bazen sızlerde esınızı yada nısanlınızı sevgilinizi kaybetme korkusu'na giriyormusunz

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Pelin tarafından 31 Ocak 2008 başlatılmıştır.

31 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Pelin
  1. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben bazen nısanlımla tartısınca kaybetme korkusuna gırıyorum onsuz yasayamam felan gıbı...bırbırımızı cok sevıyoruz,ama bende bazen böle seyler oluyor düğünüme az kaldı zaten ama bole seylerden kurtulamıyorum kendı ıcımde...
    bu neden bilmiyorum çok sevgıdenmı acaba dıyorum fıkrı olan varsa paylaşabilirmi acaba sadece banamı oluyor?senağlama

2. 31 Ocak 2008
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Nişanlı olduğun için ve onu çok sevdiğin için, kavuşamadan ayrılırsak diye bir endişe duyman normal..

O dönemlerde zaman zaman olur.Fazla üstünde durma, aklına kötü şeyler getirme..

Mutluluklar..

4. 31 Ocak 2008
  5. ikiz_lerim

ikiz_lerim DOĞUKAN & BATUHAN Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu kaybetme duygusunu esım ıcın herzaman dusunuyorum...cok korkuyorum onu kaybetmekten,onunla yaşlanmak ıstıyorum ve onunla olmek ıstıyorumm.onu cok sevıyorum.3,5 yıllık evlıyız ve ıkızlerımız var 2,5 yaslarında.onlar benım canlarım...keske bende bu heran dussundugum kaybetme duygusunu ustumden atabılsem:KK43:

6. 31 Ocak 2008
  7. Pelin

Pelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen yınede muradına ermıssın canım allah mutluluğunu daim etsin...
    bende senın gıbı dusunuyorum bende onunla yasanmak ıstıyorum ama su durumdan nasıl kurtulcam bılmıyorumsenağlamacanımdan cok sevıyorum askımı ben allahım yuvamızı bır an once kuralım sankı bısey olcak buyu bozulcak dıye korkar oldum acaba düğünüme az kaldıondanmı:S

8. 31 Ocak 2008
  9. meday

meday Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    insanlar sevdiklerini kaybetmekten korkarlarmış
    ben en çok çocuklarımı kaybetmekten korkarım (allah korusun tabi hepimizin çocuğunuda korusun)
    kabuslar görürüm bazı geceleri
    allah gecinden versin demekten başka bir şey yapamayız malesef

10. 31 Ocak 2008
  11. ikiz_lerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben cocuklarımı da kaybetmekten korkarım ama onlar en azından gozumun onundeler dıye aklım kallmıyoo,ama esım hep dısarda oldugu ıcın aklım onda daha cok kalıyo,helekı bu zamanda korkularım daha cok arttı,bırde taksımde calısıyo hergun olaylar ıcınde kalıyoo ,kazalar belalar,patlamalar cok korkuyorum cokkk..

12. 31 Ocak 2008
  13. ikiz_lerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım sende korkma..ınsallah sende muradına ereceksın.aklına kotu seyler getırmemeye calıs,ben oyle yapmaya calısıyorum.sevgıyle kal:1hug:

14. 31 Ocak 2008
  15. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    canım ben kaybetmekten korkmuyorum. yani şöyle beni bırakırsa gibi bir enddişem hiç yok. çünkü ne ben onu bırakabilirim neede o beni bırakır diye düşünüyorum. ama olurda bir gün şeytana uyarda beni aldatırsa diye çok korkuyorum. çünkü biliyorum o zaman gururumu dizginleyemem. o yüzden allahım aklına fikrine zikrine kötüyü düşürme sevgilimin diye dua ediyorum... yerimseniben sende çok kafana takma şu dönem senin için streslidir zaten... yerimseniben

16. 31 Ocak 2008
  17. wampirella_mk

wampirella_mk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sevdiğim herkesi kaybetme korkum var tabiki ama aşkım ayrıı..onu kaybetmeyi hiç ama hiç istemem..

18. 1 Şubat 2008
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yasamiyorum yasamamda Allah gecinden versin bir ölüm bizim elimize degil rabbimizin takdiri lakin sürekli beni birakir terk eder aldatir diye falan filanla hic ugrasamam, biz bir aileyiz bunun kiymetini bilmese kendi bilir o benim gibi bir kadini kaybedecegine korksun üzülsün, gelen gideni aratir benim gibisinide bulamaz:smiley-cool:yerimseniben