Bayanlar tavsiyelerinize ihtiyacım var :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve marconi tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : marconi
  1. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar,benim 4 aylık bir ilişkim var aynı memeleketin farklı ilçelerindeyiz.ilk başta görüşmelerimiz problem olmuyordu her fırsatta beni görmeye geliyordu kendisi doktor son zamanlarda uzmanlık sınavı yaklaştığı için biraz strese girdi ve hiç görüşemedik.eğer uzmanlığı kazanamazsa ekimde askere gidecek ve mecburen 1 yıl boyunca askerlik yapacak :uhm: şimdi uzmanlık sınavı için kampta ve yoğun bir ders çalışma programına katıldı beni 2 veya 3 güne bir arıyor.ben ona kendisini rahatsız etmeyeceğimi ne zaman müsait olursa o zaman beni aramasını söylemiştim.yani insan hoşlandığı sevdiği birini hergün 1 kere de olsa arayamaz mı ben mi yanlış düşünüyorum? yoksa normal mi? erkekler beni neden aramıyorsun cümlesine sinir oldukları için sınav geçene kadar üzerine gitmiyorum ama ilgisiz oluşu bende soru işaretlerine neden oluyor. :çok üzgünüm:

2. 7 Eylül 2009
  3. Lilithh

Lilithh Guest

Aramak isteyen 2 dklık olsa bile yine arar..
    işlerine gelmiyor...
    Üstüne alınma bütün erkeklerin eşlerine sevgililerine yaptığı şeydir bu takılma boşver.

4. 7 Eylül 2009
  5. nazalp

nazalp yemekcininmekani.blogspot Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim doktorlar bizim gibi normal insanlar degil yavrum cıkar aklından bunu kaydirigubbakcemile3
    eger bizde onlar gibi kapanıp ders calıssaydık doktor olurduk. bak çalışmıs kız neyin getirmemiş aklına okumus böyük adam olmus. rahat bırak cocugu bu sınav hayat memat meselesi aramaması yanı arayamaması normal. :nazar:sen iki dakka diyon muhabbet uzar 10dk. olur sonra kendini derse verecek ooo yarım saat gecmiş. sen relax ol cicim :1hug:

6. 7 Eylül 2009
  7. Yusum

Yusum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benzer hatta daha garip bir durumu bir arkadaşım yaşamıştı. uzmanlık sınavına hazırlanacak olan bir doktor arkadaşa evlenmek istediğini belirtmişti. karadenizde bir ilden geldi kızı ikna etmek için. bizim akıllı doktor kıza hem evlenmek istediğini söylüyor hem de uzmanlık sınavına hazırlanacağı için sadece 2-3 güne bir telefonda görüşebilirim sseninle demiş akannehir bunu duyunca arkadaşım asla olmaz demişti yazık ağlamış doktorcuğumuz. kısacası garip bu doktorlar :)

8. 7 Eylül 2009
  9. ilknur17

ilknur17 Evli,çok mutlu-17.09.11 Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    hiç arada mı vermiyor 24 saat ders çalışçak hali yok ya
    bende günde 5 dakkalığa bile arayabilir
    aradığı zaman nasıl arıyor

10. 7 Eylül 2009
  11. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    işlerine gelmiyor demeyin tus belasını yaşamayan bilmez zor bi sınavdır. tabi yine de 5 dklığına arayabilir ama sonuçta tusa da bir hafta bile kalmadı artık sinir stres içindedir biraz yardımcı olun yanında olduğunu gösterin, tustan sonra düzelir

12. 7 Eylül 2009
  13. yasmin45

yasmin45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya canım erkelker düz mantık olduğu için böyle şeylere önem wermiyorlar.sonuçta o sınawa hazırlanıyorum we waktım yok dşyor halbuki baksan boşa geçirdiği eminim 1 saate yakın bi waktı wardır.24 saat ders çalışmıyor ya,insan yemek yerken weya giyinirken bile 1 dk konuşabilir.ama onlar erkek we biraz da odunumsu yaratıklar.benimki de böyle yapıyor arada.we daha öğrenci...bence çok takma kafana.anlatsan da anlamaz bu erkekler...

14. 7 Eylül 2009
  15. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç arada mı vermiyor 24 saat ders çalışçak hali yok ya
    bende günde 5 dakkalığa bile arayabilir
    aradığı zaman nasıl arıyor

16. 7 Eylül 2009
  17. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gergin stresli oluyo aradığında.bakalım 1 hafta sabredip görmem lazım sanırım

18. 7 Eylül 2009
  19. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tus çok bela bişey evet de, yine de bu 3 günde bir aramanın gerekçesi olmamalı.. çalışmaktan değil stresten öyle yapıyordur.. neyse şunun şurasında 6 güncük kaldı, sınavdan sonra düzelir merak etme.. inşallah istediği bölümü kazanır da bir de nisan dönemini beklemek zorunda kalmazsın..