BC Bonacure saç uzatma serumu!!!

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve kitty_n tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : kitty_n
  1. kitty_n

kitty_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    strawberry de bc bonacure saç uzatma serumu diye birşey var kızlar aldım ben de denicem yeni başladım daha,ama araştırdım hiçbir internet sitesinde türkçe açıklamasını bulamadım.hiç kullanan var mı aranızda??acaba gerçekten saçları hızlı uzatır mı???CADIARZU

2. 8 Aralık 2009
  3. persiangirl

persiangirl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    canım merakla bekliyorum gelişmeleri.bizide haberdar edersen sevinirim umarım bekledğin sonucu alırsın canım

4. 8 Aralık 2009
  5. kitty_n

kitty_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam devrim,inşallah bakalım.aslında korktumda çünkü eczacıbaşının sitesinde fln da hiç yazmıyo ürün yok.mail attım bakalım cvp vericeklermi??artık sıkıldım çünkü,ne denediysem olmadı.artık en son bunu denicem bakalım...

6. 14 Aralık 2009
  7. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    net bir cevap almadan kullanma derim ben çünkü eczbaşı kuaförlere satış yapıyor senden nerden aldın bu ürünü..evde uygulanan birşey olmayabilir.söyliyim sana..

8. 14 Aralık 2009
  9. kitty_n

kitty_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hala cvp gelmedi,ben internetten aldım..ben de kullanmaya korktum şimdi ama 4 kez kullandım dün annem de arkadaşlarımda aa saçların uzamış senin dedi.hepsi de ayrı yerlerde söylediler.ben de acaba devam etsemmi,yoksa cvp beklesemmi diye kararsız kaldım..CADIARZU

10. 18 Aralık 2009
  11. gulmisal

gulmisal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bc nin bazı ürünleri türkiyede satılmıyor.ben denemedim bu ürünü ama bonacure un başka ürünlerini kullanıyorum. yurtdışında da bahsettiğin saç uzatma serumu satılıyor.sadece türkiyede olmadığı için bulamamışsındır türkçe sitelerde.korkmadan kullan bizi de haberdar et:):dance:

12. 21 Aralık 2009
  13. kitty_n

kitty_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım valla nolucaksa olsun deyip birkaç kez kullandım.psikolojikmi acaba bilemem,sanki 1 cm uzamış gibi geldi.daha da çok yeni olduğu halde..kaydirigubbakcemile2