Bayanlar sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve asi.melek tarafından 13 Kasım 2008 başlatılmıştır.

13 Kasım 2008
    Konu Sahibi : asi.melek
  1. asi.melek

asi.melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben birinden hoşlanıyorum ama karşılığı var mı emin değilim. benim için çok güzel şeyler yapıyor ama bazen de ben yokmuşum gibi davranıyor. beğendiği başka kızlardan bahsettiği de oluyor. bana daha önce görüştüğümüz günün gecesinde bugün çok güzeldin diye aniden mesaj atıverdi ama devamı gelmedi. terazi burcu olduğu için gel-gitler yaşıyor olabilir diye de düşünüyorum.
    beni sorularınızla da yönlendirip yorumlarda bulunmanızı ve önerilerinizi iletmenizi rica ediyorum.
    sevgilerle

2. 13 Kasım 2008
  3. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    sana boş deil o belli bişi de acaba duygularından mı emin deil,yoksa dengesiz erkeklerden biri mi,öleyse hemen kaç ardına bakma :1rolleyes: beğendiği kızlardan senin yanında bahsetmesi de bir çelişki yaratıyor. mesafeli yaklaş canım,bi açık kapı bırak:nazar:

4. 13 Kasım 2008
  5. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    senı begenıyor olabılır canım ama senın yanında hoslandıgı kızlardan nıye bahsedıyokı bıraz sıpsevdı olabılır yada senın duygularını anlamak ıcın kıskandırmak ıcın yapıyo da olabılır bence acele etme temkınlı davran eger gercekten hoslanıyosa elbet acılacaktır sana.sende onun ılgısıne bıraz karsılık ver belkı senden bısey gormedıgınden cesaret edemıyodur sana acılmaya

6. 13 Kasım 2008
  7. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    terazi burcu olduğu için git -gel mi?
    yok canım dengesiz o bence..bi anlık olmuş bitmiş yani anlayacağın..
    hoşlanıyorsan sen bi adım atıver bakalım
    ..

8. 14 Kasım 2008
  9. asi.melek

asi.melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben açık kapı bıraktığımı hissettirmeye çalışıyorum ama o aradığında uzun uzun konuşabiliyoruz ben aradığımda hemen kapatmaya bakıyo. biraz belirgin bi makyaj yaptığımda hemen yüzümü incelediğini farkediyorum bakımsızlıktan hoşlanmadığını da zaten biliyorum. bazen gözümün içine de bakıyo. bana sürekli bişiler ısmarlamaya çalışıyo. ben de ona doğum gününde tişört aldım aşırı mutlu oldu ama hiç giymedi. beğenmediysen ya da olmadıysa değiştirebiliriz diye mesaj attım bi gün ama hiç cevap bile vermedi. arkadalarımın yanında beni çok övüyo ama başka bişeye sinirlendiğinde de bana yansıtıyo arkadaşların yanında olsak bile :KK43:(

10. 14 Kasım 2008
  11. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Canı isterse ilgilencek istemezse postalıycak öyle mi yasakkelime
    Senin yerinde olsam bende ona aynısını yapardım :mymeka:
    Hakkaten de tam dengesize çatmışsın çok fazla yüz bulmuş senden.

12. 14 Kasım 2008
  13. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bence de sana karşı boş değil fekat lakin, senle olmayacağını düşünüyor.( belki ona yüz vermeyeceğinden çekiniyor, belki de senden umut alamıyordur)
    sana tavsiyem, iyi tanıyorsan ve gerçekten hoşlanıyorsan az da olsa sen de çaktır hoşlandığını...bakalım ne yapacak...
    aşk çok güzel bir heyecan...kaçırma bu şansı

14. 14 Kasım 2008
  15. aysh

aysh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm terazi çok çapkındır,sana iltifat ettiğine göre boş diil,başka kızlardan bahsetmesi kıskandırma ve test etme taktiği olabilir,ya da bikaç kızı idare etmeye çalışan dengesiz bir çapkın..sen de onunla oyna bence

16. 14 Kasım 2008
  17. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben sahsen karakterini de istediginide çozemedim arkadasim
    Ne istedigini, ne yapmak istedigini anlayamadim...
    Ancak bu sekilde devam etmek istemiyorsan, ya kendisiyle konus...yada kafaya takmamaya çalis
    Eger gerçekten seviyorsa, muhakkak açilacaktir birgun...

18. 15 Kasım 2008
  19. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    o seni aradığında uzun süre konuşabilmeniz senin onu aradığında kısa kesmesi tuhaf doğrusu...normalde nasıl bir hayatı var bence onu öğrenmeye çalış...bazı erkekler her önüne gelene asılır...o asıldığı kişiler bir gün hoş gelmezse bakmaz, hoş geldiğinde de hemen lafları sıralar...bana öyle bir tip gibi geldi...
    sen bence ona karşı ilgisiz davran...bakalım o zaman ki yaklaşımı ne olcak...ne kadar merak edecek seni...mesela bir aradığında şu anda musait değilim bir ark birlikteyim sonra görüşelim de...sonrada arama...sorduğunda da anlatma başka laflarla geçiştir...cinsiyeti ile ilgili bilgi verme...her şey gönlünce olsun...

Son düzenleme: 15 Kasım 2008