bazen yaşamak istemiyorum :(((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Revolucion tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Revolucion
  1. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hani derler ya bir offf çeksem karşıki dağlar yıkılır diye aynen öyleyim son zamanlarda. bi bıkmışlık bi beterlik, yaşamak bile istemiyorum.tam olarak ne olduğunu çözemediğim bi garipliktir gidiyo eşimle aramızda ona kalırsa hiç bir şey yok ama bana göre. artık herşey o kadar biritiki bir türlü laf anlatamıyorum. kopuyo gün gün geçtikçe bitmeye başladı içimdeki herşey.içimde ölen biri var. onunla olan onu seven kişi kişi ölmeye başladı ve bu benim canımı acıtıyo.
    ne olduysa hamileliğim esnasında oldu. o duyarlı o düşünceli adam gitti yerine nemrut suratsız hr şeye bir kulp takan biri geldi.üzerinede evdekiler hayırdan anlamayan annem. hala kendini 15lik zanneden babam. ciyak ciyak hiç susmayan oğlum çıldırmak üzereyim.
    oğlum küçük daha 10 aylık ne durdan anlıyo ne sustan ve sürekli bağırıyor her şey için.annem de simetri hastalığı var eline bişey aldımı saatlerce aynı eşyle uğraşıp duruyor evirip çeviriyor bunu gördükçe babam kuduruyor (aynen kuduruyor ama ) başlıyor bağrınmaya o anneme annem ona onları duydukça çocukta başlıyor ciyaklamaya.oğlumu alıp başka odaya kaçıyorum ama onlar devam ettikçe oda susmuyor ve bir süre sonra ben başlıyorum hepsine birden bağrınmaya fakat kısa süre sonra hepsi için iş düzeliyor tabi ben hariç bu kez içim içimi yiyor. onlar yaşlı artık normal diyorum öbürü küçük ne görürse onu yapıcak tabi diyorum. ama o anda bunları düşünemiyorum işte kaldırmıyor çünkü artık. hapsini bir arada kaldırmıyor kafam.birde onlar yetmezmiş gibi üstüne herif geliyor bütün gün çocuğun arkasında koşmamışım gibi onuda getir bunuda yap. yorgunum demeye kalksan bir karış surat ve evdekilerden şikayet. offffffffffffffffffffffffff offfff

neyse bunları yazmamın tek sebebi biraz olsun rahatlamak, kafamı dağıtmak lütfen akıl istemiyorum sdece rahatlamak için yazdım buna saygı duyamıyacak kişiler yazmasın.

2. 7 Ağustos 2010
  3. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    aslında sizin sorununuz etrafınızdakiler
    anne babanınız da mı sizinle yaşıyo
    kendinizle başbaşa kalsanız
    rahatlarsınız belki

4. 7 Ağustos 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.598
    Ödül Puanları:
    363
    Umarım bir an önce ayrı eve çıkarsınız..
    İnsan bazen yıllarca huyunu suyunu bildiği ana babasına bile tahammül edemiyor..

6. 7 Ağustos 2010
  7. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet hanımlar birlikte yaşıyoruz ama ayrı ev mümkün değil maddiyattan değil çok şükür ama öle dönemler atlattık ki bu saatten sonra evleri ayırmamız bizim sizinle işimiz bitti artık biz gidiyoruz demeye varır :KK43:(( ayrıca ben malesefki tek çocuğum ve onlarında bize ihtiyacı var sürekli evde biri gerekiyor gece yarısı başlarına bişey gelse bizden başka koşabilcek yok ayrı evde olsak ölseler aramazlar. ancak tahlillerinizde haklısınız biraz olsun yanlızlığa çok ihtiyacım var fakat malesef onada fırsatım pek olmuyor. bir arkadaşıma gitmeye kalksam annem peşime takılır. yanlız bunalım evden kendimi atmaya kalksam 10 dakka geçmeden aralar nerdesin çabuk gel diye (bahane hazır çocuğa bişey lazımdır ) çocuğu alıp çıksam saat kaç oldu ( evden çıkmamdan yine 10 dakka sonra ) diye ararlar teli kapasam meraktan tansiyonları fırlar. yani iki ucu b... değnek. :KK43:((

8. 7 Ağustos 2010
  9. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    peki bu yazdıklarınızın bi kısmını onlarla da paylaşsanız olmaz mı
    yani deseniz ki
    bunalıyorum,yoruluyorum,biraz nefes almak istiyorum.
    anlamazlar mı acaba

10. 7 Ağustos 2010
  11. MaTaHari

MaTaHari papatya Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım eğer imkanınız varsa eşinizle bebeğinizle birlikte bi haftalığına tatile gitseniz
    Hem eşinizle olan iletişiminiz artar neden eşinizin sonradan değiştiğini daha iyi anlamış olur hemde kafanı biraz dinler ona göre yapabileceğin bişey varsa karar verirsin...

12. 8 Ağustos 2010
  13. peninsula

peninsula böğürtlen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hayatta çözümü olmayan bişi olduğuna inanmıyorm mutlaka bunun üstesindn gelirsinz beterin beteri vardr yaşamk istemiorm demek için çok hafif bi neden

14. 8 Ağustos 2010
  15. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Beğenildi:
    2.559
    Ödül Puanları:
    163
    Hakikaten güzelim bunda ölecek ne var :) sadece gürültüden bunalmışsın sen. Baki kalmayacak bu durum ayrıca.

16. 8 Ağustos 2010
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.598
    Ödül Puanları:
    363
    İyi de nereye kadar bu şekide yaşayacaksınız?
    Maddi durumunuz yerindeymiş annenize olabilecek en yakın yere taşının..
    Ama aynı evde olmaz.. Yoksa hiç bir sıkıntınız geçmez..

18. 8 Ağustos 2010
  19. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bütün çözümlere kapalı olmak, ne önerilse olmayacak asla düzelmeyecek birşey olduğunu tekrarlamak şu an bunalımda olduğunuzun belirtisi bence.bir an önce öyle yada böyle bu durumunuzu değiştirmezseniz sinirleriniz siz farkında bile olmadan daha da çok yıpranır.hayatta herkesi aynı anda memnun edemezsiniz ama kendiniz mutlu olursanız o başta memnun olmayan kişiler etrafınızda dönmeye başlar.kendinizi düşünün ve çocuğunuzu tabi