Bayanlar lütfen telas yapmayın unutmayınkı hamıle olacaksınız yada hamılesınız!!!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve kader_metin tarafından 22 Kasım 2009 başlatılmıştır.

22 Kasım 2009
    Konu Sahibi : kader_metin
  1. kader_metin

kader_metin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaslar umarim hepiniz iyisinizdir bakin ben saglik üzerine okudugum iicin bukonularda oldukca bil:lepi:giliyim tip okudum ayrica 5aylik evliliyim ve 4,5 aylik hamileyim bir oglum olacak arkadaslar söyle konulara göz atiyorumda nerdeyse hep ayni problemler iste acaba hamilemiyim?? nasil anliyabilirim?? akintim var kasintim var??? iste hamileyim ama suram buram agriyor?? yani birsürü sorun aslini sorarsaniz bunlarin fazlasida cok normal seyler bakin arkadaslar kisaca özetliyim birincisi hamilemiyim diye süpeleniyorsaniz test yaptirin bakin her adet gecikmesi hamilesiniz anlamina gelmez sikinti stress hava degisikliligi kötü beslenme adet gecikmesine sebeb olur adetiniz 3gün bile gecikmisse gidin test yapin eczaneden alin ve yapin hamile olup olmadiginiz hemen cikar belitileri adet gecikmesi gögüslerde sisme aci hissi gögüslerdeki damarlarin fazlasiyla ortaya cikmasi mide bulantisi kusma istahsizlik kasik agrilari bel agrilari siksik idrara cikma vs. bunlar belirtileri bunu gecelim eger hamileyseniz kasik agrilariniz olacak karin agrilariniz olacak onun disinda akinti olacak ama eger akinti cok sari yada kahverengi ise yada kirmizi rengine yakinsa mutlaka doktora gitmelisiniz herhangi bir enfeksiyon yada iltihaplanma olabilir ama sakin korkmayin verilebilecek ilaclarla sagliginiza kavusacaksinizdir eger zaten alt bölgede kasinti yada yanma hissi varsa kesin gidin bu demekktirki enfeksiyon kapmissinizdir dedigim gibi bel agrilari karin agrilari normaldir tabi siddetli agri ise doktora basvurunuz onun disinda yanlariniz agriyabilir bagirsak problemi cok olur hamilelik zamaninda bolca su icin sagve sol taraflarin agrisi buna isarettir genelde sol tarafiniza yatin sorulariniz olursa bana msj yazabilirsiniz seveseve cvp yazarim hoscakalin arkadaslar

2. 22 Kasım 2009
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım maşallah hemen hamile kalmışın rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah.ben her türlü yolu denıyorum ama olmuyo 4 yıldır ilişki sonrası 45 dakıka aaayağımı yukarıya kaldırıyorum yastık alıyorum altıma ama bu hemen hamile kalanlara şaşıyorum nasıl kalıyolar hemen benmi bişeyleri yanlış yapıyorum acaba

4. 22 Kasım 2009
  5. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bencede maşallah şu hemen hamiş kalanlara imreniyorum
    ben bi senedir yapmadığım şey kalamdı
    allah istemedikten sonra gerisi boş
    herşeyin vakti zamanı var
    ayrıca bu anlatılanlar hamilelerden haberler ve sorular kısmına taşınsa daha iyi olur
    bu topicde hamile kalmaya çalışanlar ve sorunlar var bilmem anlatabildimmi

ayrıca arkadaşım sağlıkla kucağına alırsın inşlhhh

6. 24 Kasım 2009
  7. yenicherry

yenicherry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili kader metin
    bebğin hayırlı uğurlu olsun allahım bahtını güzel eylesin
    herşeyden önce çok tşk yorum yazan bizelere yardımcı olduğun için. canımcım sen güzel güzel yazmışsın ama buradaki arkadaşların ne sıkıntılar ne psikolojik bunalımlar çektiğini anlayacak en son insanlardan birisin sanırım hemen hamile kalmış birisi olarak...öyle ki paragrafı bir uzman edesıyla yazmışsın...

8. 24 Kasım 2009
  9. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    pamuk 82 çok haklısın canım evlendiği ay hamile kalmış bir insanın beni anlıyabileceğini sanmıyorum 4 yıldır benim çektiğimi benim gibi çocuk meselesi çekenleri onlar gibi olanlar anlar anca.telaş yapmayın diyo arkadaşımız ama rabbim kımseyide böyle imtihandan gecirmesin söylemesi çok kolay 4 yılıda ben bittim tükendim ya hayatım alt üst oldu herkes gülerken ben hep ağladım insan için böyle çocukla imtihan edilmek çok zormus

10. 24 Kasım 2009
  11. kader_metin

kader_metin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar hemen hamile kaldim diye insanlari anlamiyacagim diye birsey yok ben cok duygusal sorumluluk sahibi bir insanim benim halam burda benim tek halam var ve ben ona cok düskünüm benim halamda tüp bebek yapti tam 8sene cocugu olmadi ben onun sorunlariyla büyüdüm cok aglardi cok üzlürdü icim parcalaniyordu neler cekti igneler ilaclar ensonunda tüp bebek yapti suanda kendisi 41 yasindayken oglu 7 yasinda sonra tüp bebekten sonra allah kendiliginden kiiz verdi birde kiz var 4 yasinda yani allahtan ümit hicbirzaman kesilmet isyan enbüyük bir günahtir!!!!

12. 24 Kasım 2009
  13. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    :hulya::hulya:

14. 24 Kasım 2009
  15. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    isyan tabi kii günahtır,Rabbim kimseyi çocuğuyla imtihan etmesin bende 8 aydır bekliyorum adetgnünü beklemesi çok zor.
    inşallah mübarek günlerin hürmetine hepimise sağlıklı bebişler yollar Rabbim..
    dua edelim kıslarr.......

16. 24 Kasım 2009
  17. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    kimsenin isyan ettiğini sanmıyorum yazan neden böle yazmış anlamadım gitti zaten

alanda allah verende ayrıca çocuk sahibi olamayanlar ve olmayı bekleyenlerde bunun en farkında olan insanlar

1 seneyi geçti
    bunu yaşamayan kimse bilemez lütfen burdaki arkadaşların moralini bozmayalım böle yazılarla
    topik hamilelerden haberler topiğine taşınsın

18. 24 Kasım 2009
  19. portakal_suyu

portakal_suyu Oğluşum Kollarımda Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Çok güzel yazmışsın Allah kabul etsin inşallah (Amin) :Saruboceq: