Bayanlar lütfen cevap millet nerden torpil yaptırıyo????

Konusu 'Eğitime Dair (Eğitim Şart !)' forumundadır ve gamzelim89 tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

9 Kasım 2008
    Konu Sahibi : gamzelim89
  1. gamzelim89

gamzelim89 iki erkeğine de aşık:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bayanlar çok merak ediyorum kpssden 90 puan alan atanamıyo 50 puan alan atanıyo millet bu toripili nerden yaptırıyo çok merak ediyorum?????fisfisfis

2. 9 Kasım 2008
  3. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm şu mükatlar warya ordakı jürının elınde hersey bızım komusun kızı öle yaptı jüri dekıler tanıdıkmıs 70 puanla cok gusel bı yere gırdıı

4. 9 Kasım 2008
  5. maviada

maviada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öğretmenlik için de aynı şekilde kpssden sonra mülakata mı giriliyo bi de?

6. 9 Kasım 2008
  7. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    her yerde bi dayı olacak demişler

Son düzenleme: 9 Kasım 2008
  8. 9 Kasım 2008
  9. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Mülakat mı? :1shok: o kadar sıkıntıdan sonra birde mülakat mı varmış :eek:klava: İlk defa duydum :nazar:

10. 9 Kasım 2008
  11. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar her sektörde artık torpil var.ben banka sınavlarına giriyorum,sınavı kazanıyorum mülakatta eliyorlar.torpilliler alınıyor.bende anlamış değilim.bir bankanın sınavına girmiştim inanırmısınız sınavda en eline yüzüne bakılır kişi bendim diyebilirim.millet evdeki günlük kıyafetiyle gelmişti.ama ne yazıkki mülakatta gene elendim.torpilsiz işe girmek imkansız artık.2007 de kamu yönetiminden mezun oldum ve hala iş bulamadım

12. 9 Kasım 2008
  13. ela_ela

ela_ela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim bu özenilecek birşey değil ki ama.. İnsanların emeği ve bilgisiyle bir yerlere gelmesi gerek.. Zaten hak etmeyen insanların haketmediği yerlerde olması nedeniyle sıkıntı yaşamıyormuyuz hep.. Bu tarz şeylere tevessül etmemek gerek..Ve artık bunun değişmesi lazım, herkeste kendince birşeyler yapmalı.. Hem bunun vicdani sorumluluğu da var, torpil yaptırarak başkasının hakkını gasp ettikten sonra insanlar, kazandığı paraları nasıl harcıyorlar yada nasıl rahat uyuyorlar merak ediyorum doğrusu.. Benim de o kadar çok hakkım yendiki mülakatlarda, (amiyane tabirle) hep dayısı olanlar yerleşti, ben ise bakakaldım.. Haksızlığa uğramak gerçekten çok can sıkıcı.. Ama ben birkez bile araya birilerini koymayı düşünmedim.. Çünkü birinin hakkını yemektense mağdur olmayı tercih ettim hayat boyu.. Hiç KPSS'ye girmeden hazine avukatlığına yerleşenleri biliyorum.. Umarım torpil ve adam kayırmanın olmadığı günler görürüz.. Haksızlıklar insanı daha çok kamçılıyor inan bana, kendimden biliyorum.. Şükürler olsun ki, kendi emeğimle ve başarımla birşeyler başardım.. Güzel günler diliyorum gamzelim..

Son düzenleme: 9 Kasım 2008
  14. 9 Kasım 2008
  15. maviada

maviada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar öğretmenlik içn olan kpssde de mi mülakat var?eğer torpil dönüyosa hiç uğraşmıycam,zaten kimya bölümünden mezun olcm bu sene daha alesi var yüksek lisansı var,bi de kpssde torpil dönüyosa benim işimin olma olasığı hiç yoksenağlama

16. 9 Kasım 2008
  17. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok arkadaşım öğretmenlik için mülakat gerekmiyor. kpss lazım sadece

18. 9 Kasım 2008
  19. yapana da yaptırana da lanet olsun bence...hak yemekten baska bir şey değildir bu ve er geç bi yerden cıkar..