baza mı almalı beşikmi siz olsanız ne yapardınız

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve dogi45 tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

1 Mart 2010
    Konu Sahibi : dogi45
  1. dogi45

dogi45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim kızım şuan 2 yaşında ona park beşik almıştık hala daha onda yatıyor.canı sağolsun birazda deli yatar.yatakta saat yelkovanı gibi döne döne.şimdi hamileyim 2 .bebeğimiz geliyor.mecburen parka küçük yatacak kızıma ilerdede kullanması için bazamı alsam yoksa şu beşiklerdenmi.alışırmı diye de çok korkuyorum.beşiklerde çok hantal geliyor.ne yapacağımı bilmiyorum.

2. 1 Mart 2010
  3. LEYLA3842

LEYLA3842 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben baza aldım 1.5 yaşında..90-190 lık..her gören aa çocuk bu yatakta nasıl yatar falan dedi..benim kız da çok deli yatar...yerde yatırıyordum ben korktuğum için ..ilk ay birkaç kez düştü yanına yer minderleri dizdim ona düşüyordu..düşe düşe düşmemeyi öğrendikaydirigubbakcemile3..sen baza yanına şifonyeri de koyabilirsin..bence beşik meşik alma bir kez baza al her zaman kullanır..öğrenemese benim kızım öğrenemezdi..çok deli yatıyordu...şimdi 4 yaşında ve çok seviyor yatağını..

4. 6 Mart 2010
  5. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de şu an park yatak kullanıyorum,kızım 3-4 yaşına gelince baza almayı düşünüyorum çünkü beşikler gerçekten çok hantal,baza çok daha kullanışlı. bazalarında yanlarına takılabilen güvenlik demirleri satılıyor,onlardan alıp takabilirsin.kalkıp atlamadığı sürece düşmez.

6. 23 Mart 2010
  7. gulsum50

gulsum50 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bencede beşik alma artık büyüdüler benim kızımda 2 yaşında bende seneye ona baza almayı düşünüyorum

8. 23 Mart 2010
  9. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bazalı mobilya beşikler var canım
    ben öyle aldım
    bilmiyorumkismile