Bayanlar, bu cümlelere dikkat

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve husel tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : husel
  1. husel

husel er:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Çoğu zaman erkeklerin söylediği kırıcı sözlerden şikayet etseniz de onların da ara sıra sizin gibi düşündüğü ve söylediklerinize sinirlendikleri hiç aklınıza geldi mi?Erkekler bazen öyle sözler söylerler ki duyduklarınıza inanmakta zorluk çekersiniz. Fakat suçu sadece onlara atmak marifet değildir. Çünkü erkeklerin de duymaktan hoşlanmadığı sözler vardır.

Ay çok şirin Siz sevdiğiniz erkeğe iltifat etmeye çalışıyor olabilirsiniz; fakat şunu bilmenizde yarar var: erkekler ‘şirin' sözcüğünden nefret ederler. Eşiniz şık bir kıyafetle karşınıza çıktığında ona ‘çok şirin olmuşsun' demek erkeklik gururuna hakaret etmek anlamına gelebilir. Bu nedenle ‘şirin' sözcüğünü mümkün olduğunca az kullanmalısınız.

Konuşmamız gerek

Bu iki kelime erkeklerin arkasına bakmadan kaçmak için yer arayacağı kelimelerdir. Bu nedenle eğer bir sorununuzu paylaşmak için konuşacaksanız direkt olarak ‘konuşmamız gerek' demeyin. Konuya girmek için uygun anı kollayın ve beklemediği bir anda konuyu açın.

Sadece bir oyun

Eşiniz futbol maçı izlerken ona ‘ Niye bu kadar önem veriyorsun, sadece bir oyun' derseniz kalbini kırmış olursunuz. Çünkü erkekler için spor karşılaşmaları hayatlarının vazgeçilmezidir. Ona saygı gösterdiğinizi bilmesini istiyorsanız, bu tür spor aktivitelerinde ona destek olmalı, gerekirse birlikte seyretmeyi teklif etmelisiniz.

Hiçbir şey yok
    Suratınız beş karış ve sinirli olduğunuz her halinizden belli. Eşiniz yanınıza gelip size ne olduğunu sorduğunda kesinlikle ‘hiçbir şey yok' demeyin. Çünkü yüzünüz zaten sizi ele veriyordur. Onun tahmin etmesini beklerseniz daha çok beklersiniz.
    Ne giymişsin öyle?

Erkekler kadınlar gibi ne giyeceklerini saatlerce düşünmezler, bu nedenle kıyafetlerin eleştirilmesinden nefret ederler. Eğer üzerindekini beğenmezseniz ona güzel bir şekilde ‘bence sana öteki daha çok yakışıyor' demeniz yeterlidir.

Sence güzel mi?

Birlikte bir yerlere gittiğinizde gördüğünüz güzel kadın için ‘sence güzel mi?' diye bir soru sormanız erkekleri çileden çıkartır. Çünkü hangi cevabı verirlerse versinler mutlu olamayacağınızı bilirler. ‘hayır' deseler inanmayacaksınız, ‘evet' deseler kavga edeceksiniz. Bu ikilemi yaratmamak adına bu soruyu da sormayın.

2. 26 Ağustos 2008
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.090
    Ödül Puanları:
    488

Özelliklede sondaki şıkkın farklı sorularını yöneltip istediğim cevabı alınca diğer farklı cevabı beklediğimi söylüyorum yada belli ediyorum cileden cıkıyor işte o zaman eee banada bunun keyfini cıkarmak kalıyor:nazar:

Çünkü arada sinirlendirmek arada onun nefsini vs. yoklamak iyi geliyor:1closedeyes:

diğer şıklardan surat asmayı nedense yapıorumkaydirigubbakcemile3

Biz kadınalr harbiden az diliz:eek:
    adamı cileden cıkarma şeyiyiz resmenkaydirigubbakcemile

4. 26 Ağustos 2008
  5. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Hakkaten bende bu yazıda kendimi gördüm resmen kaydirigubbakcemile3 Bende az cadı değilimdir :eek:

6. 26 Ağustos 2008
  7. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    surat astigimda ne oldu diye sordugunda esim.. bende yok bisey derdim hep
    israr etsede søylemezdim
    simdi israr etse bile
    søylemeyecegimi bildigi icin israr falan etmiyo:mymeka::1no2:

yok bisey demeden ønce bir an dusunuyorum sonra ne varsa døkuyorum icimdekileri sırnaşık şey

icim icimi yiyecegine, o da bilsin ne var..:dilcikar:

8. 26 Ağustos 2008
  9. husel

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bende en çok konuşmamız gerek sözcüklerini kullanıyorum sanırım
    herifi çileden çıkaran buymuş ne bilemhihoyyyt

10. 26 Ağustos 2008
  11. ben bunların, aynen yazıldığı gibi ,doğrularını yapıyomuşum.ama son şık farklı bi giyim şıkkı.eşim güzel bi kadın görünce şunu bana alsana der,ben de benden daha iyiyse hiç kaçırma hemen al derim.bi de ne giyecekse illa benim seçmemi ister çorabına kadar.

12. 26 Ağustos 2008
  13. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    ey Allah ım ya az değiliz biz :nazar:

14. 26 Ağustos 2008
  15. husel

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    benim eşimde bana seçtirirdi giysilerini hep
    bende alış verişi sevmediğinden sanırdım
    zavallımın tek derdi eleştirilmekmiş
    ama napayım oda ne zaman kendine bişey alsa gider boyuna çizgili seçer
    bıraksam hiç durma zebra gibi dolaşıcak ortalıkta
    bir arada şu gaffur pijamalarına takmıştıkaydirigubbakcemile3
    tüm ısrarlarına rağmen almadım:lepi:

16. 26 Ağustos 2008
  17. si_bel

si_bel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    113
    Bende "Hİç bişeym yok" cümlesini çok kullanıyorum. kesinlikle çileden çıkarıyor. kaydirigubbakcemile3 arada sence güzel mi diye sorduğumda beklediğim cümleyi söler hep" güzel ama senin kadar degil" yada banane onun güzelliğinden der:eek: Aman sevgilimizede her şeyi,her cümleyide düşünüp sölemeye kalkışırsak ooo yandık valla :lepi:laelaelaelaelae

18. 7 Kasım 2008
  19. OiRPATA

OiRPATA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    BEN EN ÇOK HİÇ BİSEYİM YOK VE SENCE GÜZELMİ LAFINI KULLANIRIM YAZDIKLARIN DOGRU HUSELİM ... BİSEYİM YOK DEDGİMDE İYİ CE ÜSTÜNE GELİYORLAR İNSANIN BENDE ARTIK KARNIM AGRIYOR KELİMESİN KULLANIYORUM:)) DİGER SÖZCÜGE BİSİ BULAMADIK HALA SORUYORUM VE ODA DEVAM LI NE BİLİM BEN KULLANACAK OLAN SENSİN DER:s