Bayanlar bi bakarmısınız??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve xxslnxx tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

28 Eylül 2009
    Konu Sahibi : xxslnxx
  1. xxslnxx

xxslnxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar sacımı voila acık kestane ile boyamaya karar verdim kızıllık olurmu sizce cok mu koyu suan sac rengim kızılımsı acık kahverengi tonlarında değişik birşey:)istediğim renk aşkı memnudaki bihterin saç rengi gibi yani onunkı gibi dogal bir renk istiyorum?Kestane tonlarında kızıllık oluyomu ??kızıllık olmaması için koleston koyu kumrala mı boyasam yoksa voila açık kestanemi hagisi daha doğal durur lütfen yardım edin!

Son düzenleme: 28 Eylül 2009
  2. 28 Eylül 2009
  3. pipirikli

pipirikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    açık kestane,açık kumral....açık olduğu sürece illa kızıllık oluyor bende çok uğraşmıştım saçımda kızıl olmamasına rağmen kaldıki saçınızka kızılık varmış ,piasada sadece kahve tonlarına hitaben seriler var palette örneğin bence iyice araştırın

4. 28 Eylül 2009
  5. angel22

angel22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    kestane tonlarında kızıllık var benim bildiğim ben 2 hafta önce voila koyu kumrala boyadım saçımı gayet doğal duruyor kızıllıkta yok yerimseniben

6. 28 Eylül 2009
  7. Gamzei

Gamzei Guest

kestane tonlarında kızıllık olur..senin altta kızıl oldugu için kumral boyasan bile ilk boyamada kızılların kapanmayabilir..koyu bir kumrala boyamalısın..

8. 28 Eylül 2009
  9. drydeu

drydeu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kestanede kızıllık vardır. koyu kumralda yok ona boyayabilrisin ama ilk boyadığında saçında kızıllık olduğu için biraz kızıl kızıl parlar ama ikincisinde geçer

10. 28 Eylül 2009
  11. xxslnxx

xxslnxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kumralda da tereddütte kaldım daha önce sacımı koyu kullu kumrala boyamıstım paletteyle kızılımsı turuncumsu bı renk olmustu son olarak sacımı voila koyu kestane ile boyadım yazın deniz falan derken baya aktı birde bioblas sampuan kullanmaya basladıgımdan berı baya aktı. suan normal bakınca acık kahverengi gibi duruyo ama güneşte falan bakınca turuncu önler kızıl duruyo çizgi çizgi doğal bi renk istiyorum kendım beyaz tenlı mavı gözlüyüm.

12. 28 Eylül 2009
  13. pipirikli

pipirikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bence bu seriyi bir inceleyin yada deneyen varsa bilgi alın derim

Ekli Dosyalar:

14. 28 Eylül 2009
  15. zeynpp

zeynpp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canm bn saçlarımda açık kestane we yinede bayağ kızıllık war mutkala oluo.sen kumral al voila nın kumralı çok güzel