bazen

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve mucizem tarafından 26 Kasım 2006 başlatılmıştır.

26 Kasım 2006
    Konu Sahibi : mucizem
  1. mucizem

mucizem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    *Bazen yaşam öyle ağır gelirki insana,ancak pembe gözlüklerle katlanılabilir.uçmak isteyene deli denmesi de cabası.
    *Bazen kendimizi kandırırız.buna gereksinimimiz da vardır aslında.çevremizde bize anlayışlı yaklaşır,belki de uğraşmak istemez.
    *Bazen bazı şeyleri hiç öyle düşünmemişizdir.biri kalıpların dışında birşey söyleyince yaratıcılık bu deyip şapka çıkarırız.
    *Bazen ne kadar yetenekli olusak olalım,elimizdeki malzeme,bulunduğumuz ortam bir yere kadarsa,biz ne yapabiliriz ki?
    *Bazen yanıbaşımızdaki fırsatları,sahip olduğumuz güzellikleri göremeyiz.illa biri mi anımsatmali ?
    *Bazen sırf insani bir merak uğruna pazarlamacıların tuzağına düşeriz.para verip almak tatlı gelir.
    *Bazen gerçekler o kadar nettir,o kadar gözümüze girer ki ancak biz daha ön yargımızı aşamamışızdır ve fırsat kaçmıştır...:a015:

2. 26 Kasım 2006
  3. masal

masal Guest

mucizemmm.. iyimisin cadolozum. bi karamsarlık sezdim sanki sene.:teselli:

4. 26 Kasım 2006
  5. mucizem

mucizem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    evet cadım geçen ikigün cok kötüydüm.yanlızdım ama bu akşam düzeldim artık çok MUTLUYUM...seni seviyorum cadolos

6. 27 Kasım 2006
  7. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mucizem paylaşımın için tşkler