bazı şeyleri öğrenmemek daha hayırlı!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Benimdilemmam tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Benimdilemmam
  1. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.021
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşlar bugün sevgilimin benı başlarda çok sevmediğini , hoşlanma ile anlaşabilirsek diye şeklinde ilişkimize başladığını ve ilk ay felan deli deli bağlı olmadığını tesadufen kendım ogrendım bir şekilde...ben onu bana aşık oldu sanıyordum, o dönem yenı ılıskısı bitmiş ve bız iş gereği tanıştık, yani aman aman duygularla değil o ilişkinin yaraları ile bana gelmiş ve o ılıskısı onun yaptıgı ve o kısıyı kaybetmeyı goze aldıgı bır hatası yuzunden bıtmıs bu arada, yanı cok sevdıgı bırı degıl..

Şu an 6. ayımızdayız ve ilk defa rest çektim aklımda sorun halıne gelen bir şeyde, benı kaybetmemeyı seçti...

şu an iyiyiz gibi yani ılk başlara göre baya baya değiştiğini bende farkedebiliyorum, ama bugun başta cok sevmedıgını ogrenınce baya kötü oldum çok üzüldüm... soguk davrandım elını bıle tutmadım , aıle buyugu ıle tanıstırdı benı...

Aranızda zamanla sevılen var mı?Bunu hıc ogrenmemıs gıbı kapatsam mı ? eger anlaşamasak şu anki duygularım olmasa bitirip gideceğim de!
    Yerimde olsanız ne düşünürdünüz?

2. 9 Mayıs 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    tatlim benim sevgilim bu konuda tam bi fiyasko :)
    bana teklif ettikten ve ben reddetikten iki gun sonra eski sevgilisine dondu 10 gun sonra da bana dondu :)
    ilk baslarda zedeledigi imajini 2 bucuk yilda hayli duzeltti :)
    ama yalan degil bastan bana acik acik soylemisti boyle oldugunu..

4. 9 Mayıs 2009
  5. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

ben varım canım benıde ilk baslarda çok sevmıomş.sonra ayrılmşdık smdi tekrar barıştık.simdi senı daha çok sevıorum dıo o zmnlar bu kdr sevgı yoktu dıo.smdi ugrumda ölecek kdr çok sevıo canım.senınkıde öle olbılır

6. 9 Mayıs 2009
  7. sevdemm

sevdemm ALLAHIMDAN HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    canım olabilir bence çünkü insan bi ilişkisi bitince bazen başka ilişkilerde mutluluğu arıyor yeni bi ilişki bitince diğerine adapte olmak zaman alabilir. ılk başlarda hoşlantı olmuştur mutlaka hiç olmasa zaten seninle olmaz zamanlada sevgiye dönüşmüştür. Bence kafana takma canım şuanki hareketleri önemli onları gözlemle sevdiğine inanıyorsanda hiç bunları dert etme.

8. 9 Mayıs 2009
  9. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.021
    Ödül Puanları:
    163
    çok teşekkürler arkadaşlar
    içim o kadar çok acıdı ki, aynı acıyı oda yaşar umarım dıe dua edıyorum
    çok dagıldım aramak gelmıyor ıcımden
    yanı bende cok aman aman severek başlamadım , ama dıger ılıskısının ustune baslaması , benden ıcın " boyle bı kız zor bulunur, şu an ozguvenım tavan yaptı, eskısını aradım acmadı ama su an ozguvenım yenılendı resmen" demiş...
    ve konusmaları benı tanırken mesela benı cok denemıs ve ona gore tuzak sorularına ve dıger seylere hıc dusmemısım, bana demıstı" sen bugune kadar aklımdakı herseyde pozıtıf olan tek kızsın" dıe, defalarca denemıs benı, ben habersızce ıcımden gelenı yapmıstım...
    son ıkı aydır cogu vaktımız beraber gectı benı daha ıyı tanıdı, eskısıne gore nazımı cekıyor ama asık degılmı acaba dıe sorguluyorum aklımdan

10. 9 Mayıs 2009
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    hmm son dediklerin pek hos seyler degil yalniz..
    yani herkes kor kutuk asik baslamiyo iliskiye ama kimse de karsisindaki icin daha boylesini bulamam sunu bi test ediyim baakklim geccek mi yapmaz.. yapsa da bunu dillendirmez yani herkes karsisindakini tartar ama boyle hain fikirlerle degil..
    bu kismini tasvip etmedim acikca soliyim.

12. 9 Mayıs 2009
  13. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.021
    Ödül Puanları:
    163
    yanı denedım dememıste mesela bana bısey soylemıs
    sonra benım verdıgım tepkıye " ya işte cogu kız boyle dusunmezdı bu kız cok olgun dusunuo " felan demıs, sonra yanıma geldıkten sonra felan " boyle kız zor bulunur " felan demiş
    ayrıca tanıdıgım kadarı ıle kızlar konusunda normal hayatta oldugu kadar ıyı bı ınsan deıl; bende bunu bıldıgım ıcın bastan berı defalarca sorun cıkardım ırdeledım cok dıdıkledım, ama gerısınde normal arkadasımmış gıbı davrandım, şu an artık gunahımla sevabımla benı sevsın dıorum, su an daha samımı bana karşı daha zaafları var, yavastan kıskanmaya başlamalar felan başladı, nıyetı cıddı felan, şu an kalbı yumusadı bana karşı
    bır gun konusurken konusu acıldıgında " senı sevgılı olarak sevmesem de ınsan olrak cok severdım, hayatımdan asla cıkmanı ıstemezdım " dedı

Son düzenleme: 9 Mayıs 2009
  14. 9 Mayıs 2009
  15. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben ve sevgilimde biribirimize tanıyarak aşık olup sevdik ve bunu ikimizde biliyorduk.. 2 yıldır birlikteyiz hiç ayrılık yaşamadık çok şükür..ben ona ona da bana hep deriz birbirimize ben senı tanıyarak sevdm diye.. yanı dogru söylemiş zaten senı istemese yanın da olmaz canım.. yıpratmayın ilişkişinizi sevgilerimle..

16. 9 Mayıs 2009
  17. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.021
    Ödül Puanları:
    163
    canım senı akrep burcu forumundan bılıyorum
    işte sevıyorda asık mı bılmıyorum
    aslında bende hanı daha saglıklı buluyorum tanıyarak olmasını
    zaten eskı ılıskımden sonra ah etmıstım tanıyarak olacak tak dıye asık olmayacagım dıye

bu akrep burcu erkeklerı bıraz dalaverecı oluyor galıba

18. 9 Mayıs 2009
  19. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    153
    canım sevıyorsa neden aşık olmasını istiyorsun? sevıoyorda aşıkmı bilmiyorum diyorsun aşk geçicidir canım önemli olan sevgi..hee sen yınede burnunu sürtt yapma demiyorum sana ama kendini üzme tatlım..canım akrep burcu diye düşünme insanlar da var bu dalaverecilik ama sevgilinin bence bu durumu dalaverecilikten degil duygu karışıklığından olabilir bence..