bayram sonrası bebekleriniz

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve papatyam_83 tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

15 Aralık 2008
    Konu Sahibi : papatyam_83
  1. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bayrama giden anneler bebeklerinizde değişiklik var mı...iyi ya da kötü hanie şu huy değiştirme olayı
    ya hep alabalıktı bizim gittiğimiz yerler kalabalığa mı alıştı ne odadan çıkınca ben başlıyo bağırmaya ağlar ğgibi sesler çıkarmaya arkamdan uf uf yaaaaa
    hatta hep huhuhu die mızımızlanma halinde diy olayı mı bilmiyorum 4 buçuk aylık tam çünkü ya da huy olayı mı anlamadım ya

2. 15 Aralık 2008
  3. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm huyları değişiyor elvin de öle bağırmalar garip sesler fıkır fıkır sanırım hepimizin ki böle,herhalde değişim dönemleri bi de şimdi herşeyi algılamaya başladılar ya ondan.mesela elvin tanımadığı yada az gördüğü birinin kucağına gitti mi ağlıyor :) maşallah kuzularımızın hepsine

4. 15 Aralık 2008
  5. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bebişte 4 ay 7 günlük.artık yabancı birinin onunla ilgilendiğini görünce hemen ağlıyor ve felaket kucağa alıştı.hemen hemen kucağımdan hiç indirmiyorum.delirmek üzereyim :bbo:

6. 15 Aralık 2008
  7. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    enimki tam kucakcı vc yede beraber gitcez yakında galiba siyam ikizleri gibiyiz çok şükürde birazda arada nefes alalım dimi benden başkasında durmuyo anam bide halada duruyo ondada durmasa yaniii

8. 16 Aralık 2008
  9. nerde

nerde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende az önce diğer topicte onu yazıyordum.Benim cimcime pavorotti nin dişisi oldu valla.Azıcık ilgilenmeyeyim basıyor çığlıkları,sanırsınki boğuyorlar benim cimcimeyi.Kucağa aldığında,oynadığında susuyor.Bizde son 3-4 gündür böyle biz hiç bayram kalabalığıda görmedik üstelik.Yani kalabalıkla alakası yok sanırım huyları değişiyor bencede.Sürekli ilgi alaka istiyorlar.Benim cimcimede yeni tanıdığı birinin kucağına gitmiyor önce,birazcık tanıdımı atlıyor direkt kucağa:))))
    Yani bunlar büyüdükçe çeneleride büyüyor,maluum kaçgünlüklerse o kadar çok şey öğreniyorlar.Benim cimcime buaralar cazgırlığı öğrenmiş benim işim zor:KK43:(((Herkeze kolay gelsin vallaa...

10. 16 Aralık 2008
  11. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla bayram öncesi diyim öyle kendince oynardı güyya koltuğun halının üstünde oo şimdi delircem yaaaaaaaaa çıkınca odadan bi mızmızlanma hali dişi de mi sıkışırıyo acab dıorum ama dik durayım istiyo hepe mızmız hali hiç yapmıyodu böyle yaaaaaa