bazen erkeklerin dilinden anlıyormusunuz?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve izmirlii tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : izmirlii
  1. izmirlii

izmirlii Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Erkek çevirileri!
    BEN BALIĞA ÇIKIYORUM: Ben, elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturacağım, kusana kadar içiceğim ve denizde yüzen balıkları izliyeceğim

BU ERKEKLERİ İLGİLENDİREN BİRŞEY: Bunun bilinen bir mantıklı açıklaması yok, boşuna uğraşma, hiçbir mantık kalıbına sokamazsın.

YEMEĞE YARDIM EDEYİM Mİ?: Yemek neden hala masaya gelmedi?

EVET TATLIM... HAKLISIN SEVGİLİM: Çevirisi yok.. Onlar bu sözleri periodik olarak söylemeleri için şartlandırılmıştır.

ELBETTE SENİ DİNLİYORDUM TATLIM; SADECE AKLIMDA BIR SÜRÜ KARMAŞIK İŞ VAR: Şu karşıdaki kızıl bombanın içinde sütyen var mı, yok mu kafam ona takıldı da!

SEVGİLİM BİRAZ ARA VER, SABAHTAN BERİ EVİ TEMİZLEYECEĞİM DİYE HELAK OLDUN: Şu elektrikli süpürgeyi artık sustursan iyi olacak, filmin içine ettin!!

HMMM... EVET ÇOK İLGİNÇ HAYATIM: Sen hala konuşuyor musun?

SENI DÜŞÜNÜYORDUM VE SANA BU GÜLLERI GETİRDİM CANIM: Köşebaşında gülleri satan kız tam bir afetti.

ENDİŞELENME TATLIM, ALT TARAFI KÜÇÜK BİR KESİK: Aslında tam damarı kestim ama gebereceğimi bilsem, canımın ne kadar acıdığını itiraf etmeyeceğim.

HEY BUNUN İÇİN NEDENLERİM VAR: En kısa zamanda iyi bir tane bulsam iyi olucak

TABİİ Kİ SENİ DUYDUM TATLIM: Ne söylediğin hakkında hiçbir fikrim yok ve umarım dinliyormuş gibi yaptığımı anlayınca, 3 saat bağırıp çağırmazsın

BİLİYORSUN GÜZELİM, BEN BAŞKASINI SEVEMEM: Senin çığlıklarına bile zar zor alıştım ve daha kötüsüyle karşılaşma riskini göze alamam.

MUHTEŞEM GÖRÜNÜYORSUN: Tanrım ne olur bu denediğin son elbise olsun yoksa kalp krizi geçiriceğim.

alıntı
    :uhm:

2. 12 Mayıs 2009
  3. izmirlii

izmirlii Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    sanıyorum kimyalarımız farklı deniliyor ya...çok doğru.ne dersiniz?

4. 12 Mayıs 2009
  5. EU2

EU2 Guest

kaydirigubbakcemile3

6. 13 Mayıs 2009
  7. dengesiz.66

dengesiz.66 elleşmeyin asabiyim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bencede doğru hep düşündüklerinin tam tersini söylerler..fazla konuşmayalım diye...