Bayramda kaynanaya hediye gidermi

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve seviyo tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : seviyo
  1. seviyo

seviyo Guest

Kizlar bişey sorcam yaw bayramlarda kayinvalideye hediye gidermi eğer giderse neler götüre biliriz...

2. 22 Eylül 2008
  3. Elis

Elis Guest

simdi zaten bayramda biyerlere giderken tatli,lokum.cukulata yada cicek goturulur........ama benim elim bos gittigim bayramlarda olmustur.....illa gotureceksin diye bisey yok........ama oyle ozel seyler alma derim alistirirsin sonra her bayram bekler...........

4. 22 Eylül 2008
  5. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    Ben bekarim ama evlendigimde mutlaka büyüklere ufak tefek birseyler hediye etmek isterim..! Bunu kismet olursa adet haline getirmek istiyorum...a.s

Cam sakizi coban armagani iste..sengözlerimebaksanab

Havlu, cember, esarp, süs esyasi olabilir, mumluk, kokulu sabun...bunlar gibi bir sürü sey var..!

Kayinbabaya mesela kravat, corap gibi seyler alinabilir...tabiki klasik parfüm yada baska kokulu seyler..!

Tabi sadece cikolata, cicek ve ona benzer seylerde olabilir..! Bütceye ve istege bagli..!

Önemli olan bence onlari düsünmüs olmak, sembolik yani...ufak birsey olmasi kafi bence...a.s. Aksi taktirde bayramdan bayrama citayi yükseltmek gerekir..! kafamçokkarıştı

Son düzenleme: 22 Eylül 2008
  6. 22 Eylül 2008
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    özel birşey götürülecek diye bir şey yok ama bunu adetten değilde içinden geldiği gibi yaparsan daha bir anlamlı olur canım bayram...
    bir kutu çikolata, tatlı da götürsen bayram tebessümüne yeter diye düşünüyorum...

8. 23 Eylül 2008
  9. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım nişanlıysan sözlüysen geline hediyeler getirilir bayramda işte bayramlıgı alınır çikolatası getirilir öle tabiki sende giderken bos gitmezsin çikolata yaptırır gidersen ben sözlüyüm 1.5 senedir bizde böyle oluyor

10. 23 Eylül 2008
  11. kardelen18

kardelen18 Guru Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    353
    bizim burda genelde damat beye tatlı yani baklava götürülür kız evi götürür erkek tarafıda kıza bayramlık kıyafetler falan alır....ama kaynanaya gitmez burada

12. 23 Eylül 2008
  13. alevesen

alevesen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de düşündüm ama kayınpederime haksızlık olur o zaman en iyisi çikolata götürmek derim ben

14. 23 Eylül 2008
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    2 yıllık evliim,1 yılda nişanlı kaldım.
    her bayramda mutlaka çikolatasını biz alırız.
    onun haricinde bir şey yapmam.

16. 23 Eylül 2008
  17. AyIşığı

AyIşığı Guest

canım sende basına iş alıyosun he.. her bayram alıştırcan kadını. al bi çikolata git işin ne. senin anne ne alınıyormu peki hediye! bunun anneler günü nü de düşün cok almak istıyorsan o zaman al hediye. benim bildiğim geline alınır kaynanaya değil.. alıştırmanı tavsiye etmem. zaten ilerde sende diyeceksin gerek yokmuş boşuna diye
    hadi ona aldın kayınpederin nolcak senin bileceğin iş yine de ne diyim :s

18. 23 Eylül 2008
  19. DENIZDEDIMOLMADIMI

DENIZDEDIMOLMADIMI Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    nişanlımda memlekete gidiyor bu hafta sonu bende ne alsam diye düşünüyordum aile baya kalabalık hepsinin yararlanacağı birşeyler alacağım işte çikolata kuru yemiş bu tür hediyeler..