Bayramdan sonra eylül yada ekimde yaptıracaklar buluşalım

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve sedasem tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : sedasem
  1. sedasem

sedasem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşlarım
    ben bayramdan sonra allah izin verirse önce ön görüşmeler yapıcam güvendiğim inandığım yerede sanırım ekim ilk adetimle başlıcaz.ama henüz karar veremedim hangi hastane birde benim eşim mikro tese olacak.
    Sizlerdende başlıcak olan nereye başlıyor ne kadara anlaştı.yapılan işlemler neler .herşeyi burada paylaşalım
    umarım hepimiz bebişlerimize kavuşuruz.herkezi çokk öpüyorum

2. 10 Ağustos 2009
  3. SaH_MaT

SaH_MaT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım bende bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum şu an araştırıyorum aslında bu ay düşünüyorduk ama önümüz ramazan malum o yüzden nerede yapacagıma kesin karar vermiş degilim ama büyük ihtimalle jinemed kalamış olacak.
    Türkiyede semra kahraman ve teksen çamlıbel tüp bebekte ilklerden benim altıncı mikro olacak ilk defa 95 senesinde ankarada ilk açılan tüp bebek merkezinde yapmıştım dr semra kahramandı gerçekten iyi bir dr şu an memoryl da ama orası çoook pahalı o yüzden jinemedi düşünüyorum yaz sezonu boyunca kampanya var ilaç dahil 4000ytl dr teksen çamlıbel........... Benim araştırmalarıma göre dr. tecrübesi ve hastanede kullanılan son teknoloji çok önemli bu iki dr. bu işi 94 ten beri yapıyorlar yaniii artık bunlar deneme yanılma yöntemini bırakmış insanlar diye düşünüyorum.eminim sende araştırıyorsundur araştırmalarını paylaşırsan sevinirim sevgiyle kal....

4. 11 Ağustos 2009
  5. sedasem

sedasem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım evet kampanya var jinemedde ben gidersem beşiktaşa gidicem.
    Bende çookk araştırıyorum.memorial ve alman olsun istiyordum ama fiyatlar 2 katı.
    Hala düşünmekteyim.keşke onlarda kampanya yapsalar ne güzel olur.

6. 11 Ağustos 2009
  7. sedasem

sedasem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bu arada sen ön görüşmeye gittinmi?
    Az önce aradım ekim e randevu almak için kampanya bu ay son dediler.off napsak acaba eylül hem ramazan hem bayram
    sen ne yapmayı düşünüyorsun?

8. 11 Ağustos 2009
  9. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende memorıal düşünüyorum ama paramız olunca tabiii

10. 11 Ağustos 2009
  11. SaH_MaT

SaH_MaT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ön görüşmeye gitmedim telefonda konuştum jinemed kalamışla daha randevu falan almadım ama gerçekten zor bir zamana denk geldi aslında gidip konuşmak lazım bence belki ekim için biraz kapora bırakırız sonra ekimde gidip kampanyadan faydalanabiliriz buradaki bir arkadaş aramıştı ilerki bir zamanda düşünüyorum kampanyadanda yararlanmak istiyorum demiş onlarda gelin konuşalım olmazssa şimdiden kapora bırakırsınız demişler ama bu ay gidip konuşmak lazım:kahve:

12. 11 Ağustos 2009
  13. SaH_MaT

SaH_MaT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    memoryl çok pahalı canım bence orası beş yıldızlı tüp bebek benim altıncı denemem olacak ilk denemem şimdi memoryl dr. olan semra kahramandı gerçekten bu konuda çok iyidir ama biz bu tüp bebege küçük bir servet yatırdık diyebilirim ama artık bu kadar büyük meblaglar ödemek istemiyorum çünkü gerçekten şans işi üniv hastanelerindede deneyenlarin oluyor hemde 800- 900 bine kimi ilk seferde tutuyor kimide benim gibi aman iyi hastane iyi dr para önemli degil diyor ama olmuyor anlayacagın şans,şans ,şans

14. 12 Ağustos 2009
  15. halimebirol

halimebirol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben de sizinleyim arkadaşlar eylül sonu regl dönemim gitmek istiyorum eğer bir sorun çıkmazsa ekim gibi olur ama öncelikle her şeyin hayırlısı
    Hayırlısı ile ramazan ayını sakatlamadan hayırlısı ile geçirmek istiyorum

16. 12 Ağustos 2009
  17. Belgin

Belgin BEKLİYORUM GELECEKSİN.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşlar bende allahım izin verirse bayramdan sonra düşünüyorum aslında buay düşünüyordum ama benim eşimde tese olacagı için önce bir kaan hocayla görüşüp sonrada tüp bebek yaptırmayı düşünüyoruzz.ALLAHIM HEPıMıZıN YARDIMCISI OLSUN.