Beauty Breast Cream

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve MyWorLd tarafından 22 Haziran 2008 başlatılmıştır.

  22 Haziran 2008
  Konu Sahibi : MyWorLd
 1. MyWorLd

  MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

  Katılım:
  3 Haziran 2008
  Mesajlar:
  944
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  Beauty Breast Cream' in nasıl işlediğini anlamak için lütfen bu bölümü dikkalice okuyunuz!..

  Yaşlanma süreci ayırım yapmaz ve maalesef bağışlayıcı değildir. Er yada geç tüm kadınları etkileyecektir. Her ne kadar yaşlanma sürecini durdurmak mümkün olmasada, şimdi, Pueraria Mirifica ekstratı içeren ve Nano teknoloji ile desteklenen Beauty Breast Breast Krem ile süreci yavaşlatmak ve hoşlanılmayan etkilerini azaltmak mümkündür…

  Göğüsler Nasıl Oluşur ?

  Östrojen kadınlarda göğüs gibi ikincil cinsiyet özelliklerinin gelişimini sağlar. Ergenlik çağında hipofiz bezinden salgılanan FSH ve LH hormonları genç kızlarda yumurtalıkları uyararak östrojen salgısını başlatır ve östrojenin etkisi ile göğüslerde büyüme, göğüs başının renginde koyulaşma ve gelişme görülür. Vücut hatları yuvarlaklaşır ve göğüsler dolgunlaşır.

  FAKAT, MAALESEF BU DURUM ZAMANLA DEĞİŞİR VE GÖĞÜSLERDE SARKMALAR MEYDANA GELİR…

  Göğüsler Neden Sarkar ?

  Bu durumun birçok nedeni mevcuttur ;
  Hamileliğe bağlı olarak göğüs dokusu zaman içinde azalmakta ve bu durum sonucunda göğüslerin içi boşalmakta yada dış derisi aşırı derecede bollaşarak göğüslerde sarkma meydana gelmektedir.

  Emziren annelerin göğüsleri sarkmaya daha meyillidir. Göğüsler süt dolu olunca büyürler ve emzirmeyle boşalırlar. Bu durumun defalarca tekrarlanması göğüslerde sarkma meydana gelmesine sebep olur.

  Vücudun her yerinde olduğu gibi ,göğüslerde zamana ve yerçekiminin kuvvetine karşı koyamazlar, yerçekimi göğüsleri aşağıya doğru çekerek zaman içerisinde sarkmasına ve eski diri görünümlerini kaybetmesine sebep olur.

  Sık sık kilo alıp vermeler sonucunda göğüslerde meydana gelen hacimsel değişimler cildin esnekliğini olumsuz yönde etkiler ve buda göğüslerin sarkmasında önemli bir rol oynar.

  Bazı durumlarda ise sarkıklık çok erken yaşlarda başlayabilir, buda tamamen göğsü taşıyan bağların doğuştan zayıf olmasından kaynaklanır.  Bazen bilinmeyen nedenlerle de göğüslerde sarkmalar meydana gelebilir. Bu durumun ise çoğu zaman genetik özelliklerden kaynaklandığı düşünülmektedir.

  Menopoz dönemi, kadınlarda östrojen üretiminin giderek azalıp sonundada bittiği zaman dilimidir. Bunun sonucundada meme dokusu kaybı meydana gelir ve bu durum göğüslerin sarkmasına yol açar. Normalde kadınlarda menopoza girme yaşı ortalama 52’dir. Fakat günümüzde yoğun iş hayatının sonucu olarak bir çok kadın geç evlenmekte ve daha çocuk bile doğurmadan 30’lu yaşlarda erken menopoza girmektedir. Menopoz, insan hayatının uzaması ile beraber kadın yaşamının neredeyse üçte birini kapsar hale gelmiştir ki bu da takdir edileceği üzere çok önemli bir zaman dilimidir.

  Yukarıda bahsedildiği üzere çeşitli sebeplerden dolayı zaman içerisinde göğüsler şeklini ve sertliğini yitirir ve göğüslerde sarkmalar meydana gelir.Sonuçta ise adeta içi boş görünümlü sönük ve sarkık göğüsler ortaya çıkar.

  Dolayısıyla, bu sonuçlarla karşı karşıya kalan kadınlar doğal östrojen kaybının yerine koymak için bazı şeylere ihtiyaç duyarlar. Hormon yenileme terapisi (HRT) hem fizyolojik hemde psikolojik değişiklikleri hafifletmek için yoğun bir şekilde kullanılmıştır. Bununla beraber bu östrojen ikamesi hayli pahalı olabilir ve mutlaka bir doktorun yakın denetimi altında yürütülmelidir. Etkili alternatif yaklaşım ise Pueraria Mirifica’daki doğal fitoöstrojenlerin kullanımıyla bu problemleri geciktirmek olacaktır.

  Fitoöstrojenler Nedir ?

