy ıdusun mukemmele cok odaklanmamalı bence burnumdan ıkı kez ameliyat oldum sımdı 3cu ıstıyorum ama dur demek lazım ben buna calısıyorum sende dene ıstersen

16. 7 Haziran 2010
  17. esmeralda788

esmeralda788 latin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim 47.günüm ilk 2 hafta da çok acı çekmiştim okuyanlar bilir benim boyum 1.72 kilom 62 ben de fotoğraflar göstermiştim ve doldurmasını istediğim sütyenle gitmiştim muayeneye zaten gösterdiğim fotoğraflardaki göğüsler de büyüktü ama bana uygundu. Uygundu dediğim şu vücutları omuz yapıları ve kiloları bana benzeyenleri bulmuştum.Ameliyata girerken de gözlerimi kapatmadan önce hatırlattım ve aldığı kadar koyun dedim. Doktorum 325cc koymuş şimdi söylediğimde o fotoğraflardakinden daha küçük ve getirdiğim sütyeni doldurmuyor dediğimde diyor ki daha büyüğü balon gibi durur ve yapay görüntü seni daha çok rahatsız ederdi. 2 ay içinde şekil alacak ve o zaman daha da yakışacak diyor. Son şekli üzerinden ayrıntılı konuşuruz diyor.Aslında küçük bir protez değil ama ben de öyle durdu. 400 istemiştim çok büyük dedi hiç olmazsa 375-350 olsaydı.Hatta bir ay dolunca gittiğimde sana bu bile büyük dedi. ıyi de ben zaten büyük istemiştim. Keşke Temmuz sonuna kadar fikrim gerçekten değişse çünkü ben şekline de alışamadım ve çok mutsuzum gittiğimde tekrar söyleyeceğim. Annem çok kızıyor ne büyüt ne de küçült çok güzeller diyor kardeşim ise füze gibiler daha ne olsun bu çok büyük küçülse daha iyi diyor. Bana mı öyle geliyor diye de düşünüyorum ama aynaya baktığımda istediğim görüntü yok. O zaman bana niye öyle gelmiyorlar diyorum. Keşke sizlerin görme imkanı olsaydı fikirlerinizi çok merak ediyorum. Çok üzgünüm arkadaşlar ne kadar üzüldüğümü anlatamam neredeyse 20 yıldır hiç göğüslerim olmadı bu ameliyatı mutlu olmak için oldum o yüzden biraz büyük istiyordum bir de basenlerim olduğu için orantılı olsun istiyordum ama hiç istediğim gibi değil. Temmuz sonu ne olacak ne yapacağım bilmiyorum yaptırdığıma değdi diyemiyorum. Tekrar ameliyat olmak o izler beni endişelendiriyor zaten meme ucundan oldum.

18. 7 Haziran 2010
  19. esmeralda788

esmeralda788 latin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bir de 2.ameliyatın parası var aslında etik olarak ona ücret alınmaması gerekir çünkü hastanın beklentisini karşılamamış bir de bunu düşündükçe çıldıracak gibi oluyorum sürekli ağlıyorum beni en çok üzen doktora o fotoğrafları gösterdikten sonra bunlar bana çok mu büyük olur dediğimde yooo hayır deyip ameliyattan önce de çok büyük demesi oldu kendimi kandırılmış hissediyorum bana deseydi ben durup düşünecektim ama söylemedi bende tamam istediğim gibi yapacak dedim ve 1 gün sonra oldum bunları da söyledim kendisine ama hiç birşey demedi yukarıda yazdıklarımı söyledi mesele sadece boyutu değil bana karşı dürüst olmaması gittiğimde tekrar söyleyeceğim bu ameliyatı olmamın hiçbir anlamı kalmadı benim için psikolojim alt üst oldu ve benim bu konuda zerre kadar suçum yok bunu haketmedim