Bayram günüm eşim ve ailesi yüzünden zehir oldu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve XsevdeX tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

9 Eylül 2010
    Konu Sahibi : XsevdeX
  1. XsevdeX

XsevdeX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Arkadaşlar hayırlı bayramlar sizlere..Konuma gelince eşimin ailesine dayanamıyorum artık neden mecburuz onlara neden zorlanıyoruz bu kadar onlarla muhatap dahi olmak istemiyorum.Sabah bayramlaşmak için kardeşi aradı sonra telefonu diğer kardeşi aldı bayramlaştılar sonra anne babası sıra ile hepsi tek tek eşimle bayramlaştı zoruma giden aslında takmamak lazımda eşim evin en büyüğü ben yengeleriyim beni isteyip bayramlaşmaya tenezül dahi etmediler bu böyle olur durur kandillerdede aynı şekil,eşime kızdım senin eşine değer verilmiyor sen nasıl bu kadar candan konuşuyosun her defasında aynı cevap sen ara onları onlar seni aramak zorunda değillerki dedi.Saat 9,00 dan beri ağlıyorum zoruma çok gitti.Zoruma giden onların beni araması aramaması değil ama eşim abi olarak onlara beni saydırmadı ve kardeşlerini pohpohlamasından bıktım beni eziyor her daim onları yüceltiyor.Bugün hakikaten anladımki eşim beni sevmiyor seven insan şu güzel günde sevdiğini üzermi birde suçlu ben oldum anlamış değilim keşkeler hayatımızda hep varlar bende keşke ilk tanıştığımız güne gitsem diyorum şuan çok sevsemde eşimi asla olmamasını isterdim o ve ben diye bişeyin olmamasını,bunuda bana dedirttiya ne diyem keşke böyle şansımız olsa.....

2. 9 Eylül 2010
  3. melegm08

melegm08 ikizlerim olur inşallah:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canm mübarek bayramın kutlu olsun........çok üzücü durum..........daha önce bunu eşinle konuştunmu hiç....

her insan tabiki önemsenmek,değerli olduğunu hissetmek ister...
    eşine çok kızdım sen ara onlar seni aramak zorunda değillerki demesi çok yanlış kocanı aramışlar 2 dk tlf isteyip kutlayamıyorlarmıydı ???

senin kardeşleriyle aran bozuk mu onlar neden tlf yemgemi verde konuşalım demediler?guclubacismile

4. 9 Eylül 2010
  5. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    cnm öncelikle iyi bayramlar
    boşver ya aramazlarsa aramsınlar
    ama eşin onların eşini arayıp özel günlerde konuşuyor kayınlarında seni aramıyolarsa asıl sorun burda işte

6. 9 Eylül 2010
  7. XsevdeX

XsevdeX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ben sadece güzel arkadaşım şunu biliyorum ailesi tarafından kıskanıldım halada öyle sanki eşi değilim,kızkardeşinin beni sevdiğini asla düşünmüyorum yapmacık davranışlar gözler bir insana her şeyi daha iii ifade eder.Aynı yaşıt olduğumuz içinde beni pek yenge olarak görmedi kuması olarak gördü galiba ama her defasında böyle yapıyolar anlamış değilim amaçlarını bilemiyorum bana yüzüme çok iiiler ama bu konularda yapacaklarının haddi sayısı yok.Bunaldım bugün kalbimi söküp atasım geldi içimden o kadar acıdıki canım yandıki anlatamam ama sadece tek suçlusu eşim desydi bana aşkım haklısın boş ver dese idi ama aklı başında asla hareket etmeyen bir eşe sahip olduğumu güngeçtikçe anlıyorum sonumuz ne olur bilemem böyle davranarak sürekli içimizdeki her şeyi bitirecek.

8. 9 Eylül 2010
  9. XsevdeX

XsevdeX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Canım eşimin kardeşleri bekar ama evli olsalardıda eşim onları arardı beni aramasalar dahi eşleri ile konuşup bayramlaşırdı buna adım gibi eminim.Nasıl bir aile tutkusu anlamış değilim.ENİŞTELERİ GELİNLERİ OLSA ONLAR İÇİNDE DER SEN ARA KİMSE SENİ ARAMAK ZORUNDA DEĞİL DER :)))))

10. 9 Eylül 2010
  11. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    hmmm ozmn eşinde var canım ya
    benm kaynımda beni aramaz
    eşim ama hep arardı nişanlıyken biz eltimde hamileydi her hafta arar sorardı halini
    sonra baktı o aramasına rağmen nişanlısını evlenincede gene aynı şekilde karısını (yani beni )arayan yok oda aramadı

12. 9 Eylül 2010
  13. XsevdeX

XsevdeX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Benim burada kırıldığım ailesi değil sadece eşimin onlarla gayet iii hoş konuşması ya biraz tavır koy benim ailemden biri eşime bu şekil yapsa asla yüzüne bakmam benim nazarımda eşim önemlidir.Ya bide 2 kardeşinede diyoki gözlerinizden öperim canımlı cicimli ya nasıl bir insanla evliyim ben nefret ettim ya sanki bugün adamdan.

14. 9 Eylül 2010
  15. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    haklısın cnm anladım ben seni
    eşin haksız burda
    ama işte takmamaya çalış
    neden telle aradınız uzaktamısınız eşinin ailesinden
    kayserii yazıyo yaşadığın şehir
    bende kayseriliyim :KK70:

16. 9 Eylül 2010
  17. XsevdeX

XsevdeX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Canım aslen kayseriliyiz ama kayseride yaşamıyoruz,iş durumlarımızdan dolayı farklı şehirdeyiz eşimin ailesi ilede uzağız.Şu bayram günü benim mutlu olmam gerekirken böyle üzülmeyi hak ediyomuyum diye düşünmüyor değilim.Eşim beni ailesinden öncelikli asla tutmadı, ne zaman imzayı attık adam değişti sanki bana karşı kötü değil ama tavırları beni çileden çıkartıyıor hani diyorum çirkin bir kadında değilim bu beni sevmedimi sadece görsel olrak beğendi evlendimi diyorum bazen diyorum keşke dünyanın en çirkin kadını olaydım keşke paramız pulumuz olmayaydı bir kuru ekmeği gülerek eşimle yeseydim bana hep özel olduğumu hissttirseydi diyorum.

18. 9 Eylül 2010
  19. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eşin ailesine sana saygı göstermeyi öğretmediği sürece bu böyle gider :KK43: