Bazen beyaz, bazen şeffaf, bazen de sarımsı sulu akıntı oluyor

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve eftelyam tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Mart 2010
    Konu Sahibi : eftelyam
  1. eftelyam

eftelyam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,
    bende fazla bir şekilde bazen beyaz, bazen şeffaf, bazende sarımsı sulu akıntı oluyor. bazen o kadar fazla geliyor ki ıslaklığı çıtçıtlı atletime bile bulaşıyor. doktora gittim ama evli olmadığım için kontrl etmedi. ilaçda vermedi. bana biraz fazla titizsin. bu akıntı normal dedi. gerçekten normal mi?ne yapabilirim? yardım eder misiniz? teşekkürler...

2. 7 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba eğer akıntınız sizi ahatsız ediyor ise bekar olmanız muayene için bir engel değildir. çünkü ince kültür çubukları ile kızlık zarı etkienmeden kültür alınabilir ve mikroorganizma üremesi olursa antibiyortik verilebilir. sevgiler

4. 7 Mart 2010
  5. seljan

seljan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende de aynı sorun var doktora gitmedim önemsiz birşeydir diye ama bazen kanla karışık geliyor. genellikle stresli olduğum günlerde oluyor. ciddi bir durum var mı? muayeneye gitmelimiyim? bir de ne gibi rahatsızlıkların habercisi olabilir? şimdiden teşekkürler

6. 8 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bence artık durumu önemsemeli ve doktora başvurmalısınız. bazı enfeksiyon tipleri vajenden yukarı doğru ilerleyerek tüplere çıkabilir ve ileride çocuk istemi sırasında sorunlar yaratabilir. ya da kronik ağrılar yapışıklıklara yol açabilir. sizinle ilgili her sorunu önemseyin sevgiler.

8. 7 Mayıs 2010
  9. karanar

karanar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 18 yaşındayım bende de kokusuz ve beyaz bi akıntı geliyor sürekli değil ama bazen öyle oluyor ki regl olmuşum gibi hissediyorum aşırı ıslanıyor iç çamaşırım falan bu normal bi durum mu?:eek:

10. 7 Mayıs 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam bekar da olsanız jinekoloji muayenesini sizi incetmeden yapabilirler bu nedenle durumunuzla ilgili bir doktora başvurmanızda fayda var. Tedavi verilince hayat kalitenizi arttırısınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.