Bayram gelmiş neyime :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Glikoz tarafından 10 Aralık 2008 başlatılmıştır.

10 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Glikoz
  1. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu gün bayramın 3 günü
    herkes eşiyle çocuklarıyla bayram gezmesinde senağlama
    Bense çocuklarımda evde yapayanlızım tek dert ortagım şu pc ve sizlersiniz senağlama
    Eşim hala gelemedi ve gelemeyecekmişte hala yurtdışında senağlama
    Eşim yokken bayramları hiç sevmiyorum canım hiç birşey istemiyor :çok üzgünüm:çocuklarım babalarını sordumu kahroluyorum senağlama yanımızda olmayı en az oda bizim kadar istiyor ona kızamıyorumda mecburiyetler
    ama keşke yanımızda olabilseydi senağlama

2. 10 Aralık 2008
  3. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    o günlerde gelecek inşallah bunu düşün güzelim evet keşke yanında olsaydı ama o da sizin için oralarda fedakarlık yapmak zorundasın...
    sen de git ailenin yanına bayramlaşmaya arkadaşlarına git evde kalman gerekmiyor ki evde oturup üzüleceğine dışarıya çık üzüntün bir nevze azalsın

Son düzenleme: 10 Aralık 2008
  4. 10 Aralık 2008
  5. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ailem ve tüm akrabalarım istanbula kuzenimin düğününe gittiler beni götürmediler senağlama
    3 tane küçük çocugum var tek başıma bende otobüsle gidemezdim
    arkadaşlara gelince çevremde öğle rahatca gidebilecegim kimse yok hem olsada bayram herkesin eşi evde yada misafirlige gidiyor kimseyi rahatsız etmek istemiyorum mecbur evimdeyim

6. 10 Aralık 2008
  7. *Kus-Yuvasi*

*Kus-Yuvasi* SANA MUHTACIM ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ah canim, üzüldüm senin adina ...

Bayram gelir ama kimisi sevinir, kimisi sevinemez ... Dünya böyle iste ...

Canim esin gele bilseydi gelirdi tabiki, demekki gelemedi, esiniz icinde kolay degildir, oralarda siz yokken bayrami gecirmek ...

Bak ne güzel cocuklarin yanindaymis, onlari al cik disari, sinemaya gidin, cocuklarin sevdikleri yerlere gidin, onlar sevindikce, sizde mutlu olacaksiniz ... gerci cocuklarin yaslarini bilmiyorum ama, yaslarina uygun bir seyler yapin ...

Ama evde oturup kendinizi durduk yere üzmeyin, Allah baska dert vermesin, birtaki bayrama insallah her ailecek olursunuz ...

Canim öpüyorum seni ...

8. 10 Aralık 2008
  9. nurayin

nurayin prenseslerin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Canım üzülme :teselli:Bak bende öyleyim bayramda, tek yanlız sen değilsin.Üstelik hem yanlızım(eşim nöbetçi) hemde memleketimden uzaktayım.Allaha çok şükürki çocuklarımız iyi sağlığımız yerinde,engüzel bayram bu, değilmi? sengözlerimebaksanab
    Üzülme...

10. 10 Aralık 2008
  11. yoruldum71

yoruldum71 düzce'mi özledim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    aaaaaaaaaaa kötükedihüso kızdım ve yadırgadım aileni şimdi ama
    niye götürmediler seni ya
    ne ayıp etmişler
    insan sizleri yalnız bırakırmı ya
    teksin eşin yok ve çocukların var biz gidiyoruz kız ne yapar ne eder
    birşey olursa diye düşünmedilermi ya
    hiçmi teklif etmediler canısı ya
    ay şimdi ne sinirlendim ya
    pes doğrusu demekten başka bir şey diyemiyorum yani
    allah kavuştursun canım inşallah bir daha ayrılmaz ve bayramları ayrı geçirmezsiniz
    eşim yurt dışında kısa süreliğinemi gitmiş bulunuyor yoksam bir kaç seneden beri ordamı sizide alsın diyecem yanına ama durumu bilemiyorum
    yok yok ailen düşünçesizlik yapmış doğrusu ya
    sen genede canını sıkma güzelim al çocuklarını yarın dolaşmaya çıkın gezin eğlenin
    bayram bayram çocukları eve hapis etme kendinide
    dolaşın gezin canısı

12. 10 Aralık 2008
  13. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kuşyuvası teşekkürler valla ne yalan söyleyim sinemaya filan gitmek hiç aklıma gelmemişti CADIARZU iyi olur herhalde ama Emirim 2 yaşında :KK46:uzun süre oturmaktan hoşlanmaz ama onu kayınvalideme bırakabilirsem gideyim Madagaskara gitmeyi, kızım çok istiyordu iyiki fikir verdin canım :1hug:Şeniza.s.

14. 10 Aralık 2008
  15. *Kus-Yuvasi*

*Kus-Yuvasi* SANA MUHTACIM ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86

Canim benim iyi eylenceler diliyorum ... Yinede iyi bayramlar ... öptüm canim :1hug:

16. 10 Aralık 2008
  17. Glikoz

Glikoz DİNE Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynen bende kızgınım aslında teklif bile etmediler benneyaptımki
    üç çocukla yerlerini daraltırdım herhalde, çocuklarım hep fazlalık oluyor nedense sevmeye gelince herkes pek seviyor ama iş bir süre birlikte aynı mekanda olmak olunca hiçbiri yanaşmıyor :1shok:
    Eşim tır şoförü aslında yanımızda olmak için çok ugraştı ama malum yollarda umdugu gibi olamadı maalesef hayırlısı bakalım bayramdan sonra gelebilecek ancak bizde o zaman birlikte zaman geçirirriz inşallah
    aslında dışarı çıkmayıda istemiyorum Şİmdi eşiyle kolkola gezen birilerini görcem kıskanclık damarlarım kabarcak canım sıkılcak ama çocukları eve hapsetmemde haksızlık eniyisi bira onlarıo gezdirmek

18. 10 Aralık 2008
  19. yoruldum71

yoruldum71 düzce'mi özledim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    yani canım bırak çocuklar bayramda eğlensinler yaşat onlara bayramı be gülüm sende çocuklarınla çocuk ol ve eğlenmeye bakın inan içim öyle dolduki bu yazdıklarınla kendimide senin yerine
    koydum dokunsalar ağlayacam yani
    yinede üzülme oldumu canısı çıkın gezin buğünde hadi kapa pc ni giydir çocuklarını çıkın dışarı gezin sinemaya tiyatroya gidin eğlençe mekan yerlerine gidin eğlenin
    bazen bende böyle durumlarda oldugumda hemen aklıma ne gelirse yapıyorum çıkıyorum dışarıya
    yani ailen istanbulun neresinde oldugunu bilsem gidip iki çift laf söyleyecem o durumdayım kızgınımkötükedihüso