Bayramda yerımde olsanız kayınvalıdenıze gıdermısınız

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve lall_86 tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : lall_86
  1. lall_86

lall_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar nerden başlıcağımı bılmıyorum ben 2 yıldır nişanlıyım nişanlımın ailesını hep ıdare ettım benı hiç bır şekılde arayip sormadılar ben bu durumda bıle kayınvalıdemın evıne gittiğimde benımle hiç bır şekılde konuşmuyor bana sadece laflar sokuyor kayınpederım bana elını vermıyor hoşgeldn bıle demıyodu evıne gittiğimde evıme ağlıyarak gelıyodum neden dıye sorcaksınız kayınvalıdemle görümcem benı nişanlımla paylaşamıyolar kıskanıyorlar kaynanamda kocasını dolduruyodu adamla bır problem yokken bana öyle davranıyodu hatta geçen yıl bayramda görümcem bana kapıyı açmadı resmen içerde ayak seslerını duydum bayram gunu benı ağlattı kayınvalıdemle ıle kayınpederım çevresındekı kımse ile konuşmuyo kardeşlerı ıle bıle bu olaylar nişanlım askerdeyken oluyo tabı bır gun görümcem bızım evı aradı bana ve anneme hakaret ettı ben istemessen kardeşimle evlenemessın evlendıttırmem bana manyak felan dedı bu olay bardağı taşıran son damla oldu ben nişanı attım ama nişanlım peşimi bırakmadı ailesıne rest çektı ne olursa olsun evlenıcem dedı ailesı onu ıstemıyroruz evlenemessın eyer evlenırsen yardım etmeyız felan nişanlımda ben her şeyı kendım yaparım ıstediğiniz zorluğu çıkarın genede evlenıcem dedı nişanlım babamı ıkna ettı evliliğe bu arada ailesı hiç bir şekılde gelıp gitmıyo herşeyı kendımız yaptık bır kırık iğne yapmadılar benım ailem destek oldu hep ekımde düğünum var bayramda gitmek ıstemıyroım bılıyorumkı gitsem benı kovarlar kalkıp bır laf söylerler benı istemıyolar çunku nişanlıma eyer nye gelmedı bayramda derse meraklı değiller ama kendılerını haklı çıkarmak için söylerler onu gelınınız olarak kabul etmedınız oyuzden ben getırmedım dıceksın dedım oda tamam dedı bana yardım edın

2. 23 Eylül 2008
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Seni istemeyenlerin yanına neden gideceksin ki...
    Zaten nışanlın da gitmesen de sana hak veriyor gitme o zaman.....

4. 23 Eylül 2008
  5. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Bu öfke nefret niyeki bu kadar:uhm:
    Çok zor bir durum ya onların yaptıklarına kıskançlık denemez:1shok:
    Ben olsam madem nişanlın burada değil. Kayınvalidemleri bayram sabahı arardım telefonla. Onların tavrına göre, eğer sıcak davranırsa sorun çıkarmazsa ziyaretlerine giderdim.
    Bayram bu ve o senin artık müstakbel annen sayılır.
    Sen üzerine düşeni yap canım. Baktın hala aynı tavırdalar sen de ona göre davranırsın.

6. 23 Eylül 2008
  7. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Bayramlarda büyüklerin elini öpme, gönlünü alma taraftarıyım her zaman.
    Ama büyüklerin yaptığına karşılık, nişanlın ile aynı düşüncedeyseniz gitmemen daha hayırlı gibi.

8. 23 Eylül 2008
  9. CitlembiK

CitlembiK Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet... Üye

Beğenildi:
    1.167
    Ödül Puanları:
    188
    Gitmenin hiçbir manası yok

10. 23 Eylül 2008
  11. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben olsam benden günah gitti derim giderdim.... sonuçta bu şahısların eşinin ailesi...
    bayramdada kötü davranacak degıllerdır ya... eger yıne aynı şekilde kötü davranırlarsa zaten sizin evınızde ayrı yolunuzda ayrı..ve kendileri günaha girereler..
    bayramların amacı , birlik ve beraberliği sağlamak, küs ve dargınları barıştırmak, kin ve nefreti ortadan kaldırmak, ahlâkî değerleri ön plâna çıkartmak, kardeşliği tazelemek, sevgi ve saygıyı yaymaktır.
    ben olsam gıderdım..
    ve gıttıgın zaman yıne aynı şekılde davranırlarsa hem yanında nişanlında olacagı için kim haklı kim degıl görür.
    ayrıca onlar kötüde olsa eşinin ailesi..
    hem nişanlında sevinir..

12. 23 Eylül 2008
  13. lall_86

lall_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Nişanlım askerden geldı kızlar bu arada 2 gun once gördum kayınvalıdemı benımle konuşmadı kafasını çevırdı benden nefret edıyo nasıl gıdeyım hatta oğullarına düğününe gelmıcez dıyolar

14. 23 Eylül 2008
  15. EU3

EU3 Guest

gidipte napcan cnm sen tüm görevlerini fazlasıyla yapmışın ..
    mubarek günde giidpte seni üzmelerine ağlatmlarına izin verme bence değmezzzzzzzz..
    sen nişanlının tavırlarına bak ötekileri boşver umarım sorunsuz bi şekilde yuvanızı kurarsınız
    sevgiye kal .....

16. 23 Eylül 2008
  17. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153

Düğününe de mi gelmeyeceklermiş. :1shok:

Asla gitmedim....Büyüklerime saygım sonsuzdur ama beni istemeyen insanlarla bir araya gelmezdim... benneyaptımki

18. 23 Eylül 2008
  19. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Bunlar nasıl insanlar böyle arkadaşım:1shok::1shok::1shok:
    Allah yardımcın olsun.:1no2:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.