  Fitoöstrojenler çeşitli derecelerde östrojenik aktivite gösteren bitkisel kaynaklı bileşiklerdir. En güçlü östrojen hormonu östradiol’dür. Yapılan çalışmalar
  fitoöstrojenlerin, östradiolün hedef organlara dağılımını sağladığını göstermiştir.

  Bununla beraber yapılan çalışmalar ayrıca fitoöstrojenlerin, göğüs ve kalçaları büyüterek menopoz belirtilerini hafifletmede ve iyi beslenen saçlar ve iyi bir cilt görünümü sağlamada mükemmel etki gösterdiğini, pre/post menopozal (menopoz öncesi ve ertesi )kadınlarda vazomotor semptomları ( Sıcaklık basması,terleme, vajinal kuruluk, cinsel ilgi azlığı…v.b) hafiflettiğini , kardiovasküler hastalıklara ( kalp ve damarı ilgilendiren ) karşı koruyucu olabileceğini , postmenopozal kemik kaybını önlediğini , göğüs, prostat, endometrium ( rahim ) gibi hormona bağlı kanser türleri ile kolon, rektum ve pankreas gibi diğer kanser türlerine karşı da koruyucu olabileceğini göstermektedir.

  Pueraria Mirifica Nedir ?

  Tayland’ın kuzey, batı ve kuzey doğusundaki bereketli ormanlarda deniz seviyesinden 300-800 metre yükseklikte yetişen, Tayland’daki yerel halk tarafından 1 yüzyıldan fazladır özellikle gençleştirici özelliğinden ötürü kullanılan eşsiz fitoöstrojenli gençleştirici bir Thai herb’üdür.

  Pueraria Mirifica’yı diğer fitoöstrojen ihtiva eden bitkilerden farklı yapan bileşikler, esas insan östrojeni estradoil’e yapısal benzerlikleri nedeniyle bilinen fitoöstrojenler arasında en yüksek östrojenik aktiviteye sahip olan Miroestrol ve Deoxymiroestrol’dür. Bununla beraber Pueraria Mirifica üstelik fitoöstrojenlerin isoflavone ve coumestran gruplarına ait diğer kimyasallarıda ( Daidzein, Daidzin, Genistein, Genistin ve Coumestrol…gibi) ihtiva eder ve Miroestrol ve Deoxymiroestrol’ün östrojenik aktivitesi soy isoflavone’lerinkinden çok daha güçlüdür.

  Pueraria Mirifica Çok Özel Ne Yapar ?
  * Tayland Kamu Sağlığı Bakanlığı Tıbbi Bilimler Bölümü Şifalı Bitki Araştırma Enstitüsü’nün Temmuz 2000 tarihinde yayınladığı el kitabına göre, Tayland’daki yerel halk tarafından bir yüzyıldan fazladır gençleştirici özelliğinden ötürü kullanılan Pueraria Mirifica ;
  - Yaşlı erkek ve kadınlar için gençlik çeşmesi olarak hizmet edebilir,
  - Bölgesel olarak deriye uygulandığında sıkı göğüsler temin edebilir,
  - Yaşlı ve kırışık ciltler için “anti-kırışık” bir madde olarak hizmet verebilir,
  - Beyaz saçları siyahlatabilir ve saç büyümesini arttırabilir,
  - Katarakt problemlerini hafifletebilir,
  - Hafıza zayıfladığında yardımcı olabilir,
  - Enerji ve dinçliği yükseltebilir ve bedensel refleksleri çoğaltabilir,
  - Kan deveranını yükseltebilir,
  - İştahı arttırabilir,uyku düzensizliğini hafifletebilir.

