Bayanlar Yorumlarinizi Bekliyorum...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve eylxuxl79 tarafından 14 Nisan 2008 başlatılmıştır.

14 Nisan 2008
    Konu Sahibi : eylxuxl79
  1. eylxuxl79

eylxuxl79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Daha önce düşük yaptım. geçen ay mart 18 adet başlangıcımdı hesaplayıcı o bu derken yumurtlama tarihime göre hatta gün aşırı abartarak denemeler yaptık. şuan adetime 2 gün var dilerim adet olmam ve hamileyimdir. 1 nisandan itibaren hafif kasık agrılarım belirdi gögüslerimde şikinlik uclarında hafif acıma ve halkalarımdada kabarma var ayrıca sigara kullanıyorum ama içerken boğazım yanıyor agzımda pis tat oluşuyor yarım bırakıp söndürüyorum. birde 2 gündür kabızlık çekiyorum vede akıntım var. dayanamadım test yaptım daha günüm geçmedi fakat dayanamadım işte sonuç negatif tabii. offf sizce ne diyebilirsiniz bana?:1shok:

2. 14 Nisan 2008
  3. bebixsximm :))

bebixsximm :)) **çınar'ım** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım gun asırı birlikte olduk dıyosun yumurtlamayı kacırmamısındır muhtemelen ve söylediklerin daha onceki hamile arkasların belirtileriyle aynı ..test sonucu morelini bozmasın..az kalmıs ıkıguncuk biraz daha bekle derim ama bekleminde zor olduğu kesin :))sabırlı olup beklemek lazım..ama yok ben dayanamam dersen hiç durma git bi kan testi yaptır derim...

4. 14 Nisan 2008
  5. BaHHaR

BaHHaR ağrılı başıma nebu garezz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah hamilesindir tatlım.bendede geçen ay aynı belirtiler olmuştu adetimde geçmek üzereydikiiiii adet gördüm.hemde bende kist var ilaçsız adet göremiyordum..şok oldum adet görünce.o kadar emindimki.meğer psikolojikmiş.ama sağlık olsun ....yarın gidip bir kan testi yaptırsana ..yada bekle adetin geçsin öyle yaptır.negatif çıkınca insanın morali daha çok bozuluyor..dualarım seninle ve anne olmak isteyen herkesle....hakkımızda hayırlısı.....

6. 14 Nisan 2008
  7. xoxmrxuxm66

xoxmrxuxm66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım inşallah hamişsindir. bende geçen aylarda böyle bütün ama bütün belirtileri görmüştüm adet günüm on gün geçmişti çok emindim ama test yaptırdım kan testi sonuç negatif o gün adet oldum stressle bekleyince adette gecikiyo düzeni bozuluyo adet günü test yaptır bari stresten kurtulursun

8. 14 Nisan 2008
  9. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba inşallah hakkında hayırlısı olsun sağlıklı bebeğin vardır inşallah karnında beklemekten başka çaren yok ama bunu yazarken benim bekleyişim geliyo aklıma zaman geçmezdi inşallah sonucu pozitif alırsın ve o sigaradan tamamen uzaklaşırsın

10. 14 Nisan 2008
  11. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba ben bişey söylemek istiyorum ben şahsen idrar testine güvenmiyorum ben 4 kere yaptım daha adet günüm gelmeden yapmaya başladım belirtilere dayanarak hepsinde negatif çıktı sonra adet olmadım gene yaptım gene negatif çıktı ama hissediyordum hamile olduğumu 1 hafta sonra kan testi yaptırdığımda ise 1 aylık hamile çıktım bence idrar testine bakarak inancımızı yitirmeyelim arkadaşlar

12. 14 Nisan 2008
  13. ilsenim

ilsenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde adetim on gün geçti üç kere test yaptım ama negatif çktı iyice sinirlerim bozuldu hamil değilsem niye hastalanmyıorum bu hafa doktora gidicem zaten gazmzeki canım inş benimde senin gibi çıkar ama ilk hamileliğimde hemen çıkmıştı iarar testinde ilk bebğimi kaybettim allahım nolur isteyen herkese nasip etsin

14. 14 Nisan 2008
  15. ilaydaa

ilaydaa Guest

canım bendede aynı belirtiler oldu
    yaklaşık adetim 10 gün geçmişti
    çok umutlanmıştım
    ve sonunda hüsrana uğradım
    bunların hepsi piskolojik
    kendini bu kadar kaptırma derim
    ben 4 aydır korunmuyorum hala olmadı
    yani herşeyi oluruna bırak
    kafana takma
    çünkü sonunda üzülüyosun
    allah isteyen herkese versin

16. 14 Nisan 2008
  17. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    İlsenim inş var çıkar allah aratmasın kimseye inş.

18. 14 Nisan 2008
  19. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım uzgunum ama erken yapmışsın bı adetınızı bekleyın sonra husran oluyorsunuz hem kendınızı heveslendırıp sonrada kendınızı uzmüş oluyorsunuz