  MOPH ( Tayland Kamu sağlığı Bakanlığı ) 27 Ağustos 2001 tarihinde, Pueraria Mirifica’nın göğsü büyüttüğünü, menopozlu kadınlarda hormon yerine geçtiğini, Alzheimer hastalığını ve göğüs kanserini önlediğini gösteren bir araştırmanın sonucunu duyurmuştur. Kamu Sağlığı Bakan Yardımcısı Dr. Suraphong Suepwongli, Chulalongkorn Üniversitesinden, Ulusal Kanser Enstitüsünden, Dermatoloji Enstitüsünden, Tıp Bilimleri Bölümünden, Mae Fa Luang Üniversitesinden bir grup araştırmacının tamamının Pueraria Mirifica’nın etkisi ile ilgili aynı sonuca vardıklarını açıklamıştır. Pueraria Mirifica menopozlu kadınlarda hormon yerine geçmekte, sinir hücrelerinin yeniden büyümesini sağlayarak Alzheimer hastalığını iyileştirmekte, göğüs kanserini tedavi etmekte ve göğüs ebadının arttırılmasına yardımcı olmaktadır. Daha da önemlisi 3 yıl önce bunun toksiditesi ile ilgili bilgiler kesin değilken artık hiçbir yan etkisinin bulunmadığı anlaşılmıştır. Dr.Suraphong, bu toplantıda Ulusal Kanser Enstitüsü’nün, yaptığı deneylerle Pueraria Mirifica’nın kansere yol açmadığı sonucuna vardığını açıklamıştır ve bu da King Mongkut Hastanesinin Pueraria Mirifica’nın göğüs kanserini önlediğine dair bulgusu ile uyuşmaktadır.
  Kore Gıda Bilimi ve Teknoloji Kurumuna göre Pueraria Mirifica , klimakterik (son adet öncesi ve sonrasını içine alan dönem ) bozukluk ve kadın hastalıklarını tedavi etmede, göğüs ve kalçaları büyüterek menopoz belirtilerini hafifletmede ve iyi beslenen saçlar ve iyi bir cilt görünümü sağlamada mükemmel etki göstermektedir. Yukarıda sözü edilen etkiye, kadınların östrojen hormonunu harekete geçiren miroestrol, deoxymiroestrol ve isomiroestrol gibi fitoöstrojen maddelerin neden olduğu belirtilmektedir.
  Hemen hemen her kadın göğüsleri ile ilgili çeşitli endişeler taşır. Bazen göğüslerinin küçük olmasından, bazen göğüslerinin büyük olmasından , bazen de göğüslerinin sarmasından yakınırlar. Ancak unutulmamalıdırki kadın göğsü hem kadınların hemde erkeklerin cinsel heyecana ulaşmalarındaki en etkili rollerden birine sahiptir.
  Artık, yüksek kaliteArtık, yüksek kalitedeki Pueraria Mirifica ekstratı içeren ve Nano teknoloji ile desteklenen Beauty Breast Breast Cream, kadınlara daha güzel göğüsler sahip olma konusunda ameliyatsız,ağrısız ve daha az maliyetli bir seçenek sunuyor.   
 2. 22 Haziran 2008
  Konu Sahibi : MyWorLd
 3. MyWorLd

  MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

  Katılım:
  3 Haziran 2008
  Mesajlar:
  944
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  86
  BeautyBreast Breast Cream sizin için ne yapar ?

  - Daha sıkı göğüslere sahip olmanıza,
  - Göğüs ebadınızın arttırılmasına ve göğsünüzün dolgunlaşmasına,
  - Göğüslerinizdeki sarkıklığın giderilmesine,
  - Göğüslerinizin daha dik bir görünüm almasına,
  - Göğüslerinizin derisi üzerinde bulunan kırışıklıkların ve çatlakların giderilmesine yardımcı olarak, her bayanın hayali olan “ daha güzel göğüslere sahip olma” konusunda size destek sağlar.

  BeautyBreast Breast Cream’i nasıl kullanmalısınız ?
  Her bir göğüs üzerinde sabah ve akşam birer kere uygulayın. Dairesel hareketlerle 3-5 dakika, krem tamamıyla emilene kadar yavaşça masaj yapın.


  Masajı nasıl yapmalısınız
  Sağ Göğüs Masajı :
  1) Sol elini koltuk altına yerleştir ve göğsün aynı seviyesinde ve elini vücudun merkezine içeriye ilerletiniz.
  2) Sağ elini baş parmak dışarıyı diğer parmaklar aşağıyı işaret eder şekilde göğsün dış çizgilerini takiben göğsün kenarına koy ve kenardan vücudun merkezine doğru ilerletiniz.
  3) Sol eli hafifçe vücudun merkezine doğru hareket ettir, sonra sağ elini göğsü yandan ve dibinden germek için kullan ve saat yönünün tersine masaj yap.

  Sol Göğüs Masajı :
  1) Sağ elini koltuk altına yerleştir ve göğsün aynı seviyesinde ve elini vücudun merkezine içeriye ilerletiniz.
  2) Sol elini baş parmak dışarıyı diğer parmaklar aşağıyı işaret eder şekilde göğsün dış çizgilerini takiben göğsün kenarına koy ve kenardan vücudun merkezine doğru ilerletiniz.
  3) Sağ eli hafifçe vücudun merkezine doğru hareket ettir, sonra sol elini göğsü yandan ve dibinden germek için kullan ve saat yönünün tersine masaj yapınız.

  Her bir göğüs için kullanılacak miktar nedir ?
  Bu durum kişinin vücut yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Yapılması gereken her iki göğse’de masaj yapmaya yetecek kadar bir miktarı kullanmaktır.

  İkazlar :
  - Sadece harici kullanım içindir.
  - Hamile bayanlar, süt veren anneler, göğüslerinde tıbbi sorunlar olan bayanlar tarafından kullanılmamalıdır.
  - 18 yaşın altındaki bayanlar tarafından kullanılmamalıdır.- Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutun.
  - Serin ve kuru yerlerde muhafaza edin. Işık ve sıcaktan uzak tutun.
  - 20-25 C civarındaki normal oda ısısında muhafaza edin.